Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 23!

door
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 23!

Geen tijd om uit te blazen in de Jupiler Pro League, want na de midweekspeeldag moeten alle teams ook dit weekend weer vol aan de bak. Op speeldag 23 staan daarbij opnieuw tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken voor dit weekend.


Op vrijdag trapt Anderlecht de actie op gang tegen Waasland-Beveren, dat al zes matchen op rij niet meer wist te winnen. Vier keer moest doelman Nordin Jackers zich zelfs minstens driemaal omdraaien, telkens met een nederlaag tot gevolg. Paars-Wit boekte dinsdag met een 3-0 tegen Charleroi dan weer haar ruimste zege van het seizoen, én pakte in september reeds uit met een 2-4 overwinning op de Freethiel. Indien de Brusselaars ook nu drie doelpunten of meer scoren, levert dat 2,23x onze inzet op.



Op zaterdag krijgt KV Mechelen het bezoek van Eupen. Malinwa zag zopas een knappe reeks van vier opeenvolgende zeges gestuit, terwijl de Panda's met een 10 op 12 zelf prima op dreef zijn. Met dank aan spits Smail Prevljak, goed voor maar liefst zes treffers in diezelfde periode. Wouter Vrancken weet dus op wie hij zich moet focussen, al slaat de Bosnische sluipschutter vaak toe als een duivel uit een doosje. Als hij zijn totaal zo nog wat aandikt Achter de Kazerne, rekenen wij ons 2,60x onze bet rijker.

Later op de avond neemt Antwerp, al dan niet terug met Didier Lamkel Zé, het op tegen KV Oostende. Voor aantrekkelijk voetbal moeten we tegenwoordig eerder aan de kust dan op de Bosuil zijn, waar Frank Vercauteren in zijn twee wedstrijden op de bank telkens met een nipte 1-0 aan het langste eind trok. De laatste keer dat KVO de nul niet van het bord kon vegen, dateert echter al van begin november. Toch gokken wij op een nieuwe clean sheet voor Alireza Beiranvand, goed voor 2,90x ons inleggeld.



Op zondag beginnen we met de topper tussen Club Brugge en KRC Genk, de nummers één en twee in de stand. Bij de Limburgers tekende Theo Bongonda donderdag voor de tweede misser vanaf elfmeter op 10 pogingen dit seizoen, het hoogste aantal in 1A. Club kreeg dan weer al zes strafschoppen tegen, waarvan Simon Mignolet er wel reeds drie wist te stoppen. Desalniettemin doen alleen Beerschot en Waasland-Beveren slechter. Een penalty langs een van beide kanten is alvast 2,30x onze inzet waard.

Tot slot trekken we naar Luik voor de Waalse derby tussen Standard en Charleroi. Een strijd tussen twee uitersten, want tegenover de negen op negen van de Rouches onder Mbaye Leye staan vier nederlagen op rij voor de Karolo's. Kopje onder gaan in Sclessin zou dus wel eens slecht nieuws kunnen betekenen voor Karim Belhocine, wiens ploeg in haar voorbije twee partijen niet eens kon scoren. Een derde opeenvolgende driepunter zonder tegendoelpunt voor de thuisploeg brengt 3,80x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een scorende Prevljak, een clean sheet voor Antwerp en ook Standard dat de netten schoonhoudt op weg naar de zege, bij UNIBET.BE samen goed voor ruim 25x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Wie zal de topper tussen Club Brugge en Genk winnen?

Meest recent

Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

0
0
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

9
9
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

46
46
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

22
22
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

39
39
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

40
40
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

286
286
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

20
20
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

47
47
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

160
160
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

167
167
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

54
54
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

62
62
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

218
218
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

189
189
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

66
66
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

279
279
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

464
464
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

202
202
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

168
168
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

558
558
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

116
116
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

406
406
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

121
121
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

48
48

Meer sportnieuws