'Antwerp slikt fikse domper, Lamkel Zé weer aan de aftrap'

door
'Antwerp slikt fikse domper, Lamkel Zé weer aan de aftrap'

Het eerherstel lijkt er eentje van korte duur te zullen worden. Hoewel hij bij zijn wederoptreden meteen goed was voor de winnende treffer tegen Cercle Brugge, liet Didier Lamkel Zé er geen gras over groeien om alweer tegen de schenen te stampen van enkele ploegmaats en bestuurslui. Antwerp wil het woelwater dan ook liefst nog voor het sluiten van de mercato van de hand doen. Zij het niet aan elke prijs, zo meldt Het Nieuwsblad.


In een uitgebreid relaas van de feiten van woensdagavond, toen de Kameroener na zijn doelpunt en achteraf in de kleedkamer op ongepaste wijze de show stal, doet de krant uit de doeken hoeveel Luciano D'Onofrio en co nog hopen te vangen voor LZ7. Die werd tweeënhalf jaar geleden voor ongeveer één miljoen euro opgepikt in Frankrijk, een bedrag dat de Great Old naar verluidt minstens verdrievoudigd wil zien.

Op basis van zijn intrinsieke kwaliteiten is Lamkel Zé in principe nog een veelvoud van die som waard, maar door zijn 'strafblad' valt het te betwijfelen of een club bereid is om zelfs nog maar met die centen over de brug te komen. In de tussentijd is het ten zeerste de vraag of Frank Vercauteren dit weekend tegen KV Oostende nog een beroep op hem doet. De coach recupereert dan allicht Lior Refaelov en Dieumerci Mbokani.

UPDATE 17u38
Een fikse tegenvaller voor Antwerp, want zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws melden dat Mbokani nog steeds forfait moet geven met last aan de kuit. Zaterdag tegen KV Oostende zal volgens beide kranten daardoor Lamkel Zé noodgedwongen toch weer aan de aftrap verschijnen. De situatie van Vercauteren doet zo wat denken aan die van Laszlo Bölöni destijds, voor wie de Kameroener eveneens onmisbaar was.

Verder kreeg het stamnummer één nog meer slecht nieuws uit de ziekenboeg. Ook aanvoerder Faris Haroun is immers nog onvoldoende hersteld van zijn kuitblessure. Daartegenover staat dan weer wel dat Refaelov tijdig klaargestoomd geraakt voor de dienst, terwijl Vercauteren ook Martin Hongla recupereert na diens schorsing. Jérémy Gélin en Koji Miyoshi zitten nog in quarantaine na een coronabesmetting.

LEES OOK: 'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

Akkoord dat Lamkel Zé start in deze omstandigheden?

Meest recent

Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

45
45
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

21
21
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

56
56
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

18
18
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

120
120
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

106
106
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

125
125
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

41
41
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

55
55
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

581
581
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

304
304
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

547
547
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

429
429
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

302
302
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

130
130
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

116
116
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

367
367
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

188
188
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

292
292
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

359
359
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

51
51
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

125
125
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

209
209
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

652
652
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

183
183

Meer sportnieuws