Spannende kelderkraker eindigt onbeslist na dolle slotfase

0 stemmen
Spannende kelderkraker eindigt onbeslist na dolle slotfase

Na een intense maar weinig hoogstaande topper hebben Moeskroen en Waasland-Beveren de punten gedeeld. Les Hurlus leken in het slot op weg naar een gouden driepunter maar gaven die nog domweg uit handen tegen een strijdvaardig bezoekend team.

Waasland-Beveren en Moeskroen werden onderin slechts gescheiden door één puntje en speelden een heuse 'kelderkraker'. De ploeg van Nicky Hayen slikte tot nu toe het meeste tegendoelpunten, Les Hurlus troffen in deze competitie voorlopig het minste raak. Simao stuurde dezelfde elf namen de wei in die vorig weekend Genk klopten. Bij de Waaslanders waren er vier wijzigingen, onder meer Koita kwam opnieuw in de het elftal.
Weinig kansen, meeste initiatief van de Waaslanders
De bezoekers openden prima op Le Cannonier met een knappe aanval, de voorzet van Schryvers kon net niet in doel verlengd worden. Aan de overzijde counterde Moeskroen even later ook scherp, ook de voorzet van Olinga vond geen ploegmaat. De wedstrijd was nadien wat meer in evenwicht, iets voor het halfuur tikte Frey aan de tweede paal binnen maar hij stond een voet buitenspel, geen 0-1 voor de bezoekers. Met de rust in zicht duwde het team van Nicky Hayen nog meer door, een schicht van Frey vloog maar nipt over de kooi van Koffi en een doelpunt van Heymans werd nog afgekeurd wegens buitenspel. Na een eerste helft waarin Waasland-Beveren het meeste initiatief toonde stond het nog 0-0.

Er stond wel wat druk op deze wedstrijd voor Nicky Hayen en Waasland-Beveren.
Venijn zit in de staart
Na de rust was het Moeskroen dat de debatten opende met een afzwaaier van Xadas. Les Hurlus waren nu de betere ploeg en na een prima aanval besloot Olinga op het dak van het doel. Iets voor het uur stak ook Waasland-Beveren nog eens de neus aan het venster via Heymans, die bleef echter steken in de modder toen hij Koffi wou omspelen. Aan de overzijde had Jackers op een kwartier van het einde een prima save in huis op het harde schot van Tabekou. De wedstrijd leek op een scoreloos gelijkspel af te stevenen. Op dik vijf minuten van het einde mocht Koita aanleggen voor een vrije trap, Koffi moest eindelijk eens ingrijpen. In de nastoot vond ook Vieira de thuisdoelman op zijn weg. Uiteindelijk was het toch nog Moeskroen dat aan het langste eind trok, in de absolute slotfase verlengde Agouzoul aan de tweede paal een hoekschop in doel: 1-0. In de blessuretijd vergat Bastians om gelijk te maken maar uiteindelijk maakte Frey toch nog de verdiende 1-1.
Scoreverloop:
1-0 (89') Agouzoul, 1-1 (90+4') Frey

Meest recent

Garcia slikt bittere pil: Doku out versus Nieuw-Zeeland?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

17
17
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

200
200
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

404
404
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

204
204
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

71
71
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

28
28
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

65
65
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

334
334
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

44
44
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

411
411
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

628
628
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

113
113
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

95
95
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

287
287
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

119
119
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

44
44
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

88
88
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

198
198
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

36
36
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

217
217
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

48
48
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

412
412
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

534
534
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

425
425

Meer sportnieuws