'Blunder breekt Club Brugge zuur op'

1695 stemmen
'Blunder breekt Club Brugge zuur op'

Bij Club Brugge geven ze de jeugd meer kansen dan voorheen, met de doorbraak van Charles De Ketelaere vorig seizoen en dit seizoen ook al speelminuten voor Ignace Van der Brempt en Thomas Van den Keybus. Enkele dagen geleden werd ook Cisse Sandra aan de A-kern toegevoegd. Een ander toptalent werd gepasseerd en trekt zijn conclusies.


Thibo Baeten doet het dit seizoen nochtans uitstekend bij Club NXT en scoorde al zes keer. Hij geldt ook als een groot talent, maar desondanks had de 18-jarige spits geen uitzicht op een plaats in de A-kern en bovendien beschikte hij over een aflopend contract. Hij lijkt Club nu al te gaan verlaten, want volgens De Gelderlander legt Baeten donderdag zijn medische testen af bij NEC. De Nederlandse tweedeklasser zou Baeten voor een beperkte transfersom overnemen. De jeugdinternational, die ook in de belangstelling van verschillende Italiaanse clubs stond, vindt er met Mathias De Wolf een ex-ploegmaat terug.

UPDATE 16u40
De overgang van Baeten naar NEC lijkt helemaal rond, want ook Het Nieuwsblad bevestigt nu dat de topschutter van Club NXT naar Nijmegen trekt en stelt dat zijn medische keuring zelfs al achter de rug is. Een opvallende keuze, want de vermeende interesse uit Italië zou van niemand minder dan Napoli komen. Desalniettemin verkiest de linkspoot dus een verhuis naar de Nederlandse tweedeklasser, die zoals hierboven gesteld profiteert van zijn aflopend contract om hem voor een beperkt bedrag over te nemen.

Toch een kleine blunder dus van de Bruggelingen, die mits een langere verbintenis ongetwijfeld nog een aardig som uit de wacht hadden kunnen slepen of de jonkie eventueel konden uitlenen. Bovendien had Baeten gezien de vele problemen diep in de punt, waar intussen met Bas Dost wel een oplossing werd gevonden, tijdens de eerste helft van het seizoen misschien wel al eens zijn kans kunnen krijgen. Afwachten dus of Blauw-Zwart, dat met Daniel Pérez al een vervanger vond, zich zijn vroegtijdig vertrek niet beklaagt.

LEES OOK: Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Baeten had een kans moeten krijgen bij de A-kern

Meest recent

'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

3
3
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

26
26
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

13
13
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

76
76
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

195
195
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

76
76
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

283
283
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

384
384
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

113
113
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

189
189
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

240
240
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

155
155
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

260
260
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

503
503
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

151
151
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

154
154
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

155
155
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

163
163
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

141
141
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

300
300
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

376
376
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

630
630
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

480
480
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

577
577
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

304
304

Meer sportnieuws