KV Mechelen geeft update over blessure van Engvall

door
KV Mechelen geeft update over blessure van Engvall

KV Mechelen leek na een twaalf op twaalf weer de weg naar boven ingezet te hebben, maar werd woensdag weer stevig met de voeten op de grond gezet door Standard. Het kreeg een 0-4 om de oren van de Rouches en viel zo terug naar de vijftiende plaats. En dat is niet het enige slechte nieuws.


KVM dreigt het ook weer lange tijd zonder Gustav Engvall te moeten stellen, weet Het Nieuwsblad. De Zweedse aanvaller sukkelt nog steeds met de knie en moet mogelijk opnieuw geopereerd worden. Dat zou betekenen dat hij alweer maanden aan de kant zou staan en dat hij dit seizoen wellicht niet meer in actie komt. Engvall is al anderhalf jaar op de sukkel met zijn knie.

KV Mechelen haalde de 24-jarige in de zomer van 2018 op bij Bristol City en in zijn eerste seizoen speelde Engvall een belangrijke rol in het afdwingen van de promotie naar 1A en het veroveren van de Croky Cup. Daarna werd hij echter geplaagd door blessures. Sinds begin vorig seizoen kwam hij amper 21 keer in actie op anderhalf jaar tijd, waarbij hij goed was voor twee goals en zes assists.

UPDATE 20u20

KV Mechelen kwam met een update over Gustav Engvall. "Gustav Engvall ondergaat maandag een nieuwe operatie aan de knie. Onderzoek wees uit dat er niets mis is met het kraakbeen of de ligamenten. De Zweedse aanvaller ondervindt te veel hinder van de schroef die bij een vorige ingreep werd geplaatst. Die schroef wordt tijdens de operatie van komende week opnieuw verwijderd. We wensen Gustav een goed herstel toe", laat de club weten.

LEES OOK: Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Goed nieuws?

Meest recent

Leko kruist vingers: cruciale update bij Club Brugge

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

3
3
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

97
97
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

15
15
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

166
166
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

130
130
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

331
331
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

71
71
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

599
599
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1052
1052
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

325
325
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

282
282
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

280
280
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

452
452
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

474
474
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

219
219
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

362
362
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

99
99
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

220
220
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

978
978
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

224
224
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

48
48
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

355
355
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

320
320
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

184
184

Meer sportnieuws