'Vlap wekt interesse op uit Italië'

door
'Vlap wekt interesse op uit Italië'

Door de komst van Abdoulay Diaby kan hij zijn pas herwonnen basisplaats al snel weer kwijt zijn, maar daar wil Michel Vlap voorlopig niet aan denken. De 23-jarige Nederlander mocht van Lukas Nmecha vanaf de stip zopas eindelijk zijn rekening openen voor dit seizoen, waarna zelfs Vincent Kompany lovende woorden voor hem overhad. Wie weet kan Anderlecht een zoveelste floptransfer zo alsnog afwenden.


Hoewel hij in zijn eerste jaar in Paars-Witte loondienst uiteindelijk toch goed was voor 10 doelpunten, kon het nummer 10 de hoge verwachtingen nog niet bepaald inlossen. Anderlecht betaalde dan ook maar liefst een zevental miljoen voor Vlap, die zo na Nicolae Stanciu en Bubacar Sanneh volgt als duurste aanwinst in de geschiedenis van de Brusselaars. Niet bepaald een fraai podium dus, al kan de spelmaker in tegenstelling tot die andere illustere figuren de schade misschien nog beperken. Zo blijkt dat ze hem in het buitenland mede dankzij zijn 21 goals en negen assists in 65 duels voor Heerenveen nog niet vergeten zijn.

In gesprek met TacaLaMarca duidde Vincenzo Solitto, een bekende scout in Italië die vooral vertrouwd is met de Belgische markt, immers zowaar Vlap aan als een potentieel interessant target voor de betere middenklasse in de Serie A. "Nog niet voor in de nabije toekomst, maar ik denk wel dat hij een interessante speler is om in de gaten te houden. Persoonlijk acht ik hem gerust in staat om goed te renderen bij een Italiaanse subtopper", aldus Solitto. Vlap is dan ook geen onbekende in de Laars van Europa, want voor zijn transfer naar Anderlecht werd de aanvallende middenvelder reeds gelinkt aan Atalanta.

LEES OOK: Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Zou u Vlap nu al verkopen mocht de kans zich voordoen?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

9
9
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

26
26
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

35
35
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

32
32
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

203
203
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

150
150
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

213
213
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

61
61
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

213
213
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

508
508
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

40
40
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

348
348
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

454
454
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

378
378
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

62
62
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

93
93
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

57
57
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

227
227
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

530
530
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

130
130
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

167
167
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15

Meer sportnieuws