Losada kan financiële slag slaan in MLS

door
Losada kan financiële slag slaan in MLS

Beerschot VA is bezig aan een mindere periode en kon al zes competitiewedstrijden op rij niet meer winnen. Aan coach Hernan Losada dus om een oplossing te vinden en de ommekeer in te luiden. Al is het nog maar de vraag hoe lang de Argentijn aan het roer zal staan op 't Kiel, bij Het Laatste Nieuws sluit men een vertrek alvast niet uit. 


Het betrouwbare Washington Post bracht vrijdag immers naar buiten dat Losada helemaal bovenaan staat op de verlanglijst van DC United. Bij Beerschot beweert men officieel nog van niets te weten. En ook de trainer zelf gaf naar de buitenwereld geen signalen dat hij op een andere uitdaging aast. Maar volgens Het Laatste Nieuws is het desondanks niet uitgesloten dat Losada zal ingaan op een eventuele aanbieding uit de MLS. 

Hij zou er ongetwijfeld een stevig salaris opstrijken en ook sportief gezien heeft de Noord-Amerikaanse competitie flinke stappen gezet. Bovendien zal het moeilijk worden om met Beerschot veel beter te doen dan in het voorbije jaar. Bij HLN weet men ook dat er wat ruis is gekomen op de relatie tussen de trainer en zijn spelersgroep. Voor Beerschot is het dus voorlopig bang afwachten, mogelijk komt Losada zondag zelf met meer nieuws voor of na de wedstrijd tegen Club Brugge.

UPDATE 10u40

Net zoals op het Europees grondgebied zijn ook de coaches in de MLS minder betaald dan de sterspelers. Daarnaast staat DC United niet bepaald te boek als een erg kapitaalkrachtige club. Gazet van Antwerpen geeft ook een richtlijn wat dat stevig salaris eventueel van Losada kan inhouden. Ben Olsen, de vorige coach van DC United, verdiende er bijvoorbeeld een half miljoen dollar per jaar - wat ongeveer 414 duizend euro op jaarbasis bedraagt. En dat is nog steeds een pak meer dan wat Losada vandaag verdient bij Beerschot.

LEES OOK: Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Moet Losada voor DC United kiezen?

Meest recent

Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

12
12
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

64
64
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

170
170
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

197
197
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

55
55
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

265
265
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

129
129
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

232
232
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

62
62
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

469
469
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

303
303
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

300
300
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

517
517
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

274
274
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

155
155
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

507
507
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

681
681
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

88
88
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

279
279
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

251
251
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

169
169
Llansana reageert verrassend op invallersrol

Anderlecht heeft zondag weer een statement neergezet door Union te kloppen. Nochtans moest Paars-Wit ...

226
226
De Cuyper zorgt voor verrassing: "Zoals in de jeugd"

Maxim De Cuyper kon zich zondag nog eens in de kijker spelen bij Brighton. De Rode Duivel opende op ...

101
101
Hasi stuurt belangrijke waarschuwing na prestigezege

Anderlecht heeft zich zondag weer een beetje meer ontpopt tot titelkandidaat. Nadat het enkele weken ...

580
580
Union likt zijn wonden: "Het was een offday"

De Brusselse derby is zondag een kolfje naar de hand van Anderlecht geworden. Paars-Wit kroonde zich ...

132
132

Meer sportnieuws