Spannende kelderkraker eindigt onbeslist na dolle slotfase

0 stemmen
Spannende kelderkraker eindigt onbeslist na dolle slotfase

Na een intense maar weinig hoogstaande topper hebben Moeskroen en Waasland-Beveren de punten gedeeld. Les Hurlus leken in het slot op weg naar een gouden driepunter maar gaven die nog domweg uit handen tegen een strijdvaardig bezoekend team.

Waasland-Beveren en Moeskroen werden onderin slechts gescheiden door één puntje en speelden een heuse 'kelderkraker'. De ploeg van Nicky Hayen slikte tot nu toe het meeste tegendoelpunten, Les Hurlus troffen in deze competitie voorlopig het minste raak. Simao stuurde dezelfde elf namen de wei in die vorig weekend Genk klopten. Bij de Waaslanders waren er vier wijzigingen, onder meer Koita kwam opnieuw in de het elftal.
Weinig kansen, meeste initiatief van de Waaslanders
De bezoekers openden prima op Le Cannonier met een knappe aanval, de voorzet van Schryvers kon net niet in doel verlengd worden. Aan de overzijde counterde Moeskroen even later ook scherp, ook de voorzet van Olinga vond geen ploegmaat. De wedstrijd was nadien wat meer in evenwicht, iets voor het halfuur tikte Frey aan de tweede paal binnen maar hij stond een voet buitenspel, geen 0-1 voor de bezoekers. Met de rust in zicht duwde het team van Nicky Hayen nog meer door, een schicht van Frey vloog maar nipt over de kooi van Koffi en een doelpunt van Heymans werd nog afgekeurd wegens buitenspel. Na een eerste helft waarin Waasland-Beveren het meeste initiatief toonde stond het nog 0-0.

Er stond wel wat druk op deze wedstrijd voor Nicky Hayen en Waasland-Beveren.
Venijn zit in de staart
Na de rust was het Moeskroen dat de debatten opende met een afzwaaier van Xadas. Les Hurlus waren nu de betere ploeg en na een prima aanval besloot Olinga op het dak van het doel. Iets voor het uur stak ook Waasland-Beveren nog eens de neus aan het venster via Heymans, die bleef echter steken in de modder toen hij Koffi wou omspelen. Aan de overzijde had Jackers op een kwartier van het einde een prima save in huis op het harde schot van Tabekou. De wedstrijd leek op een scoreloos gelijkspel af te stevenen. Op dik vijf minuten van het einde mocht Koita aanleggen voor een vrije trap, Koffi moest eindelijk eens ingrijpen. In de nastoot vond ook Vieira de thuisdoelman op zijn weg. Uiteindelijk was het toch nog Moeskroen dat aan het langste eind trok, in de absolute slotfase verlengde Agouzoul aan de tweede paal een hoekschop in doel: 1-0. In de blessuretijd vergat Bastians om gelijk te maken maar uiteindelijk maakte Frey toch nog de verdiende 1-1.
Scoreverloop:
1-0 (89') Agouzoul, 1-1 (90+4') Frey

Meest recent

Sibierski wil na Nga Kana nieuwe slag slaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft geleerd uit de fouten van het verleden. De Brusselaars wisten Joshua Nga Kana ...

68
68
Anderlecht hakt knoop door: twee spelers keren terug

RSC Anderlecht speelt volgende week donderdag tegen Hammarby. Als er één ding ...

171
171
Toptransfers Tielemans en Trossard: Defour geeft mening

Leandro Trossard en Youri Tielemans hebben hun goed WK meteen verzilverd met een transfer. Tielemans ...

30
30
Opvallende reünie na blitzvertrek: De Condé en Thorup spreken

KRC Genk moest deze zomer plots op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Nicky Hayen weggekaapt werdt ...

50
50
'Vrancken mag volgende 1B-sensatie bij Hearts verwelkomen'

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

28
28
'Anderlecht laat talent naar reeksgenoot vertrekken'

Bij Anderlecht ligt er nog heel wat transferwerk op de planken. Sportief directeur Antoine Sibierski ...

96
96
'Exit Bounida bij Ajax wordt concreet'

Bij Ajax staat er deze zomer heel wat op til, want na een tegenvallend jaar willen ze het over een ...

77
77
'Club Brugge gaat loodzware transferstrijd aan'

Het leeft langer geduurd dan gebruikelijk, maar tijdens de eindfase van het WK is Club Brugge ...

373
373
'Clement wil bij Cercle Brugge komen shoppen'

Sinds november is Philippe Clement aan de slag in Engeland, waar hij trainer werd bij Norwich City. ...

72
72
Genk en STVV stellen hun nieuwe shirts voor

Binnen een drietal weken gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League alweer van start. De ...

64
64
Garcia vol in de wind: onthulling over Courtois en Tielemans

De Rode Duivels genieten na het WK van hun vakantie, terwijl bij de voetbalbond er ongetwijfeld druk ...

750
750
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft nieuwe coach, droomtransfer Tielemans'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

142
142
Club Brugge profiteert optimaal van relatie: toptransfers

Club Brugge gaat deze zomermercato de Zwitserse toer op. Na Yann Sommer werd ook Andrej Vasovic ...

480
480
‘Toekomst Courtois bekend, Real hakt knopen door’

Thibaut Courtois is al jarenlang de nummer 1 van Real Madrid. De Belgische goalie wordt gezien als ...

283
283
Meunier heeft knaltransfer beet en mikt op allerhoogste

Thomas Meunier leek aanvankelijk op weg naar Valencia. Nadat zijn contract bij Lille afliep werd de ...

66
66
Senna Miangue verrast met nieuwe uitdaging

Senna Miangue heeft een nieuwe club gevonden. De linksvoetige verdediger verliet zijn Hongaarse club ...

34
34
Vlaamse BV bekent: "Ben verliefd op Romelu Lukaku"

Romelu Lukaku heeft er een mooi WK opzitten. De aanvaller kwam met heel wat twijfels (en fysieke ...

131
131
Charleroi slaat toe en strikt middenvelder

Sporting Charleroi heeft zopas zijn volgende nieuwe speler aangekondigd. De Zebra's hebben een ...

18
18
Scholes velt oordeel over transfer Tielemans naar Man Utd

Youri Tielemans heeft zijn transfer naar Manchester United afgerond. De Engelsen betaalden 41 ...

293
293
'Anderlecht vindt akkoord met Bundesliga-club'

RSC Anderlecht incasseerde al 45 miljoen euro deze mercato en daar komt wellicht wel nog wat bij. De ...

900
900
Neemt Club Brugge risico met Sommer? Boeckx verrast

De Jupiler Pro League is de afgelopen jaren verwend met de komst van doelmannen die in hun ...

563
563
Allegri over Lukaku en De Bruyne: "Buitengewone voetballer"

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne genieten van hun vakantie. De twee kenden een zeer moeilijk jaar ...

115
115
Club Brugge zwiert met miljoenen: derde zomeraanwinst binnen

Club Brugge blijft zich roeren op de transfermarkt. In navolging van Cheveyo Tsawa en Yann Sommer ...

317
317
Drastische verandering in JPL: WK-regel wordt overgenomen

Tijdens het WK 2026 werden heel wat nieuwe regels en andere nieuwigheden gelanceerd. Een deel ...

473
473
'Toekomst drie WK-Duivels: Club vraagt riante transfersom'

Club Brugge was tijdens het voorbije WK mede-hofleverancier van de Belgische selectie. Zo leverde de ...

947
947

Meer sportnieuws