TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Diatta nadert, Lukaku beslist over transfer'

257
TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Diatta nadert, Lukaku beslist over transfer'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt het op het punt te staan om Krépin Diatta te verliezen. Blauw-Zwart zou namelijk dicht bij een akkoord met AS Monaco staan omtrent een transfer van de winger. De Monegasken zouden zo'n 20 miljoen euro neertellen voor de Senegalees. Als de transfer er komt, trekt Club mogelijk nog de transfermarkt op om een vervanger te zoeken. De naam van DeAndre Yedlin (Newcastle) gaat alvast rond.



Ook aan Bryan Reynolds werd Club de voorbije weken nadrukkelijk gelinkt, maar die overgang zou van de baan zijn. Club zou zich net als AS Roma teruggetrokken hebben uit de strijd om de jonge Amerikaan. Hij lijkt nu op weg te zijn naar Juventus, dat hem eerst nog minstens zes maanden zal stallen bij Benevento. Zij zouden 6,5 miljoen euro overmaken aan FC Dallas voor de transfer.

Naast Diatta lijkt ook Simon Deli nog op weg naar de uitgang. De verdediger zou al een persoonlijk akkoord hebben met Fenerbahçe, maar op clubniveau wringt het schoentje nog. Club zou immers een transfersom van 4 miljoen euro willen vangen voor de Ivoriaan, terwijl de Turken momenteel slechts 2,5 miljoen bieden. Er is dus nog werk aan de winkel om de transfer af te ronden.



Club staat ook nog op het punt om een talent te verliezen. Thibo Baeten zou op het punt staan om bij NEC te tekenen. De 18-jarige topschutter van Club NXT zou donderdag al zijn medische testen afleggen bij de Nederlandse tweedeklasser.

Anderlecht lijkt zich ook nog te gaan roeren op de transfermarkt. Het zou namelijk werk maken van de komst van Jacob Bruun Larsen. RSCA zou de Deense flankaanvaller voor de rest van het seizoen willen huren van Hoffenheim, liefst met aankoopoptie. De onderhandelingen zouden de goede kant opgaan. Ook de naam van Maxi Lovera (Olympiakos) wordt nog steeds genoemd, maar voor hem lijkt Anderlecht veel minder concreet te zijn.



Een aantal jonge talenten van Paars-Wit wordt nog gelinkt aan een transfer. Albert Sambi Lokonga zal deze winter echter zeker niet vertrekken, al lijkt de kans groot dat er in de zomer wél een transfer komt. Marco Kana zou nog steeds gevolgd worden door Napoli, maar dat zou hem eerst willen uitlenen als het tot een transfer zou komen.

Van Bubacarr Sanneh wil Anderlecht dan weer graag af, want de verdediger verkommert in de B-kern. Hij kan terugkeren naar Denemarken, waar hij interesse geniet van AGF en SonderjyskE. Wellicht kunnen zij het zich wellicht wel enkel veroorloven om de speler op huurbasis over te nemen. Voor Antoine Colassin is er al een oplossing, hij doet het seizoen uit bij Zulte Waregem.



Antwerp zal deze maand mogelijk nog afscheid nemen van Manuel Benson. De flankaanvaller komt niet aan spelen toe en zou interesse genieten van Moeskroen, FC Groningen, FC Twente en PEC Zwolle. Enkel die laatste club zou momenteel echter concreet zijn om de gewezen belofteninternational op huurbasis over te nemen.

BUITENLAND

De voorbije dagen werd Romelu Lukaku gelinkt aan een spectaculaire zomertransfer naar Manchester City. Dat bericht blijkt nu echter een wild gerucht te zijn, want Lukaku zou absoluut niet bezig zijn met een vertrek bij Internazionale. Lukaku voelt zich uitstekend in Milaan en een terugkeer naar de Premier League is dus niet aan de orde.



Crystal Palace heeft zich donderdagochtend versterkt met Jean-Philippe Mateta (Mainz) en dat betekent slecht nieuws voor Christian Benteke en Michy Batshuayi. De twee Rode Duivels moeten andere oorden opzoeken, al zullen ze wellicht pas na het seizoen vertrekken. Het aflopende contract van Benteke zal niet verlengd worden, terwijl Palace niet zal proberen om Batshuayi na het verstrijken van zijn huurcontract definitief over te nemen.

Martin Ödegaard keerde in de zomer terug naar Real Madrid, maar een groot succes werd dat niet. Het Noorse toptalent zou alweer verhuurd willen worden en zou voor een terugkeer naar Real Sociedad staan. Er zouden al verregaande onderhandelingen met de Basken lopen. Ook Arsenal zou nog interesse tonen.

LEES OOK: Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Kan Club het vertrek van Diatta opvangen?

Meest recent

Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

21
21
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

2
2
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

7
7
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

40
40
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

19
19
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

82
82
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

178
178
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

344
344
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

211
211
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

223
223
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

52
52
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

277
277
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

128
128
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

41
41
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

42
42
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

36
36
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

113
113
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

99
99
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

59
59
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

38
38
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

132
132

Meer sportnieuws