'Charleroi ziet transfer in het water vallen'

52
'Charleroi ziet transfer in het water vallen'

Charleroi zag in oktober in laatste instantie nog Maxime Busi vertrekken naar Parma en de Carolo's haalden uiteindelijk twee vervangers in huis. Jules Van Cleemput werd weggeplukt bij KV Mechelen en in november streek ook nog Jon Flanagan neer op Mambourg. De transfervrije ex-speler van Liverpool kreeg een contract tot het einde van het seizoen.

Maar twee maanden na zijn aankomst is het nog steeds wachten op de eerste speelminuten van de 27-jarige Engelsman. Flanagan had nog een conditionele achterstand weg te werken en haalde zelfs nog geen enkele keer de wedstrijdselectie. Van Cleemput presteert de voorbije weken bovendien alsmaar beter, waardoor het nog maar de vraag is of Flanagan zich überhaupt nog in de ploeg zal kunnen knokken.

UPDATE 16/01

Jon Flanagan gaat Sporting Charleroi verlaten. De rechtsachter trekt wellicht naar Polen en er zijn drie clubs die hem willen vastleggen. Volgens La Dernière Heure gaat het om Gornik Zabrze, Zaglebie Lubin en Jagiellonia. Flanagan geraakte nooit fysiek op punt sinds zijn komst in oktober en haalde geen enkele keer de wedstrijdkern van de Carolo's. Hij kwam nochtans met de nodige adelbrieven naar het Zwarte Land.

UPDATE 21u16

Het vertrek van Flanagan bij Charleroi is nu zeer nabij. Er zou een akkoord in pijplijn zitten met Jagiellonia en de deal zou snel rond moeten zijn. Dat meldt La Dernière Heure. Charleroi zou de Engelsman gratis laten vertrekken, nadat hij zich nooit in de gunst van Karim Belhocine kon spelen. Charleroi gaat daardoor de komende weken op zoek naar een nieuwe rechtsachter.

UPDATE 20/01
Pech voor Charleroi, want de transfer van Flanagan gaat dan toch niet door. La Dernière Heure weet dat de Engelsman bij Jagiellonia niet door zijn medische testen geraakt is en dat de overgang daardoor afgeketst is. De Carolo's blijven voorlopig dus opgescheept met de overbodige rechtsachter, die nog geen enkele keer de selectie haalde.

LEES OOK: Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Zal Charleroi nog van hem verlost raken?

Meest recent

Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

0
0
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

28
28
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

71
71
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

48
48
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

45
45
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

468
468
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

103
103
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

64
64
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

29
29
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

314
314
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

348
348
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

323
323
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

293
293
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

331
331
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

111
111
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

127
127
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

310
310
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

201
201
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

199
199

Meer sportnieuws