Scheids was Anderlecht niet gezind: "Hij had uitgesloten moeten worden"

door
Scheids was Anderlecht niet gezind:

Anderlecht heeft dinsdagavond vlot de maat genomen van Charleroi en keert daardoor terug in de top vier. Paars-Wit won met 3-0, onder meer dankzij twee strafschoppen. Je zou dus denken dat de arbitrage meezat voor Anderlecht, maar dat was niet noodzakelijk het geval.


Op sociale media maakten heel wat fans zich tijdens de match druk over de arbitrage, en dan vooral over het feit dat Charleroi de wedstrijd met elf mocht uitspelen. Een aantal spelers flirtten immers met een rode kaart. Vooral met name Ilaimaharitra, Dessoleil en Kayembe hadden volgens veel kijkers rood kunnen en misschien wel moeten krijgen.

In Het Laatste Nieuws geeft ex-scheidsrechter Tim Pots aan dat die eerste twee wat hem betreft mochten blijven staan. "Kayembe had wel kunnen uitgesloten worden. Fouten met de voet op de voet, zoals hij er één beging in minuut 66, moeten altijd met geel worden bestraft. En Kayembe had al geel toen", verklaart hij wel.

LEES OOK: Cercle krijgt tik op eigen veld van debuterende Zebra's

Had Kayembe rood moeten krijgen?

Meest recent

Italianen verbijsterd: dit zagen ze bij De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

67
67
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

188
188
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

570
570
Conclusie Proto bij Anderlecht: "Hij kan niet verdedigen"

De periode vlak voor en tijdens de interlandbreak was bij Anderlecht zeer woelig. Hun eerste ...

300
300
Wils krijgt veeg uit de pan bij Antwerp: "Dat hoort erbij"

Antwerp kreeg zondag een stevige tik. Het mocht op de Bosuil tegen AA Gent zowat 75 minuten met een ...

94
94
Extra lading voor Union-speler in CL-openingsmatch

Bij Union kijken ze al reikhalzend uit naar dinsdagavond, want dan mogen ze eindelijk hun grote ...

22
22
Anderlecht-fans keren zich massaal tegen één speler

Er valt heel wat na te kaarten over het gelijkspel van zondagavond tussen Anderlecht en KRC Genk. ...

365
365
'Onthuld: daarom verkoos Man Utd Lammens boven Donnarumma'

Zondag waren tijdens de derby in Manchester vele ogen gericht op de nieuwe doelmannen. Bij City nam ...

117
117
PSV niet gerust: Bosz velt zijn oordeel over Union

Deze week wordt de league phase van de Champions League op gang getrapt. De eerste wedstrijden ...

112
112
'Loodzware opdracht Lukaku bij terugkeer bij Anderlecht'

Anderlecht moest zondag vrede nemen met een gelijkspel tegen KRC Genk. Eén van de ...

321
321
Cruciaal nieuws: Homawoo reageert na horrorbotsing

Standard slaagde er afgelopen weekend opnieuw niet in om zijn wedstrijd te winnen. Het moest deze ...

121
121
'Real Madrid heeft al mega vervanger voor Vinicius Jr'

Real Madrid hield zich al bij al nog vrij rustig op de transfermarkt deze zomer. Het bleef bij vier ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Bayern, Renard spreekt over transfers'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

271
271
Hommeles bij Antwerp: fans genegeerd en interne ruzie

Royal Antwerp FC ging met de billen bloot tegen KAA Gent en blijft in de Jupiler Pro League na een ...

783
783
Doku verbaast na glansrol: onthulling slaat in als bom

Jérémy Doku liet zich van zijn beste kant zien bij Manchester City. In de stadsderby ...

214
214
Degryse maakt brandhout van Genk-goudhaantje: “Irritant!”

Een veelbesproken speeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. Er vielen enkele rode kaarten en ...

664
664
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

445
445
Nieuw fenomeen bij KRC Genk: "Ronduit indrukwekkend"

We haalden al verschillende keren aan dat Head of Football Dimitri De Condé misschien wel de ...

449
449
Genk met frustraties na RSCA: Fink legt vinger op de wonde

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. Ze speelden ruim een uur met een man meer, ...

283
283
Vandenbempt begrijpt niéts van Club: "Volstrekt overbodig"

Bij Club Brugge likken ze hun wonden na een povere 1 op 6 tegen AA Gent en La Louvière. ...

405
405
Amorim breekt stilte: pijnlijke bekentenis doet schrikken

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

211
211
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

618
618
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

564
564
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

442
442
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

2063
2063

Meer sportnieuws