Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 23!

door
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 23!

Geen tijd om uit te blazen in de Jupiler Pro League, want na de midweekspeeldag moeten alle teams ook dit weekend weer vol aan de bak. Op speeldag 23 staan daarbij opnieuw tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken voor dit weekend.


Op vrijdag trapt Anderlecht de actie op gang tegen Waasland-Beveren, dat al zes matchen op rij niet meer wist te winnen. Vier keer moest doelman Nordin Jackers zich zelfs minstens driemaal omdraaien, telkens met een nederlaag tot gevolg. Paars-Wit boekte dinsdag met een 3-0 tegen Charleroi dan weer haar ruimste zege van het seizoen, én pakte in september reeds uit met een 2-4 overwinning op de Freethiel. Indien de Brusselaars ook nu drie doelpunten of meer scoren, levert dat 2,23x onze inzet op.



Op zaterdag krijgt KV Mechelen het bezoek van Eupen. Malinwa zag zopas een knappe reeks van vier opeenvolgende zeges gestuit, terwijl de Panda's met een 10 op 12 zelf prima op dreef zijn. Met dank aan spits Smail Prevljak, goed voor maar liefst zes treffers in diezelfde periode. Wouter Vrancken weet dus op wie hij zich moet focussen, al slaat de Bosnische sluipschutter vaak toe als een duivel uit een doosje. Als hij zijn totaal zo nog wat aandikt Achter de Kazerne, rekenen wij ons 2,60x onze bet rijker.

Later op de avond neemt Antwerp, al dan niet terug met Didier Lamkel Zé, het op tegen KV Oostende. Voor aantrekkelijk voetbal moeten we tegenwoordig eerder aan de kust dan op de Bosuil zijn, waar Frank Vercauteren in zijn twee wedstrijden op de bank telkens met een nipte 1-0 aan het langste eind trok. De laatste keer dat KVO de nul niet van het bord kon vegen, dateert echter al van begin november. Toch gokken wij op een nieuwe clean sheet voor Alireza Beiranvand, goed voor 2,90x ons inleggeld.



Op zondag beginnen we met de topper tussen Club Brugge en KRC Genk, de nummers één en twee in de stand. Bij de Limburgers tekende Theo Bongonda donderdag voor de tweede misser vanaf elfmeter op 10 pogingen dit seizoen, het hoogste aantal in 1A. Club kreeg dan weer al zes strafschoppen tegen, waarvan Simon Mignolet er wel reeds drie wist te stoppen. Desalniettemin doen alleen Beerschot en Waasland-Beveren slechter. Een penalty langs een van beide kanten is alvast 2,30x onze inzet waard.

Tot slot trekken we naar Luik voor de Waalse derby tussen Standard en Charleroi. Een strijd tussen twee uitersten, want tegenover de negen op negen van de Rouches onder Mbaye Leye staan vier nederlagen op rij voor de Karolo's. Kopje onder gaan in Sclessin zou dus wel eens slecht nieuws kunnen betekenen voor Karim Belhocine, wiens ploeg in haar voorbije twee partijen niet eens kon scoren. Een derde opeenvolgende driepunter zonder tegendoelpunt voor de thuisploeg brengt 3,80x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een scorende Prevljak, een clean sheet voor Antwerp en ook Standard dat de netten schoonhoudt op weg naar de zege, bij UNIBET.BE samen goed voor ruim 25x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Wie zal de topper tussen Club Brugge en Genk winnen?

Meest recent

Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

41
41
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

189
189
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

94
94
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

630
630
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

273
273
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

47
47
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

61
61
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

312
312
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

118
118
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

1364
1364
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

406
406
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

330
330
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

129
129
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

188
188
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

439
439
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

351
351
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

88
88
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

405
405
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

254
254
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

176
176
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

414
414
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

379
379
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

293
293
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

834
834

Meer sportnieuws