Anderlecht ziet doelwit naar Al Ain verkassen

door
Anderlecht ziet doelwit naar Al Ain verkassen

Anderlecht moet naar alle waarschijnlijkheid straks afscheid nemen van Percy Tau, want Brighton wil de Zuid-Afrikaanse spelmaker terug naar Engeland halen. De zoektocht naar een vervanger is al volop aan de gang en daarbij lijkt Anderlecht verschillende paden te bewandelen. Zo zouden Majeed Ashimeru (RB Salzburg) en Maxi Lovera (Olympiakos) twee van de pistes zijn waaraan gewerkt had.

Maar Anderlecht had ook nog een andere opvallende naam in gedachten had. Volgens SIC Noticias legde het immers ook bij FC Porto een voorstel neer. Paars-Wit wou graag Shoya Nakajima huren, maar werden wandelen gestuurd door de Portugezen. Porto wil immers enkel praten over een definitieve transfer van de Japanse offensieve middenvelder, die op een zijspoor zit. In februari 2019 telde Al Duhail, de club van Junior Edmilson, nog 35 miljoen euro neer om Nakajima binnen te halen.

Hij was toen net bezig aan een uitstekend seizoen bij Portimonense. Amper vijf maanden later verhuisde de speler echter al Porto, dat toen 12 miljoen euro betaalde voor de helft van zijn transferrechten. Nakajima kon in Porto echter nooit een vaste plaats afdwingen.

UPDATE 16/01

RSC Anderlecht mag Shoya Nakajima helemaal vergeten. De aanvallende middenvelder trekt tot het einde van het seizoen op huurbasis naar Al Ain, dat maakte de club officieel bekend. Volgens Portugese bronnen bedong de club ook een aankoopoptie en moet het bij een definitieve transfer maar liefst 40 miljoen euro betalen.

LEES OOK: Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Jammer voor RSCA?

Meest recent

STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

19
19
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

26
26
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

17
17
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

137
137
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

15
15
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

13
13
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

55
55
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

16
16
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

49
49
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

36
36
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

102
102
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

57
57
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

169
169
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

181
181
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

74
74
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

109
109
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

110
110
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

86
86
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

201
201
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

173
173
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

262
262
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

427
427
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

142
142
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

250
250
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

213
213

Meer sportnieuws