'Flanagan trekt de deur van Charleroi definitief achter zich dicht'

door
'Flanagan trekt de deur van Charleroi definitief achter zich dicht'

Charleroi zag in oktober in laatste instantie nog Maxime Busi vertrekken naar Parma en de Carolo's haalden uiteindelijk twee vervangers in huis. Jules Van Cleemput werd weggeplukt bij KV Mechelen en in november streek ook nog Jon Flanagan neer op Mambourg. De transfervrije ex-speler van Liverpool kreeg een contract tot het einde van het seizoen.

Maar twee maanden na zijn aankomst is het nog steeds wachten op de eerste speelminuten van de 27-jarige Engelsman. Flanagan had nog een conditionele achterstand weg te werken en haalde zelfs nog geen enkele keer de wedstrijdselectie. Van Cleemput presteert de voorbije weken bovendien alsmaar beter, waardoor het nog maar de vraag is of Flanagan zich überhaupt nog in de ploeg zal kunnen knokken.

La Dernière Heure oppert dan ook dat het avontuur van Flanagan in Charleroi na amper twee maanden al ten einde zou kunnen komen. Verschillende teams uit de MLS zouden interesse tonen en gezien zijn geringe uitzicht op speelminuten zou de speler weleens geneigd kunnen zijn op die interesse in te gaan. De directie van Charleroi zou zich binnenkort over zijn situatie gaan buigen.

UPDATE 16/01

Jon Flanagan gaat Sporting Charleroi verlaten. De rechtsachter trekt wellicht naar Polen en er zijn drie clubs die hem willen vastleggen. Volgens La Dernière Heure gaat het om Gornik Zabrze, Zaglebie Lubin en Jagiellonia. Flanagan geraakte nooit fysiek op punt sinds zijn komst in oktober en haalde geen enkele keer de wedstrijdkern van de Carolo's. Hij kwam nochtans met de nodige adelbrieven naar het Zwarte Land.

UPDATE 21u16
Het vertrek van Flanagan bij Charleroi is nu zeer nabij. Er zou een akkoord in pijplijn zitten met Jagiellonia en de deal zou snel rond moeten zijn. Dat meldt La Dernière Heure. Charleroi zou de Engelsman gratis laten vertrekken, nadat hij zich nooit in de gunst van Karim Belhocine kon spelen. Charleroi gaat daardoor de komende weken op zoek naar een nieuwe rechtsachter.

LEES OOK: Cercle krijgt tik op eigen veld van debuterende Zebra's

Heeft Charleroi nog een rechtsachter nodig?

Meest recent

'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

93
93
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

28
28
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

35
35
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

169
169
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

259
259
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

79
79
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

439
439
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

681
681
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

479
479
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

206
206
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

243
243
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

135
135
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

599
599
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

400
400
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

39
39
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

119
119
Harde boodschap voor Hasi: zelfs die coach was beter

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

228
228
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

150
150
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

37
37
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

585
585
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

534
534
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

654
654
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

791
791
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

343
343
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

486
486

Meer sportnieuws