'Vijfde aanwinst legt medische testen af bij Anderlecht'

door
'Vijfde aanwinst legt medische testen af bij Anderlecht'

Het ziet ernaar uit dat Anderlecht niet van plan is om Abdoulay Diaby op de flank uit te spelen, want met Jacob Bruun Larsen hoopt Paars-Wit op nog een andere huurling om daar voor dreiging te zorgen. Aanvankelijk leek de 22-jarige Deen te hoog gegrepen, maar naar verluidt is de deal nu toch zo goed als rond.

Eerst bevestigde La Dernière Heure dat de onderhandelingen de goede kant opgaan, waarna Het Laatste Nieuws opperde dat de deal een van de komende dagen afgerond kan worden. L'Avenir gaat nu zelfs een stapje verder en stelt dat Larsen vanaf vandaag reeds voorgesteld kan worden als de nieuwste aanwinst in het Lotto Park. De krant herhaalt daarbij dat het zou gaan om een huur zonder aankoopoptie. Peter Verbeke staat zo op het punt om voor een kleine stunt te zorgen, want nog niet zo lang geleden stond Larsen geboekstaafd als een enorm talent.

UPDATE 23u30

Eerder vandaag kwamen de Belgische media al met het bericht dat Bruun Larsen op weg is naar Anderlecht, en zij krijgen ook navolging van de Duitse pers. Zo meldt het toonaangevende BILD namelijk dat de Deen afgezien van onvoorziene omstandigheden zich zeer snel een Anderlecht-speler mag noemen. Bruun Larsen zou worden gehuurd zonder aankoopoptie. Verbeke lijkt Kompany dus alweer te verwennen met een nieuw staaltje topscouting. Eerder deze week kon Paars-Wit ook al stunten met de komst van Abdoulay Diaby.

UPDATE 22/01
Ook Het Nieuwsblad bevestigt nu dat de transfer van Bruun Larsen zeer snel rond zou kunnen zijn. De Deense winger zou namelijk vrijdag al neerstrijken om zijn medische testen af te leggen. Als die zonder problemen verlopen, kan zijn huurdeal helemaal afgerond worden. Hij zou na Mo Bouchouari, Warner Hahn, Majeed Ashimeru en Abdoulay Diaby al de vijfde aanwinst van de maand voor Anderlecht worden. Anderlecht troeft zo FC Kopenhagen af voor zijn diensten.

LEES OOK: Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Goede transfer voor Anderlecht?

Meest recent

'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

1
1
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

14
14
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

142
142
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

175
175
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

183
183
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

263
263
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

217
217
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

120
120
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

39
39
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

205
205
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

56
56
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

478
478
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

403
403
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

149
149
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

245
245
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

41
41
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

853
853
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

141
141
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

531
531
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

280
280
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

65
65
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

624
624
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

469
469
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

229
229

Meer sportnieuws