TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Diatta nadert, Lukaku beslist over transfer'

257 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Diatta nadert, Lukaku beslist over transfer'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt het op het punt te staan om Krépin Diatta te verliezen. Blauw-Zwart zou namelijk dicht bij een akkoord met AS Monaco staan omtrent een transfer van de winger. De Monegasken zouden zo'n 20 miljoen euro neertellen voor de Senegalees. Als de transfer er komt, trekt Club mogelijk nog de transfermarkt op om een vervanger te zoeken. De naam van DeAndre Yedlin (Newcastle) gaat alvast rond.



Ook aan Bryan Reynolds werd Club de voorbije weken nadrukkelijk gelinkt, maar die overgang zou van de baan zijn. Club zou zich net als AS Roma teruggetrokken hebben uit de strijd om de jonge Amerikaan. Hij lijkt nu op weg te zijn naar Juventus, dat hem eerst nog minstens zes maanden zal stallen bij Benevento. Zij zouden 6,5 miljoen euro overmaken aan FC Dallas voor de transfer.

Naast Diatta lijkt ook Simon Deli nog op weg naar de uitgang. De verdediger zou al een persoonlijk akkoord hebben met Fenerbahçe, maar op clubniveau wringt het schoentje nog. Club zou immers een transfersom van 4 miljoen euro willen vangen voor de Ivoriaan, terwijl de Turken momenteel slechts 2,5 miljoen bieden. Er is dus nog werk aan de winkel om de transfer af te ronden.



Club staat ook nog op het punt om een talent te verliezen. Thibo Baeten zou op het punt staan om bij NEC te tekenen. De 18-jarige topschutter van Club NXT zou donderdag al zijn medische testen afleggen bij de Nederlandse tweedeklasser.

Anderlecht lijkt zich ook nog te gaan roeren op de transfermarkt. Het zou namelijk werk maken van de komst van Jacob Bruun Larsen. RSCA zou de Deense flankaanvaller voor de rest van het seizoen willen huren van Hoffenheim, liefst met aankoopoptie. De onderhandelingen zouden de goede kant opgaan. Ook de naam van Maxi Lovera (Olympiakos) wordt nog steeds genoemd, maar voor hem lijkt Anderlecht veel minder concreet te zijn.



Een aantal jonge talenten van Paars-Wit wordt nog gelinkt aan een transfer. Albert Sambi Lokonga zal deze winter echter zeker niet vertrekken, al lijkt de kans groot dat er in de zomer wél een transfer komt. Marco Kana zou nog steeds gevolgd worden door Napoli, maar dat zou hem eerst willen uitlenen als het tot een transfer zou komen.

Van Bubacarr Sanneh wil Anderlecht dan weer graag af, want de verdediger verkommert in de B-kern. Hij kan terugkeren naar Denemarken, waar hij interesse geniet van AGF en SonderjyskE. Wellicht kunnen zij het zich wellicht wel enkel veroorloven om de speler op huurbasis over te nemen. Voor Antoine Colassin is er al een oplossing, hij doet het seizoen uit bij Zulte Waregem.



Antwerp zal deze maand mogelijk nog afscheid nemen van Manuel Benson. De flankaanvaller komt niet aan spelen toe en zou interesse genieten van Moeskroen, FC Groningen, FC Twente en PEC Zwolle. Enkel die laatste club zou momenteel echter concreet zijn om de gewezen belofteninternational op huurbasis over te nemen.

BUITENLAND

De voorbije dagen werd Romelu Lukaku gelinkt aan een spectaculaire zomertransfer naar Manchester City. Dat bericht blijkt nu echter een wild gerucht te zijn, want Lukaku zou absoluut niet bezig zijn met een vertrek bij Internazionale. Lukaku voelt zich uitstekend in Milaan en een terugkeer naar de Premier League is dus niet aan de orde.



Crystal Palace heeft zich donderdagochtend versterkt met Jean-Philippe Mateta (Mainz) en dat betekent slecht nieuws voor Christian Benteke en Michy Batshuayi. De twee Rode Duivels moeten andere oorden opzoeken, al zullen ze wellicht pas na het seizoen vertrekken. Het aflopende contract van Benteke zal niet verlengd worden, terwijl Palace niet zal proberen om Batshuayi na het verstrijken van zijn huurcontract definitief over te nemen.

Martin Ödegaard keerde in de zomer terug naar Real Madrid, maar een groot succes werd dat niet. Het Noorse toptalent zou alweer verhuurd willen worden en zou voor een terugkeer naar Real Sociedad staan. Er zouden al verregaande onderhandelingen met de Basken lopen. Ook Arsenal zou nog interesse tonen.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Kan Club het vertrek van Diatta opvangen?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

37
37
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

71
71
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

90
90
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

46
46
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

84
84
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

248
248
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

57
57
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

39
39
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

116
116
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

645
645
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

140
140
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

122
122
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

474
474
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

666
666
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

517
517

Meer sportnieuws