Losada vangt bot bij Beerschot: "Ik blijf"

360 stemmen
Losada vangt bot bij Beerschot:

Het heeft er alle schijn van dat Beerschot VA op zoek moet gaan naar een nieuwe trainer. Volgens Het Laatste Nieuws en Sporza heeft Hernan Losada beslist dat hij de club gaat verlaten. De Argentijn zou zondag intern hebben aangegeven dat hij ingaat op een aanbieding van het Amerikaanse DC United.


Afgelopen vrijdag maakte het betrouwbare Washington Post bekend dat Losada bovenaan het lijstje stond van de club uit de hoofdstad van de VS. Hij zou er zich financieel flink kunnen verbeteren én krijgt er een interessant sportief project voorgeschoteld. Bij Beerschot kwam men in eerste instantie uit de lucht gevallen, maar volgens HLN zou Losada het bestuur zondag hebben ingelicht van zijn plannen om in te gaan op de aanbieding.

UPDATE 19u

Volgens Koen Frans, Beerschot-volger voor Gazet van Antwerpen, wil Hernan Losada zijn T2 Will Still meenemen naar de Verenigde Staten. Daarnaast zou hij ook Pieter Jacobs, Head of Performance bij de club, graag naar D.C. United halen. Al is het nog afwachten, want Frank Raes liet bij Eleven Sports weten dat Still ook een kandidaat is om Losada op te volgen als hoofdtrainer van Beerschot. De komende dagen volgt er meer duidelijkheid.

UPDATE 19/01

Beerschot heeft zijn slag thuis weten te thuis te halen. Pieter Jacobs blijft op het Kiel. De Head of Performance kon met Hernan Losada mee naar D.C. United, maar Beerschot maakte bekend dat hij blijft. "De club geeft me veel vertrouwen en verantwoordelijkheid. Ik wil deel blijven uitmaken van dit mooie project en van deze sterke technische staf", laat Jacobs weten via Twitter.

LEES OOK: WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot
40

Goede beslissing?

Meest recent

Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

4
4
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

65
65
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

21
21
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

111
111
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

23
23
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

306
306
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

367
367
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

111
111
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

72
72
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

351
351
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

363
363
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

128
128
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

150
150
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

651
651
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

79
79
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

144
144
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

276
276
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

311
311
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

295
295
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

64
64
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

312
312
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

127
127
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

302
302

Meer sportnieuws