'Vijfde aanwinst legt medische testen af bij Anderlecht'

911 stemmen
'Vijfde aanwinst legt medische testen af bij Anderlecht'

Het ziet ernaar uit dat Anderlecht niet van plan is om Abdoulay Diaby op de flank uit te spelen, want met Jacob Bruun Larsen hoopt Paars-Wit op nog een andere huurling om daar voor dreiging te zorgen. Aanvankelijk leek de 22-jarige Deen te hoog gegrepen, maar naar verluidt is de deal nu toch zo goed als rond.

Eerst bevestigde La Dernière Heure dat de onderhandelingen de goede kant opgaan, waarna Het Laatste Nieuws opperde dat de deal een van de komende dagen afgerond kan worden. L'Avenir gaat nu zelfs een stapje verder en stelt dat Larsen vanaf vandaag reeds voorgesteld kan worden als de nieuwste aanwinst in het Lotto Park. De krant herhaalt daarbij dat het zou gaan om een huur zonder aankoopoptie. Peter Verbeke staat zo op het punt om voor een kleine stunt te zorgen, want nog niet zo lang geleden stond Larsen geboekstaafd als een enorm talent.

UPDATE 23u30

Eerder vandaag kwamen de Belgische media al met het bericht dat Bruun Larsen op weg is naar Anderlecht, en zij krijgen ook navolging van de Duitse pers. Zo meldt het toonaangevende BILD namelijk dat de Deen afgezien van onvoorziene omstandigheden zich zeer snel een Anderlecht-speler mag noemen. Bruun Larsen zou worden gehuurd zonder aankoopoptie. Verbeke lijkt Kompany dus alweer te verwennen met een nieuw staaltje topscouting. Eerder deze week kon Paars-Wit ook al stunten met de komst van Abdoulay Diaby.

UPDATE 22/01
Ook Het Nieuwsblad bevestigt nu dat de transfer van Bruun Larsen zeer snel rond zou kunnen zijn. De Deense winger zou namelijk vrijdag al neerstrijken om zijn medische testen af te leggen. Als die zonder problemen verlopen, kan zijn huurdeal helemaal afgerond worden. Hij zou na Mo Bouchouari, Warner Hahn, Majeed Ashimeru en Abdoulay Diaby al de vijfde aanwinst van de maand voor Anderlecht worden. Anderlecht troeft zo FC Kopenhagen af voor zijn diensten.

LEES OOK: Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

Goede transfer voor Anderlecht?

Meest recent

Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

31
31
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

23
23
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

77
77
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

389
389
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

72
72
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

138
138
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

168
168
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

475
475
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

330
330
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

714
714
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

267
267
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

434
434
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

218
218
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

146
146
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

389
389
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

43
43
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

479
479
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

98
98
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

325
325
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

654
654
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

75
75
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

244
244
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

386
386
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

631
631

Meer sportnieuws