'Club Brugge aast op ervaren Amerikaan als vervanger Diatta'

1167 stemmen
'Club Brugge aast op ervaren Amerikaan als vervanger Diatta'

Club Brugge staat op het punt om Krépin Diatta aan AS Monaco te verliezen. Daardoor moet Blauw-Zwart op zoek gaan naar een nieuwe rechterflankspeler. Het denkt aan een speler uit de Premier League.

Volgens CBS Sports heeft de landskampioen zijn oog laten vallen op DeAndre Yedlin van Newcastle United. De 27-jarige Amerikaanse international beschikt er over een aflopend contract en wil The Magpies graag verlaten. Hij komt er te weinig aan de bak en speelde dit seizoen nog maar 437 minuten. Yedlin speelt al sinds 2016, toen het hem voor 6 miljoen euro overnam van Tottenham, voor de ex-club van Philippe Albert.

Volgens Transfermarkt.nl heeft de speler, die jaren geleden ook naar Anderlecht kon, een marktwaarde van 5 miljoen euro. Yedlin heeft 113 matchen in de Premier League op de teller en geniet ook interesse van Besiktas, Augsburg, Werder Bremen, Trabzonspor en FSV Mainz. De speler gaf al aan dat hij Newcastle wil verlaten, want er zijn geen gesprekken gaande over een nieuw contract.

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Zou hij een meerwaarde zijn voor Club?

Meest recent

Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

5
5
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

30
30
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

106
106
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

59
59
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

399
399
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

246
246
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

19
19
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

172
172
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

547
547
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

122
122
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

354
354
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

647
647
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

495
495
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

329
329
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

514
514
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

140
140
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

159
159
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

99
99
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

105
105
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

204
204
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

330
330
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

694
694
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

170
170
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

96
96

Meer sportnieuws