'Anderlecht eist minstens 30 miljoen voor goudhaantjes'

door
'Anderlecht eist minstens 30 miljoen voor goudhaantjes'

Met de komst van Jacob Bruun Larsen lijkt het inkomend huiswerk van Anderlecht afgerond. De vraag is nu wat er aan uitgaande zijde nog staat te gebeuren. Een aantal overbodige spelers mogen nog steeds worden geloosd, terwijl het tevens opletten blijft voor een eventueel vertrek van een titularis.


Dat werd zopas nog eens geïllustreerd met de transfer van Krépin Diatta, die rivaal Club Brugge inruilde voor AS Monaco. Ondanks de financieel veel gunstigere balans kon Blauw-Zwart niet weerstaan aan de miljoenen uit het Prinsendom. Het is dus nog maar de vraag of Anderlecht in een soortgelijke situatie 'neen' kan zeggen. Zo verloren de Brusselaars aan het eind van de zomermercato nog goudhaantje Jérémy Doku aan Stade Rennes. De jonge winger leverde toen wel een clubrecord van 27 miljoen euro op.

Een plafond dat blijkbaar opnieuw doorbroken moet worden om een nu verhuis van pakweg Sambi Lokonga bespreekbaar te maken. "Behalve bij een monsterbod van meer dan 30 miljoen blijven alle vaste waarden aan boord", oppert Het Nieuwsblad namelijk. Nochtans moest Club naar verluidt zopas reeds buigen bij een aanbieding van 20 miljoen plus bonussen voor een van haar absolute sterkhouders. Benieuwd dus of Paars-Wit werkelijk pal blijft staan indien er een aanbieding van een iets mindere orde binnenkomt.

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Een bod van 20 miljoen op Lokonga moet Anderlecht ...

Meest recent

Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

18
18
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

23
23
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

40
40
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

24
24
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

85
85
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

40
40
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

161
161
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

69
69
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

56
56
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

283
283
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

58
58
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

53
53
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

47
47
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

279
279
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

126
126
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

170
170
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

142
142
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

160
160
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

131
131
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

179
179
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

134
134
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

139
139

Meer sportnieuws