Spannende kelderkraker eindigt onbeslist na dolle slotfase

0
Spannende kelderkraker eindigt onbeslist na dolle slotfase

Na een intense maar weinig hoogstaande topper hebben Moeskroen en Waasland-Beveren de punten gedeeld. Les Hurlus leken in het slot op weg naar een gouden driepunter maar gaven die nog domweg uit handen tegen een strijdvaardig bezoekend team.

Waasland-Beveren en Moeskroen werden onderin slechts gescheiden door één puntje en speelden een heuse 'kelderkraker'. De ploeg van Nicky Hayen slikte tot nu toe het meeste tegendoelpunten, Les Hurlus troffen in deze competitie voorlopig het minste raak. Simao stuurde dezelfde elf namen de wei in die vorig weekend Genk klopten. Bij de Waaslanders waren er vier wijzigingen, onder meer Koita kwam opnieuw in de het elftal.
Weinig kansen, meeste initiatief van de Waaslanders
De bezoekers openden prima op Le Cannonier met een knappe aanval, de voorzet van Schryvers kon net niet in doel verlengd worden. Aan de overzijde counterde Moeskroen even later ook scherp, ook de voorzet van Olinga vond geen ploegmaat. De wedstrijd was nadien wat meer in evenwicht, iets voor het halfuur tikte Frey aan de tweede paal binnen maar hij stond een voet buitenspel, geen 0-1 voor de bezoekers. Met de rust in zicht duwde het team van Nicky Hayen nog meer door, een schicht van Frey vloog maar nipt over de kooi van Koffi en een doelpunt van Heymans werd nog afgekeurd wegens buitenspel. Na een eerste helft waarin Waasland-Beveren het meeste initiatief toonde stond het nog 0-0.

Er stond wel wat druk op deze wedstrijd voor Nicky Hayen en Waasland-Beveren.
Venijn zit in de staart
Na de rust was het Moeskroen dat de debatten opende met een afzwaaier van Xadas. Les Hurlus waren nu de betere ploeg en na een prima aanval besloot Olinga op het dak van het doel. Iets voor het uur stak ook Waasland-Beveren nog eens de neus aan het venster via Heymans, die bleef echter steken in de modder toen hij Koffi wou omspelen. Aan de overzijde had Jackers op een kwartier van het einde een prima save in huis op het harde schot van Tabekou. De wedstrijd leek op een scoreloos gelijkspel af te stevenen. Op dik vijf minuten van het einde mocht Koita aanleggen voor een vrije trap, Koffi moest eindelijk eens ingrijpen. In de nastoot vond ook Vieira de thuisdoelman op zijn weg. Uiteindelijk was het toch nog Moeskroen dat aan het langste eind trok, in de absolute slotfase verlengde Agouzoul aan de tweede paal een hoekschop in doel: 1-0. In de blessuretijd vergat Bastians om gelijk te maken maar uiteindelijk maakte Frey toch nog de verdiende 1-1.
Scoreverloop:
1-0 (89') Agouzoul, 1-1 (90+4') Frey

Meest recent

AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

12
12
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

6
6
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

30
30
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

36
36
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

44
44
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

169
169
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

281
281
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

94
94
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

230
230
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

115
115
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

91
91
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

427
427
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

34
34
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

523
523
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

61
61
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

737
737
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

71
71
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

610
610
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

221
221
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1110
1110
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

166
166
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17

Meer sportnieuws