'Vlap wekt interesse op uit Italië'

579 stemmen
'Vlap wekt interesse op uit Italië'

Door de komst van Abdoulay Diaby kan hij zijn pas herwonnen basisplaats al snel weer kwijt zijn, maar daar wil Michel Vlap voorlopig niet aan denken. De 23-jarige Nederlander mocht van Lukas Nmecha vanaf de stip zopas eindelijk zijn rekening openen voor dit seizoen, waarna zelfs Vincent Kompany lovende woorden voor hem overhad. Wie weet kan Anderlecht een zoveelste floptransfer zo alsnog afwenden.


Hoewel hij in zijn eerste jaar in Paars-Witte loondienst uiteindelijk toch goed was voor 10 doelpunten, kon het nummer 10 de hoge verwachtingen nog niet bepaald inlossen. Anderlecht betaalde dan ook maar liefst een zevental miljoen voor Vlap, die zo na Nicolae Stanciu en Bubacar Sanneh volgt als duurste aanwinst in de geschiedenis van de Brusselaars. Niet bepaald een fraai podium dus, al kan de spelmaker in tegenstelling tot die andere illustere figuren de schade misschien nog beperken. Zo blijkt dat ze hem in het buitenland mede dankzij zijn 21 goals en negen assists in 65 duels voor Heerenveen nog niet vergeten zijn.

In gesprek met TacaLaMarca duidde Vincenzo Solitto, een bekende scout in Italië die vooral vertrouwd is met de Belgische markt, immers zowaar Vlap aan als een potentieel interessant target voor de betere middenklasse in de Serie A. "Nog niet voor in de nabije toekomst, maar ik denk wel dat hij een interessante speler is om in de gaten te houden. Persoonlijk acht ik hem gerust in staat om goed te renderen bij een Italiaanse subtopper", aldus Solitto. Vlap is dan ook geen onbekende in de Laars van Europa, want voor zijn transfer naar Anderlecht werd de aanvallende middenvelder reeds gelinkt aan Atalanta.

LEES OOK: 'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Zou u Vlap nu al verkopen mocht de kans zich voordoen?

Meest recent

Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

639
639
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

149
149
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

108
108
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

85
85
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

76
76
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

247
247
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

114
114
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

310
310
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

34
34
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

99
99
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

86
86
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

285
285
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

68
68
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

182
182
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

183
183
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

234
234
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

705
705
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

289
289
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

522
522
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

46
46
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

109
109
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

138
138
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

31
31
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

81
81
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

639
639

Meer sportnieuws