'Vlap wekt interesse op uit Italië'

579 stemmen
'Vlap wekt interesse op uit Italië'

Door de komst van Abdoulay Diaby kan hij zijn pas herwonnen basisplaats al snel weer kwijt zijn, maar daar wil Michel Vlap voorlopig niet aan denken. De 23-jarige Nederlander mocht van Lukas Nmecha vanaf de stip zopas eindelijk zijn rekening openen voor dit seizoen, waarna zelfs Vincent Kompany lovende woorden voor hem overhad. Wie weet kan Anderlecht een zoveelste floptransfer zo alsnog afwenden.


Hoewel hij in zijn eerste jaar in Paars-Witte loondienst uiteindelijk toch goed was voor 10 doelpunten, kon het nummer 10 de hoge verwachtingen nog niet bepaald inlossen. Anderlecht betaalde dan ook maar liefst een zevental miljoen voor Vlap, die zo na Nicolae Stanciu en Bubacar Sanneh volgt als duurste aanwinst in de geschiedenis van de Brusselaars. Niet bepaald een fraai podium dus, al kan de spelmaker in tegenstelling tot die andere illustere figuren de schade misschien nog beperken. Zo blijkt dat ze hem in het buitenland mede dankzij zijn 21 goals en negen assists in 65 duels voor Heerenveen nog niet vergeten zijn.

In gesprek met TacaLaMarca duidde Vincenzo Solitto, een bekende scout in Italië die vooral vertrouwd is met de Belgische markt, immers zowaar Vlap aan als een potentieel interessant target voor de betere middenklasse in de Serie A. "Nog niet voor in de nabije toekomst, maar ik denk wel dat hij een interessante speler is om in de gaten te houden. Persoonlijk acht ik hem gerust in staat om goed te renderen bij een Italiaanse subtopper", aldus Solitto. Vlap is dan ook geen onbekende in de Laars van Europa, want voor zijn transfer naar Anderlecht werd de aanvallende middenvelder reeds gelinkt aan Atalanta.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Zou u Vlap nu al verkopen mocht de kans zich voordoen?

Meest recent

Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

0
0
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

1
1
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

39
39
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

66
66
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

182
182
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

307
307
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

42
42
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

139
139
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

239
239
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

736
736
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

105
105
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

277
277
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

156
156
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

577
577
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

522
522
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

157
157
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

331
331
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

50
50
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

209
209
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

504
504
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

658
658
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

64
64
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

153
153
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

411
411

Meer sportnieuws