'Anderlecht eist minstens 30 miljoen voor goudhaantjes'

door
'Anderlecht eist minstens 30 miljoen voor goudhaantjes'

Met de komst van Jacob Bruun Larsen lijkt het inkomend huiswerk van Anderlecht afgerond. De vraag is nu wat er aan uitgaande zijde nog staat te gebeuren. Een aantal overbodige spelers mogen nog steeds worden geloosd, terwijl het tevens opletten blijft voor een eventueel vertrek van een titularis.


Dat werd zopas nog eens geïllustreerd met de transfer van Krépin Diatta, die rivaal Club Brugge inruilde voor AS Monaco. Ondanks de financieel veel gunstigere balans kon Blauw-Zwart niet weerstaan aan de miljoenen uit het Prinsendom. Het is dus nog maar de vraag of Anderlecht in een soortgelijke situatie 'neen' kan zeggen. Zo verloren de Brusselaars aan het eind van de zomermercato nog goudhaantje Jérémy Doku aan Stade Rennes. De jonge winger leverde toen wel een clubrecord van 27 miljoen euro op.

Een plafond dat blijkbaar opnieuw doorbroken moet worden om een nu verhuis van pakweg Sambi Lokonga bespreekbaar te maken. "Behalve bij een monsterbod van meer dan 30 miljoen blijven alle vaste waarden aan boord", oppert Het Nieuwsblad namelijk. Nochtans moest Club naar verluidt zopas reeds buigen bij een aanbieding van 20 miljoen plus bonussen voor een van haar absolute sterkhouders. Benieuwd dus of Paars-Wit werkelijk pal blijft staan indien er een aanbieding van een iets mindere orde binnenkomt.

LEES OOK: Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

Een bod van 20 miljoen op Lokonga moet Anderlecht ...

Meest recent

Sonck komt met verrassend oordeel over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

23
23
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

59
59
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

44
44
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

99
99
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

305
305
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

121
121
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

21
21
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

378
378
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

124
124
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

353
353
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

55
55
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

243
243
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

263
263
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

64
64
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

265
265
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

260
260
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

557
557
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

365
365
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

441
441
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

316
316
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

164
164
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

352
352
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

264
264

Meer sportnieuws