'Blunder breekt Club Brugge zuur op'

1695 stemmen
'Blunder breekt Club Brugge zuur op'

Bij Club Brugge geven ze de jeugd meer kansen dan voorheen, met de doorbraak van Charles De Ketelaere vorig seizoen en dit seizoen ook al speelminuten voor Ignace Van der Brempt en Thomas Van den Keybus. Enkele dagen geleden werd ook Cisse Sandra aan de A-kern toegevoegd. Een ander toptalent werd gepasseerd en trekt zijn conclusies.


Thibo Baeten doet het dit seizoen nochtans uitstekend bij Club NXT en scoorde al zes keer. Hij geldt ook als een groot talent, maar desondanks had de 18-jarige spits geen uitzicht op een plaats in de A-kern en bovendien beschikte hij over een aflopend contract. Hij lijkt Club nu al te gaan verlaten, want volgens De Gelderlander legt Baeten donderdag zijn medische testen af bij NEC. De Nederlandse tweedeklasser zou Baeten voor een beperkte transfersom overnemen. De jeugdinternational, die ook in de belangstelling van verschillende Italiaanse clubs stond, vindt er met Mathias De Wolf een ex-ploegmaat terug.

UPDATE 16u40
De overgang van Baeten naar NEC lijkt helemaal rond, want ook Het Nieuwsblad bevestigt nu dat de topschutter van Club NXT naar Nijmegen trekt en stelt dat zijn medische keuring zelfs al achter de rug is. Een opvallende keuze, want de vermeende interesse uit Italië zou van niemand minder dan Napoli komen. Desalniettemin verkiest de linkspoot dus een verhuis naar de Nederlandse tweedeklasser, die zoals hierboven gesteld profiteert van zijn aflopend contract om hem voor een beperkt bedrag over te nemen.

Toch een kleine blunder dus van de Bruggelingen, die mits een langere verbintenis ongetwijfeld nog een aardig som uit de wacht hadden kunnen slepen of de jonkie eventueel konden uitlenen. Bovendien had Baeten gezien de vele problemen diep in de punt, waar intussen met Bas Dost wel een oplossing werd gevonden, tijdens de eerste helft van het seizoen misschien wel al eens zijn kans kunnen krijgen. Afwachten dus of Blauw-Zwart, dat met Daniel Pérez al een vervanger vond, zich zijn vroegtijdig vertrek niet beklaagt.

LEES OOK: Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Baeten had een kans moeten krijgen bij de A-kern

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

100
100
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

16
16
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

51
51
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

107
107
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

47
47
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

57
57
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

288
288
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

158
158
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

217
217
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

430
430
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

336
336
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws