'Familie Nouri eist krankzinnig bedrag van Ajax'

door
'Familie Nouri eist krankzinnig bedrag van Ajax'

De familie van Abdelhak Nouri eist een astronomisch bedrag van Ajax. Johan Derksen heeft vernomen dat het gaat om een claim van zestig tot honderd miljoen euro. Ondernemer Erik de Vlieger onthulde dat het zou gaan om vijftien miljoen euro.

"Wat er van dat verhaal klopt? Niets", stelt Derksen in Veronica Inside. "Uit goede bronnen blijkt dat de familie een veelvoud daarvan vraagt. We hebben er verleden week hier ook over gesproken. Kijk: een bedrag van tien à vijftien miljoen euro komt Ajax meteen brengen, dan zijn ze van die ellende af." "Maar de familie van Nouri en de advocaat, als die zijn carrière een beetje schematisch opbouwen, en kijken wat hij dan per jaar verdient aan transfers en salarissen, dan kom je op een gigantisch bedrag. Dat bedrag schijnt tussen de zestig en honderd miljoen te zijn", zo voegt de voetbalanalist toe.

"Dadelijk is het aan een rechter om dat te bepalen. Maar als je zestig of tachtig miljoen eist, dan kom je meestal in het midden uit, zo'n rechter wil dan toch een beetje schipperen, Dus ik neem aan: dan is die familie waarschijnlijk met veertig, vijftig miljoen ook tevreden." Derksen stelt dat het een ontzettend lastige discussie is. "Alleen de familie van Nouri vindt hem nog beter dan Frenkie de Jong en Donny van de Beek. Die zijn natuurlijk ook een beetje gekleurd. Ze zien wat die jongens nu in de zak steken... en dat gaat nog jaren door. Ajax zit daar natuurlijk geweldig mee in de maag. Dan willen ze ook nog ieder jaar een benefietwedstrijd voor hem spelen... Dat zal het eerste jaar vollopen, maar daar komt op het laatst natuurlijk de sleet in. Dan lopen de mensen daar niet meer warm voor."

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaan beide partijn een akkoord vinden?

Meest recent

UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

49
49
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

23
23
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

94
94
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

111
111
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

59
59
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

33
33
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

203
203
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

346
346
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

566
566
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

307
307
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

96
96
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

107
107
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

404
404
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

159
159
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

249
249
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

106
106
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

269
269
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

464
464
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

196
196
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

574
574
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

112
112
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

117
117
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66

Meer sportnieuws