Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 23!

door
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 23!

Geen tijd om uit te blazen in de Jupiler Pro League, want na de midweekspeeldag moeten alle teams ook dit weekend weer vol aan de bak. Op speeldag 23 staan daarbij opnieuw tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken voor dit weekend.


Op vrijdag trapt Anderlecht de actie op gang tegen Waasland-Beveren, dat al zes matchen op rij niet meer wist te winnen. Vier keer moest doelman Nordin Jackers zich zelfs minstens driemaal omdraaien, telkens met een nederlaag tot gevolg. Paars-Wit boekte dinsdag met een 3-0 tegen Charleroi dan weer haar ruimste zege van het seizoen, én pakte in september reeds uit met een 2-4 overwinning op de Freethiel. Indien de Brusselaars ook nu drie doelpunten of meer scoren, levert dat 2,23x onze inzet op.



Op zaterdag krijgt KV Mechelen het bezoek van Eupen. Malinwa zag zopas een knappe reeks van vier opeenvolgende zeges gestuit, terwijl de Panda's met een 10 op 12 zelf prima op dreef zijn. Met dank aan spits Smail Prevljak, goed voor maar liefst zes treffers in diezelfde periode. Wouter Vrancken weet dus op wie hij zich moet focussen, al slaat de Bosnische sluipschutter vaak toe als een duivel uit een doosje. Als hij zijn totaal zo nog wat aandikt Achter de Kazerne, rekenen wij ons 2,60x onze bet rijker.

Later op de avond neemt Antwerp, al dan niet terug met Didier Lamkel Zé, het op tegen KV Oostende. Voor aantrekkelijk voetbal moeten we tegenwoordig eerder aan de kust dan op de Bosuil zijn, waar Frank Vercauteren in zijn twee wedstrijden op de bank telkens met een nipte 1-0 aan het langste eind trok. De laatste keer dat KVO de nul niet van het bord kon vegen, dateert echter al van begin november. Toch gokken wij op een nieuwe clean sheet voor Alireza Beiranvand, goed voor 2,90x ons inleggeld.



Op zondag beginnen we met de topper tussen Club Brugge en KRC Genk, de nummers één en twee in de stand. Bij de Limburgers tekende Theo Bongonda donderdag voor de tweede misser vanaf elfmeter op 10 pogingen dit seizoen, het hoogste aantal in 1A. Club kreeg dan weer al zes strafschoppen tegen, waarvan Simon Mignolet er wel reeds drie wist te stoppen. Desalniettemin doen alleen Beerschot en Waasland-Beveren slechter. Een penalty langs een van beide kanten is alvast 2,30x onze inzet waard.

Tot slot trekken we naar Luik voor de Waalse derby tussen Standard en Charleroi. Een strijd tussen twee uitersten, want tegenover de negen op negen van de Rouches onder Mbaye Leye staan vier nederlagen op rij voor de Karolo's. Kopje onder gaan in Sclessin zou dus wel eens slecht nieuws kunnen betekenen voor Karim Belhocine, wiens ploeg in haar voorbije twee partijen niet eens kon scoren. Een derde opeenvolgende driepunter zonder tegendoelpunt voor de thuisploeg brengt 3,80x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een scorende Prevljak, een clean sheet voor Antwerp en ook Standard dat de netten schoonhoudt op weg naar de zege, bij UNIBET.BE samen goed voor ruim 25x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

Wie zal de topper tussen Club Brugge en Genk winnen?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

38
38
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

20
20
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

43
43
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

53
53
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

45
45
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

83
83
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

267
267
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

107
107
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

283
283
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

401
401
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

283
283
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

140
140
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

416
416
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

124
124

Meer sportnieuws