Anderlecht ziet doelwit naar Al Ain verkassen

162 stemmen
Anderlecht ziet doelwit naar Al Ain verkassen

Anderlecht moet naar alle waarschijnlijkheid straks afscheid nemen van Percy Tau, want Brighton wil de Zuid-Afrikaanse spelmaker terug naar Engeland halen. De zoektocht naar een vervanger is al volop aan de gang en daarbij lijkt Anderlecht verschillende paden te bewandelen. Zo zouden Majeed Ashimeru (RB Salzburg) en Maxi Lovera (Olympiakos) twee van de pistes zijn waaraan gewerkt had.

Maar Anderlecht had ook nog een andere opvallende naam in gedachten had. Volgens SIC Noticias legde het immers ook bij FC Porto een voorstel neer. Paars-Wit wou graag Shoya Nakajima huren, maar werden wandelen gestuurd door de Portugezen. Porto wil immers enkel praten over een definitieve transfer van de Japanse offensieve middenvelder, die op een zijspoor zit. In februari 2019 telde Al Duhail, de club van Junior Edmilson, nog 35 miljoen euro neer om Nakajima binnen te halen.

Hij was toen net bezig aan een uitstekend seizoen bij Portimonense. Amper vijf maanden later verhuisde de speler echter al Porto, dat toen 12 miljoen euro betaalde voor de helft van zijn transferrechten. Nakajima kon in Porto echter nooit een vaste plaats afdwingen.

UPDATE 16/01

RSC Anderlecht mag Shoya Nakajima helemaal vergeten. De aanvallende middenvelder trekt tot het einde van het seizoen op huurbasis naar Al Ain, dat maakte de club officieel bekend. Volgens Portugese bronnen bedong de club ook een aankoopoptie en moet het bij een definitieve transfer maar liefst 40 miljoen euro betalen.

LEES OOK: Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

Jammer voor RSCA?

Meest recent

Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

55
55
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

105
105
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

96
96
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

80
80
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

32
32
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

169
169
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

152
152
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

479
479
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

84
84
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

82
82
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

668
668
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

159
159
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

66
66
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

133
133
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

342
342
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

575
575
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

323
323
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

681
681
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

256
256
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

40
40
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

348
348
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

123
123
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

95
95
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

498
498

Meer sportnieuws