'Anderlecht eist minstens 30 miljoen voor goudhaantjes'

door
'Anderlecht eist minstens 30 miljoen voor goudhaantjes'

Met de komst van Jacob Bruun Larsen lijkt het inkomend huiswerk van Anderlecht afgerond. De vraag is nu wat er aan uitgaande zijde nog staat te gebeuren. Een aantal overbodige spelers mogen nog steeds worden geloosd, terwijl het tevens opletten blijft voor een eventueel vertrek van een titularis.


Dat werd zopas nog eens geïllustreerd met de transfer van Krépin Diatta, die rivaal Club Brugge inruilde voor AS Monaco. Ondanks de financieel veel gunstigere balans kon Blauw-Zwart niet weerstaan aan de miljoenen uit het Prinsendom. Het is dus nog maar de vraag of Anderlecht in een soortgelijke situatie 'neen' kan zeggen. Zo verloren de Brusselaars aan het eind van de zomermercato nog goudhaantje Jérémy Doku aan Stade Rennes. De jonge winger leverde toen wel een clubrecord van 27 miljoen euro op.

Een plafond dat blijkbaar opnieuw doorbroken moet worden om een nu verhuis van pakweg Sambi Lokonga bespreekbaar te maken. "Behalve bij een monsterbod van meer dan 30 miljoen blijven alle vaste waarden aan boord", oppert Het Nieuwsblad namelijk. Nochtans moest Club naar verluidt zopas reeds buigen bij een aanbieding van 20 miljoen plus bonussen voor een van haar absolute sterkhouders. Benieuwd dus of Paars-Wit werkelijk pal blijft staan indien er een aanbieding van een iets mindere orde binnenkomt.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Een bod van 20 miljoen op Lokonga moet Anderlecht ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

24
24
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

39
39
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

123
123
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

116
116
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

51
51
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

254
254
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

281
281
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

33
33
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

57
57
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

289
289
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

284
284
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

133
133
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

100
100
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

100
100
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

300
300
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

84
84
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

373
373
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

125
125
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

286
286
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

436
436
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

273
273
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

746
746
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

294
294
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126

Meer sportnieuws