KV Mechelen geeft update over blessure van Engvall

door
KV Mechelen geeft update over blessure van Engvall

KV Mechelen leek na een twaalf op twaalf weer de weg naar boven ingezet te hebben, maar werd woensdag weer stevig met de voeten op de grond gezet door Standard. Het kreeg een 0-4 om de oren van de Rouches en viel zo terug naar de vijftiende plaats. En dat is niet het enige slechte nieuws.


KVM dreigt het ook weer lange tijd zonder Gustav Engvall te moeten stellen, weet Het Nieuwsblad. De Zweedse aanvaller sukkelt nog steeds met de knie en moet mogelijk opnieuw geopereerd worden. Dat zou betekenen dat hij alweer maanden aan de kant zou staan en dat hij dit seizoen wellicht niet meer in actie komt. Engvall is al anderhalf jaar op de sukkel met zijn knie.

KV Mechelen haalde de 24-jarige in de zomer van 2018 op bij Bristol City en in zijn eerste seizoen speelde Engvall een belangrijke rol in het afdwingen van de promotie naar 1A en het veroveren van de Croky Cup. Daarna werd hij echter geplaagd door blessures. Sinds begin vorig seizoen kwam hij amper 21 keer in actie op anderhalf jaar tijd, waarbij hij goed was voor twee goals en zes assists.

UPDATE 20u20

KV Mechelen kwam met een update over Gustav Engvall. "Gustav Engvall ondergaat maandag een nieuwe operatie aan de knie. Onderzoek wees uit dat er niets mis is met het kraakbeen of de ligamenten. De Zweedse aanvaller ondervindt te veel hinder van de schroef die bij een vorige ingreep werd geplaatst. Die schroef wordt tijdens de operatie van komende week opnieuw verwijderd. We wensen Gustav een goed herstel toe", laat de club weten.

LEES OOK: KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

Goed nieuws?

Meest recent

'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

6
6
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

31
31
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

50
50
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

47
47
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

83
83
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

156
156
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

49
49
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

56
56
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

529
529
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

94
94
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

86
86
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

274
274
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

216
216
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

392
392
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

183
183
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

43
43
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

149
149
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

208
208
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

47
47
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

162
162
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

251
251
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

232
232
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

219
219
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

53
53
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

311
311

Meer sportnieuws