Losada vangt bot bij Beerschot: "Ik blijf"

door
Losada vangt bot bij Beerschot:

Het heeft er alle schijn van dat Beerschot VA op zoek moet gaan naar een nieuwe trainer. Volgens Het Laatste Nieuws en Sporza heeft Hernan Losada beslist dat hij de club gaat verlaten. De Argentijn zou zondag intern hebben aangegeven dat hij ingaat op een aanbieding van het Amerikaanse DC United.


Afgelopen vrijdag maakte het betrouwbare Washington Post bekend dat Losada bovenaan het lijstje stond van de club uit de hoofdstad van de VS. Hij zou er zich financieel flink kunnen verbeteren én krijgt er een interessant sportief project voorgeschoteld. Bij Beerschot kwam men in eerste instantie uit de lucht gevallen, maar volgens HLN zou Losada het bestuur zondag hebben ingelicht van zijn plannen om in te gaan op de aanbieding.

UPDATE 19u

Volgens Koen Frans, Beerschot-volger voor Gazet van Antwerpen, wil Hernan Losada zijn T2 Will Still meenemen naar de Verenigde Staten. Daarnaast zou hij ook Pieter Jacobs, Head of Performance bij de club, graag naar D.C. United halen. Al is het nog afwachten, want Frank Raes liet bij Eleven Sports weten dat Still ook een kandidaat is om Losada op te volgen als hoofdtrainer van Beerschot. De komende dagen volgt er meer duidelijkheid.

UPDATE 19/01

Beerschot heeft zijn slag thuis weten te thuis te halen. Pieter Jacobs blijft op het Kiel. De Head of Performance kon met Hernan Losada mee naar D.C. United, maar Beerschot maakte bekend dat hij blijft. "De club geeft me veel vertrouwen en verantwoordelijkheid. Ik wil deel blijven uitmaken van dit mooie project en van deze sterke technische staf", laat Jacobs weten via Twitter.

LEES OOK: Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

Goede beslissing?

Meest recent

Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

84
84
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

183
183
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

32
32
'Genk pusht voor coach: gesprek met topkandidaat gepland'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

692
692
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

148
148
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

360
360
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

60
60
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

854
854
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

100
100
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

181
181
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

268
268
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

108
108
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

333
333
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

323
323
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

69
69
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

39
39
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

894
894
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

93
93
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

170
170
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

707
707
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

377
377
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

269
269
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

653
653
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

447
447
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

395
395

Meer sportnieuws