Losada kan financiële slag slaan in MLS

347 stemmen
Losada kan financiële slag slaan in MLS

Beerschot VA is bezig aan een mindere periode en kon al zes competitiewedstrijden op rij niet meer winnen. Aan coach Hernan Losada dus om een oplossing te vinden en de ommekeer in te luiden. Al is het nog maar de vraag hoe lang de Argentijn aan het roer zal staan op 't Kiel, bij Het Laatste Nieuws sluit men een vertrek alvast niet uit. 


Het betrouwbare Washington Post bracht vrijdag immers naar buiten dat Losada helemaal bovenaan staat op de verlanglijst van DC United. Bij Beerschot beweert men officieel nog van niets te weten. En ook de trainer zelf gaf naar de buitenwereld geen signalen dat hij op een andere uitdaging aast. Maar volgens Het Laatste Nieuws is het desondanks niet uitgesloten dat Losada zal ingaan op een eventuele aanbieding uit de MLS. 

Hij zou er ongetwijfeld een stevig salaris opstrijken en ook sportief gezien heeft de Noord-Amerikaanse competitie flinke stappen gezet. Bovendien zal het moeilijk worden om met Beerschot veel beter te doen dan in het voorbije jaar. Bij HLN weet men ook dat er wat ruis is gekomen op de relatie tussen de trainer en zijn spelersgroep. Voor Beerschot is het dus voorlopig bang afwachten, mogelijk komt Losada zondag zelf met meer nieuws voor of na de wedstrijd tegen Club Brugge.

UPDATE 10u40

Net zoals op het Europees grondgebied zijn ook de coaches in de MLS minder betaald dan de sterspelers. Daarnaast staat DC United niet bepaald te boek als een erg kapitaalkrachtige club. Gazet van Antwerpen geeft ook een richtlijn wat dat stevig salaris eventueel van Losada kan inhouden. Ben Olsen, de vorige coach van DC United, verdiende er bijvoorbeeld een half miljoen dollar per jaar - wat ongeveer 414 duizend euro op jaarbasis bedraagt. En dat is nog steeds een pak meer dan wat Losada vandaag verdient bij Beerschot.

LEES OOK: Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

🚀

Moet Losada voor DC United kiezen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

55
55
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

18
18
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

15
15
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

62
62
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

62
62
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

57
57
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

100
100
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

43
43
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

134
134
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

107
107
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

155
155
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

358
358
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

230
230
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

71
71
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

735
735
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

481
481
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

496
496
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

369
369
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

675
675
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

335
335
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

505
505
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

138
138
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2151
2151
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

183
183

Meer sportnieuws