'Vijfde aanwinst legt medische testen af bij Anderlecht'

door
'Vijfde aanwinst legt medische testen af bij Anderlecht'

Het ziet ernaar uit dat Anderlecht niet van plan is om Abdoulay Diaby op de flank uit te spelen, want met Jacob Bruun Larsen hoopt Paars-Wit op nog een andere huurling om daar voor dreiging te zorgen. Aanvankelijk leek de 22-jarige Deen te hoog gegrepen, maar naar verluidt is de deal nu toch zo goed als rond.

Eerst bevestigde La Dernière Heure dat de onderhandelingen de goede kant opgaan, waarna Het Laatste Nieuws opperde dat de deal een van de komende dagen afgerond kan worden. L'Avenir gaat nu zelfs een stapje verder en stelt dat Larsen vanaf vandaag reeds voorgesteld kan worden als de nieuwste aanwinst in het Lotto Park. De krant herhaalt daarbij dat het zou gaan om een huur zonder aankoopoptie. Peter Verbeke staat zo op het punt om voor een kleine stunt te zorgen, want nog niet zo lang geleden stond Larsen geboekstaafd als een enorm talent.

UPDATE 23u30

Eerder vandaag kwamen de Belgische media al met het bericht dat Bruun Larsen op weg is naar Anderlecht, en zij krijgen ook navolging van de Duitse pers. Zo meldt het toonaangevende BILD namelijk dat de Deen afgezien van onvoorziene omstandigheden zich zeer snel een Anderlecht-speler mag noemen. Bruun Larsen zou worden gehuurd zonder aankoopoptie. Verbeke lijkt Kompany dus alweer te verwennen met een nieuw staaltje topscouting. Eerder deze week kon Paars-Wit ook al stunten met de komst van Abdoulay Diaby.

UPDATE 22/01
Ook Het Nieuwsblad bevestigt nu dat de transfer van Bruun Larsen zeer snel rond zou kunnen zijn. De Deense winger zou namelijk vrijdag al neerstrijken om zijn medische testen af te leggen. Als die zonder problemen verlopen, kan zijn huurdeal helemaal afgerond worden. Hij zou na Mo Bouchouari, Warner Hahn, Majeed Ashimeru en Abdoulay Diaby al de vijfde aanwinst van de maand voor Anderlecht worden. Anderlecht troeft zo FC Kopenhagen af voor zijn diensten.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Goede transfer voor Anderlecht?

Meest recent

Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

30
30
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

57
57
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

157
157
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

103
103
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

22
22
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

313
313
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

157
157
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

103
103
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

37
37
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

71
71
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

241
241
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

160
160
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

108
108
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

375
375
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

225
225
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

114
114
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

98
98
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

66
66
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

263
263
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

134
134
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

139
139
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

41
41

Meer sportnieuws