Spannende kelderkraker eindigt onbeslist na dolle slotfase

door
Spannende kelderkraker eindigt onbeslist na dolle slotfase

Na een intense maar weinig hoogstaande topper hebben Moeskroen en Waasland-Beveren de punten gedeeld. Les Hurlus leken in het slot op weg naar een gouden driepunter maar gaven die nog domweg uit handen tegen een strijdvaardig bezoekend team.

Waasland-Beveren en Moeskroen werden onderin slechts gescheiden door één puntje en speelden een heuse 'kelderkraker'. De ploeg van Nicky Hayen slikte tot nu toe het meeste tegendoelpunten, Les Hurlus troffen in deze competitie voorlopig het minste raak. Simao stuurde dezelfde elf namen de wei in die vorig weekend Genk klopten. Bij de Waaslanders waren er vier wijzigingen, onder meer Koita kwam opnieuw in de het elftal.
Weinig kansen, meeste initiatief van de Waaslanders
De bezoekers openden prima op Le Cannonier met een knappe aanval, de voorzet van Schryvers kon net niet in doel verlengd worden. Aan de overzijde counterde Moeskroen even later ook scherp, ook de voorzet van Olinga vond geen ploegmaat. De wedstrijd was nadien wat meer in evenwicht, iets voor het halfuur tikte Frey aan de tweede paal binnen maar hij stond een voet buitenspel, geen 0-1 voor de bezoekers. Met de rust in zicht duwde het team van Nicky Hayen nog meer door, een schicht van Frey vloog maar nipt over de kooi van Koffi en een doelpunt van Heymans werd nog afgekeurd wegens buitenspel. Na een eerste helft waarin Waasland-Beveren het meeste initiatief toonde stond het nog 0-0.

Er stond wel wat druk op deze wedstrijd voor Nicky Hayen en Waasland-Beveren.
Venijn zit in de staart
Na de rust was het Moeskroen dat de debatten opende met een afzwaaier van Xadas. Les Hurlus waren nu de betere ploeg en na een prima aanval besloot Olinga op het dak van het doel. Iets voor het uur stak ook Waasland-Beveren nog eens de neus aan het venster via Heymans, die bleef echter steken in de modder toen hij Koffi wou omspelen. Aan de overzijde had Jackers op een kwartier van het einde een prima save in huis op het harde schot van Tabekou. De wedstrijd leek op een scoreloos gelijkspel af te stevenen. Op dik vijf minuten van het einde mocht Koita aanleggen voor een vrije trap, Koffi moest eindelijk eens ingrijpen. In de nastoot vond ook Vieira de thuisdoelman op zijn weg. Uiteindelijk was het toch nog Moeskroen dat aan het langste eind trok, in de absolute slotfase verlengde Agouzoul aan de tweede paal een hoekschop in doel: 1-0. In de blessuretijd vergat Bastians om gelijk te maken maar uiteindelijk maakte Frey toch nog de verdiende 1-1.
Scoreverloop:
1-0 (89') Agouzoul, 1-1 (90+4') Frey

Meest recent

Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

2
2
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

23
23
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

66
66
Vanhaezebrouck ziet één grote fout bij Club Brugge

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

48
48
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

175
175
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

99
99
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

146
146
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

101
101
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

164
164
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

206
206
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

158
158
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

157
157
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

36
36
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

243
243
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

467
467
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

318
318
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

170
170
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

64
64
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

161
161
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

128
128
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

469
469
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

155
155
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

303
303
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

61
61
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

78
78

Meer sportnieuws