'Anderlecht eist minstens 30 miljoen voor goudhaantjes'

1478 stemmen
'Anderlecht eist minstens 30 miljoen voor goudhaantjes'

Met de komst van Jacob Bruun Larsen lijkt het inkomend huiswerk van Anderlecht afgerond. De vraag is nu wat er aan uitgaande zijde nog staat te gebeuren. Een aantal overbodige spelers mogen nog steeds worden geloosd, terwijl het tevens opletten blijft voor een eventueel vertrek van een titularis.


Dat werd zopas nog eens geïllustreerd met de transfer van Krépin Diatta, die rivaal Club Brugge inruilde voor AS Monaco. Ondanks de financieel veel gunstigere balans kon Blauw-Zwart niet weerstaan aan de miljoenen uit het Prinsendom. Het is dus nog maar de vraag of Anderlecht in een soortgelijke situatie 'neen' kan zeggen. Zo verloren de Brusselaars aan het eind van de zomermercato nog goudhaantje Jérémy Doku aan Stade Rennes. De jonge winger leverde toen wel een clubrecord van 27 miljoen euro op.

Een plafond dat blijkbaar opnieuw doorbroken moet worden om een nu verhuis van pakweg Sambi Lokonga bespreekbaar te maken. "Behalve bij een monsterbod van meer dan 30 miljoen blijven alle vaste waarden aan boord", oppert Het Nieuwsblad namelijk. Nochtans moest Club naar verluidt zopas reeds buigen bij een aanbieding van 20 miljoen plus bonussen voor een van haar absolute sterkhouders. Benieuwd dus of Paars-Wit werkelijk pal blijft staan indien er een aanbieding van een iets mindere orde binnenkomt.

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een bod van 20 miljoen op Lokonga moet Anderlecht ...

Meest recent

'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

0
0
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

26
26
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

35
35
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

37
37
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

64
64
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

56
56
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

90
90
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

232
232
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

510
510
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

195
195
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

405
405
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

328
328
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

197
197
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

87
87
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

85
85
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

149
149
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

172
172
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

341
341
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

342
342
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

274
274
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

482
482
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

147
147
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

678
678
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

102
102
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

69
69

Meer sportnieuws