Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 23!

door
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 23!

Geen tijd om uit te blazen in de Jupiler Pro League, want na de midweekspeeldag moeten alle teams ook dit weekend weer vol aan de bak. Op speeldag 23 staan daarbij opnieuw tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken voor dit weekend.


Op vrijdag trapt Anderlecht de actie op gang tegen Waasland-Beveren, dat al zes matchen op rij niet meer wist te winnen. Vier keer moest doelman Nordin Jackers zich zelfs minstens driemaal omdraaien, telkens met een nederlaag tot gevolg. Paars-Wit boekte dinsdag met een 3-0 tegen Charleroi dan weer haar ruimste zege van het seizoen, én pakte in september reeds uit met een 2-4 overwinning op de Freethiel. Indien de Brusselaars ook nu drie doelpunten of meer scoren, levert dat 2,23x onze inzet op.



Op zaterdag krijgt KV Mechelen het bezoek van Eupen. Malinwa zag zopas een knappe reeks van vier opeenvolgende zeges gestuit, terwijl de Panda's met een 10 op 12 zelf prima op dreef zijn. Met dank aan spits Smail Prevljak, goed voor maar liefst zes treffers in diezelfde periode. Wouter Vrancken weet dus op wie hij zich moet focussen, al slaat de Bosnische sluipschutter vaak toe als een duivel uit een doosje. Als hij zijn totaal zo nog wat aandikt Achter de Kazerne, rekenen wij ons 2,60x onze bet rijker.

Later op de avond neemt Antwerp, al dan niet terug met Didier Lamkel Zé, het op tegen KV Oostende. Voor aantrekkelijk voetbal moeten we tegenwoordig eerder aan de kust dan op de Bosuil zijn, waar Frank Vercauteren in zijn twee wedstrijden op de bank telkens met een nipte 1-0 aan het langste eind trok. De laatste keer dat KVO de nul niet van het bord kon vegen, dateert echter al van begin november. Toch gokken wij op een nieuwe clean sheet voor Alireza Beiranvand, goed voor 2,90x ons inleggeld.



Op zondag beginnen we met de topper tussen Club Brugge en KRC Genk, de nummers één en twee in de stand. Bij de Limburgers tekende Theo Bongonda donderdag voor de tweede misser vanaf elfmeter op 10 pogingen dit seizoen, het hoogste aantal in 1A. Club kreeg dan weer al zes strafschoppen tegen, waarvan Simon Mignolet er wel reeds drie wist te stoppen. Desalniettemin doen alleen Beerschot en Waasland-Beveren slechter. Een penalty langs een van beide kanten is alvast 2,30x onze inzet waard.

Tot slot trekken we naar Luik voor de Waalse derby tussen Standard en Charleroi. Een strijd tussen twee uitersten, want tegenover de negen op negen van de Rouches onder Mbaye Leye staan vier nederlagen op rij voor de Karolo's. Kopje onder gaan in Sclessin zou dus wel eens slecht nieuws kunnen betekenen voor Karim Belhocine, wiens ploeg in haar voorbije twee partijen niet eens kon scoren. Een derde opeenvolgende driepunter zonder tegendoelpunt voor de thuisploeg brengt 3,80x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een scorende Prevljak, een clean sheet voor Antwerp en ook Standard dat de netten schoonhoudt op weg naar de zege, bij UNIBET.BE samen goed voor ruim 25x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Wie zal de topper tussen Club Brugge en Genk winnen?

Meest recent

Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

121
121
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

168
168
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

31
31
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

101
101
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

171
171
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

219
219
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

219
219
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

61
61
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

291
291
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

146
146
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

389
389
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

247
247
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

34
34
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

454
454
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

186
186
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

390
390
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

97
97
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

76
76
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

558
558
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

870
870
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

112
112
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

91
91
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

176
176
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1652
1652

Meer sportnieuws