TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Diatta nadert, Lukaku beslist over transfer'

257 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Diatta nadert, Lukaku beslist over transfer'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt het op het punt te staan om Krépin Diatta te verliezen. Blauw-Zwart zou namelijk dicht bij een akkoord met AS Monaco staan omtrent een transfer van de winger. De Monegasken zouden zo'n 20 miljoen euro neertellen voor de Senegalees. Als de transfer er komt, trekt Club mogelijk nog de transfermarkt op om een vervanger te zoeken. De naam van DeAndre Yedlin (Newcastle) gaat alvast rond.



Ook aan Bryan Reynolds werd Club de voorbije weken nadrukkelijk gelinkt, maar die overgang zou van de baan zijn. Club zou zich net als AS Roma teruggetrokken hebben uit de strijd om de jonge Amerikaan. Hij lijkt nu op weg te zijn naar Juventus, dat hem eerst nog minstens zes maanden zal stallen bij Benevento. Zij zouden 6,5 miljoen euro overmaken aan FC Dallas voor de transfer.

Naast Diatta lijkt ook Simon Deli nog op weg naar de uitgang. De verdediger zou al een persoonlijk akkoord hebben met Fenerbahçe, maar op clubniveau wringt het schoentje nog. Club zou immers een transfersom van 4 miljoen euro willen vangen voor de Ivoriaan, terwijl de Turken momenteel slechts 2,5 miljoen bieden. Er is dus nog werk aan de winkel om de transfer af te ronden.



Club staat ook nog op het punt om een talent te verliezen. Thibo Baeten zou op het punt staan om bij NEC te tekenen. De 18-jarige topschutter van Club NXT zou donderdag al zijn medische testen afleggen bij de Nederlandse tweedeklasser.

Anderlecht lijkt zich ook nog te gaan roeren op de transfermarkt. Het zou namelijk werk maken van de komst van Jacob Bruun Larsen. RSCA zou de Deense flankaanvaller voor de rest van het seizoen willen huren van Hoffenheim, liefst met aankoopoptie. De onderhandelingen zouden de goede kant opgaan. Ook de naam van Maxi Lovera (Olympiakos) wordt nog steeds genoemd, maar voor hem lijkt Anderlecht veel minder concreet te zijn.



Een aantal jonge talenten van Paars-Wit wordt nog gelinkt aan een transfer. Albert Sambi Lokonga zal deze winter echter zeker niet vertrekken, al lijkt de kans groot dat er in de zomer wél een transfer komt. Marco Kana zou nog steeds gevolgd worden door Napoli, maar dat zou hem eerst willen uitlenen als het tot een transfer zou komen.

Van Bubacarr Sanneh wil Anderlecht dan weer graag af, want de verdediger verkommert in de B-kern. Hij kan terugkeren naar Denemarken, waar hij interesse geniet van AGF en SonderjyskE. Wellicht kunnen zij het zich wellicht wel enkel veroorloven om de speler op huurbasis over te nemen. Voor Antoine Colassin is er al een oplossing, hij doet het seizoen uit bij Zulte Waregem.



Antwerp zal deze maand mogelijk nog afscheid nemen van Manuel Benson. De flankaanvaller komt niet aan spelen toe en zou interesse genieten van Moeskroen, FC Groningen, FC Twente en PEC Zwolle. Enkel die laatste club zou momenteel echter concreet zijn om de gewezen belofteninternational op huurbasis over te nemen.

BUITENLAND

De voorbije dagen werd Romelu Lukaku gelinkt aan een spectaculaire zomertransfer naar Manchester City. Dat bericht blijkt nu echter een wild gerucht te zijn, want Lukaku zou absoluut niet bezig zijn met een vertrek bij Internazionale. Lukaku voelt zich uitstekend in Milaan en een terugkeer naar de Premier League is dus niet aan de orde.



Crystal Palace heeft zich donderdagochtend versterkt met Jean-Philippe Mateta (Mainz) en dat betekent slecht nieuws voor Christian Benteke en Michy Batshuayi. De twee Rode Duivels moeten andere oorden opzoeken, al zullen ze wellicht pas na het seizoen vertrekken. Het aflopende contract van Benteke zal niet verlengd worden, terwijl Palace niet zal proberen om Batshuayi na het verstrijken van zijn huurcontract definitief over te nemen.

Martin Ödegaard keerde in de zomer terug naar Real Madrid, maar een groot succes werd dat niet. Het Noorse toptalent zou alweer verhuurd willen worden en zou voor een terugkeer naar Real Sociedad staan. Er zouden al verregaande onderhandelingen met de Basken lopen. Ook Arsenal zou nog interesse tonen.

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Kan Club het vertrek van Diatta opvangen?

Meest recent

Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

2
2
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

13
13
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

75
75
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

54
54
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

129
129
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

258
258
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

207
207
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

144
144
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

20
20
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

27
27
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

104
104
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

24
24
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

132
132
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

673
673
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

199
199
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

122
122
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

64
64
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

395
395
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

348
348
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

854
854
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

151
151
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

561
561
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

145
145

Meer sportnieuws