KV Mechelen geeft update over blessure van Engvall

door
KV Mechelen geeft update over blessure van Engvall

KV Mechelen leek na een twaalf op twaalf weer de weg naar boven ingezet te hebben, maar werd woensdag weer stevig met de voeten op de grond gezet door Standard. Het kreeg een 0-4 om de oren van de Rouches en viel zo terug naar de vijftiende plaats. En dat is niet het enige slechte nieuws.


KVM dreigt het ook weer lange tijd zonder Gustav Engvall te moeten stellen, weet Het Nieuwsblad. De Zweedse aanvaller sukkelt nog steeds met de knie en moet mogelijk opnieuw geopereerd worden. Dat zou betekenen dat hij alweer maanden aan de kant zou staan en dat hij dit seizoen wellicht niet meer in actie komt. Engvall is al anderhalf jaar op de sukkel met zijn knie.

KV Mechelen haalde de 24-jarige in de zomer van 2018 op bij Bristol City en in zijn eerste seizoen speelde Engvall een belangrijke rol in het afdwingen van de promotie naar 1A en het veroveren van de Croky Cup. Daarna werd hij echter geplaagd door blessures. Sinds begin vorig seizoen kwam hij amper 21 keer in actie op anderhalf jaar tijd, waarbij hij goed was voor twee goals en zes assists.

UPDATE 20u20

KV Mechelen kwam met een update over Gustav Engvall. "Gustav Engvall ondergaat maandag een nieuwe operatie aan de knie. Onderzoek wees uit dat er niets mis is met het kraakbeen of de ligamenten. De Zweedse aanvaller ondervindt te veel hinder van de schroef die bij een vorige ingreep werd geplaatst. Die schroef wordt tijdens de operatie van komende week opnieuw verwijderd. We wensen Gustav een goed herstel toe", laat de club weten.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

Goed nieuws?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

36
36
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

21
21
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

44
44
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

40
40
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

69
69
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

198
198
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

164
164
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

277
277
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

353
353
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

93
93
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

147
147
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

138
138
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

78
78
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

115
115
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

286
286
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

921
921
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

390
390
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

291
291
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

787
787
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

219
219
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

724
724
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

490
490
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

152
152
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1055
1055

Meer sportnieuws