'Club Brugge-verdediger dient transferverzoek in'

door
'Club Brugge-verdediger dient transferverzoek in'

Michael Krmencik en Siebe Schrijvers zochten reeds andere oorden op, maar daarmee is het huiswerk op uitgaand vlak voor Club Brugge nog niet afgerond deze winter. Zo lijken ook Emmanuel Dennis en Simon Deli op weg naar de uitgang, al wil Blauw-Zwart in hun geval geen genoegen nemen met een prikje. Die laatste zou volgens Het Nieuwsblad zelf ook willen vetrekken.


Zo behoorden noch Dennis, noch Deli tot de wedstrijdkern van Philippe Clement tegen Beerschot afgelopen weekend. In het geval van de Nigeriaanse aanvaller speelden fysieke kwaaltjes daarbij mogelijk wel een rol, maar het lijkt duidelijk dat beide partijen op elkaar uitgekeken zijn. Vincent Mannaert en co hopen dan ook eerstdaags een schappelijk bod te ontvangen voor de dribbelkont, die hoe dan ook slechts een fractie zal opleveren van de beoogde 20 miljoen vorige zomer. Voorlopig blijft het alleszins opvallend stil in zijn dossier. 

Deli daarentegen wordt nu al een aantal dagen hardnekkig gelinkt aan Fenerbahçe, dat zelfs al een bod van 2,5 miljoen zou hebben ingediend. Voorlopig kijkt Club nog de kat uit de boom voor de ervaren Ivoriaan, wiens plek in de selectie zondag reeds ingenomen werd door opvolger Stefano Denswil. Met ook nog het huidige duo Brandon Mechele en Odilon Kossounou in de mix is Deli dus overbodig, iets wat hij zelf blijkbaar ook beseft. Zo schrijft Het Nieuwsblad dat de linkspoot, vorig seizoen nog een sterkhouder, liefst wil vertrekken.

LEES OOK: Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

Deli was op zijn toppunt beter dan Denswil

Meest recent

Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

12
12
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

26
26
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

46
46
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

30
30
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

207
207
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

182
182
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

151
151
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

179
179
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

149
149
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

37
37
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

56
56
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

41
41
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

149
149
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

100
100
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

202
202
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

248
248
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

60
60
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

136
136
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

442
442
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

65
65
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

358
358
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

251
251
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

94
94
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

42
42

Meer sportnieuws