'Club Brugge-verdediger dient transferverzoek in'

door
'Club Brugge-verdediger dient transferverzoek in'

Michael Krmencik en Siebe Schrijvers zochten reeds andere oorden op, maar daarmee is het huiswerk op uitgaand vlak voor Club Brugge nog niet afgerond deze winter. Zo lijken ook Emmanuel Dennis en Simon Deli op weg naar de uitgang, al wil Blauw-Zwart in hun geval geen genoegen nemen met een prikje. Die laatste zou volgens Het Nieuwsblad zelf ook willen vetrekken.


Zo behoorden noch Dennis, noch Deli tot de wedstrijdkern van Philippe Clement tegen Beerschot afgelopen weekend. In het geval van de Nigeriaanse aanvaller speelden fysieke kwaaltjes daarbij mogelijk wel een rol, maar het lijkt duidelijk dat beide partijen op elkaar uitgekeken zijn. Vincent Mannaert en co hopen dan ook eerstdaags een schappelijk bod te ontvangen voor de dribbelkont, die hoe dan ook slechts een fractie zal opleveren van de beoogde 20 miljoen vorige zomer. Voorlopig blijft het alleszins opvallend stil in zijn dossier. 

Deli daarentegen wordt nu al een aantal dagen hardnekkig gelinkt aan Fenerbahçe, dat zelfs al een bod van 2,5 miljoen zou hebben ingediend. Voorlopig kijkt Club nog de kat uit de boom voor de ervaren Ivoriaan, wiens plek in de selectie zondag reeds ingenomen werd door opvolger Stefano Denswil. Met ook nog het huidige duo Brandon Mechele en Odilon Kossounou in de mix is Deli dus overbodig, iets wat hij zelf blijkbaar ook beseft. Zo schrijft Het Nieuwsblad dat de linkspoot, vorig seizoen nog een sterkhouder, liefst wil vertrekken.

LEES OOK: 'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

Deli was op zijn toppunt beter dan Denswil

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
'Grote kuis in Genk: 12 (!) spelers richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

30
30
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

159
159
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

323
323
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

80
80
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

90
90
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

30
30
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

15
15
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

37
37
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

50
50
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

126
126
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

85
85
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

128
128
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

218
218
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

36
36
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

226
226
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

57
57
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

210
210
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

200
200
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

320
320
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

91
91
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

371
371
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

203
203
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

478
478
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

311
311

Meer sportnieuws