'Antwerp denkt ook aan ex-doelman van KRC Genk'

368 stemmen
'Antwerp denkt ook aan ex-doelman van KRC Genk'

Antwerp is deze maand nog op zoek naar een doelman, aangezien Jean Butez nog een tijdje out is en Alireza Beiranvand in zijn eerste halfjaar allesbehalve kon overtuigen. Er is dus haast bij de Great Old, maar die hebben volgens Het Nieuwsblad alvast kandidaten genoeg te hebben om de vacature onder de lat in te vullen.


Donderdag doken al de namen van Mile Svilar en Ruud Boffin op als mogelijke aanwinsten en Het Nieuwsblad gooit nu ook de naam van Ortwin De Wolf op tafel. Antwerp zou zelfs al contact opgenomen hebben met AS Eupen omtrent een transfer van de 23-jarige. Dat betekent echter nog niet dat hij zeker de voorkeur zal krijgen op Svilar of Boffin.

De Wolf speelt sinds 2019 voor Eupen, dat hem wegplukte bij Lokeren. Het voorbije anderhalf jaar was de gewezen belofteninternational, die op het EK U21 in 2019 nog onder de lat stond, altijd titularis. Eind december verloor hij plots zijn plaats aan Theo Defourny nadat hij even out was geweest. Dat zal er wellicht voor zorgen dat een transfer naar Antwerp extra aanlokkelijk zal worden.

UPDATE 19/01

Royal Antwerp FC zoekt een Belgische doelman en de club werd al gelinkt aan Mile Svilar, Ruud Boffin en Ortwin De Wolf. Voor die laatste weigerde KAS Eupen een huurvoorstel. Gazet van Antwerpen weet dat ook Davino Verhulst een piste is. De ex-doelman van KRC Genk, STVV, Waasland-Beveren, Willem II en Sporting Lokeren speelt momenteel voor het Cypriotische Apollon Smirnis, waar hij eerste doelman is.

LEES OOK: Antwerp teert op revanche: van Vandenhaute tot Frey

Moet Antwerp voor Verhulst gaan?

Meest recent

Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

62
62
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

49
49
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

51
51
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

42
42
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

305
305
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

188
188
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

309
309
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

542
542
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

67
67
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

585
585
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

777
777
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

122
122
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

321
321
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

532
532
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

223
223
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

474
474
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

185
185
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

104
104
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

551
551
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

323
323
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1586
1586
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

109
109
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

126
126
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

66
66
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

514
514

Meer sportnieuws