"Spelerskern staat niet te springen om terugkeer Lamkel Zé"

door

Vandaag kondigde Royal Antwerp FC via een statement nog aan dat Lamkel Zé opnieuw bij de A-kern zal trainen. De club benadrukte ook dat de aanvaller zijn "allerlaatste kans" heeft gekregen, en dat hij aan tal van voorwaarden zal moeten voldoen om het vertrouwen terug te kunnen winnen. Niet iedereen lijkt echter helemaal tevreden te zijn met de terugkeer van de Kameroener bij de A-kern van de Great Old. 


In Extra Time maakten Sven Jaecques (General Manager Antwerp) en Peter Vandenbempt namelijk duidelijk dat de terugkeer van Lamkel Zé niet door iedereen met de nodige positiviteit werd onthaald. "Het is alom geweten dat de spelerskern niet staat te springen om de terugkeer van Lamkel Zé bij de A-kern. Ze hebben hun twijfels, maar het is dan weer aan de Kameroener om hen te overtuigen van het tegendeel", luidt het bij beide gasten van het Canvas-programma. 

Of Frank Vercauteren binnenkort ook daadwerkelijk een kans zal geven aan het enfant terrible van Antwerp blijft nog maar de vraag. Lamkel Zé heeft nog een contract tot medio 2023 bij de Great Old, en probeert de voorbije weken met tal van fratsen een transfer te forceren. 

LEES OOK: Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Zal Lamkel Zé het vertrouwen van zijn ploegmaats ooit nog terugwinnen?

Meest recent

'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

69
69
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

69
69
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

55
55
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

86
86
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

136
136
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

364
364
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

211
211
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

74
74
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

80
80
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

240
240
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

244
244
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

110
110
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

398
398
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

315
315
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

207
207
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

362
362
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1026
1026
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

117
117
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

213
213
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

319
319
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

98
98
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

237
237
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

235
235
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

386
386
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

206
206

Meer sportnieuws