'Blunder breekt Club Brugge zuur op'

door
'Blunder breekt Club Brugge zuur op'

Bij Club Brugge geven ze de jeugd meer kansen dan voorheen, met de doorbraak van Charles De Ketelaere vorig seizoen en dit seizoen ook al speelminuten voor Ignace Van der Brempt en Thomas Van den Keybus. Enkele dagen geleden werd ook Cisse Sandra aan de A-kern toegevoegd. Een ander toptalent werd gepasseerd en trekt zijn conclusies.


Thibo Baeten doet het dit seizoen nochtans uitstekend bij Club NXT en scoorde al zes keer. Hij geldt ook als een groot talent, maar desondanks had de 18-jarige spits geen uitzicht op een plaats in de A-kern en bovendien beschikte hij over een aflopend contract. Hij lijkt Club nu al te gaan verlaten, want volgens De Gelderlander legt Baeten donderdag zijn medische testen af bij NEC. De Nederlandse tweedeklasser zou Baeten voor een beperkte transfersom overnemen. De jeugdinternational, die ook in de belangstelling van verschillende Italiaanse clubs stond, vindt er met Mathias De Wolf een ex-ploegmaat terug.

UPDATE 16u40
De overgang van Baeten naar NEC lijkt helemaal rond, want ook Het Nieuwsblad bevestigt nu dat de topschutter van Club NXT naar Nijmegen trekt en stelt dat zijn medische keuring zelfs al achter de rug is. Een opvallende keuze, want de vermeende interesse uit Italië zou van niemand minder dan Napoli komen. Desalniettemin verkiest de linkspoot dus een verhuis naar de Nederlandse tweedeklasser, die zoals hierboven gesteld profiteert van zijn aflopend contract om hem voor een beperkt bedrag over te nemen.

Toch een kleine blunder dus van de Bruggelingen, die mits een langere verbintenis ongetwijfeld nog een aardig som uit de wacht hadden kunnen slepen of de jonkie eventueel konden uitlenen. Bovendien had Baeten gezien de vele problemen diep in de punt, waar intussen met Bas Dost wel een oplossing werd gevonden, tijdens de eerste helft van het seizoen misschien wel al eens zijn kans kunnen krijgen. Afwachten dus of Blauw-Zwart, dat met Daniel Pérez al een vervanger vond, zich zijn vroegtijdig vertrek niet beklaagt.

LEES OOK: Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Baeten had een kans moeten krijgen bij de A-kern

Meest recent

Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

172
172
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

22
22
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

31
31
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

20
20
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

51
51
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

24
24
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

130
130
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

50
50
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

38
38
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1058
1058
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

32
32
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

43
43
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

56
56
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

467
467
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

139
139
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

731
731
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

459
459
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

72
72
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

81
81
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

878
878
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

639
639
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

138
138
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

373
373
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

35
35
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

105
105

Meer sportnieuws