'Familie Nouri eist krankzinnig bedrag van Ajax'

643 stemmen
'Familie Nouri eist krankzinnig bedrag van Ajax'

De familie van Abdelhak Nouri eist een astronomisch bedrag van Ajax. Johan Derksen heeft vernomen dat het gaat om een claim van zestig tot honderd miljoen euro. Ondernemer Erik de Vlieger onthulde dat het zou gaan om vijftien miljoen euro.

"Wat er van dat verhaal klopt? Niets", stelt Derksen in Veronica Inside. "Uit goede bronnen blijkt dat de familie een veelvoud daarvan vraagt. We hebben er verleden week hier ook over gesproken. Kijk: een bedrag van tien à vijftien miljoen euro komt Ajax meteen brengen, dan zijn ze van die ellende af." "Maar de familie van Nouri en de advocaat, als die zijn carrière een beetje schematisch opbouwen, en kijken wat hij dan per jaar verdient aan transfers en salarissen, dan kom je op een gigantisch bedrag. Dat bedrag schijnt tussen de zestig en honderd miljoen te zijn", zo voegt de voetbalanalist toe.

"Dadelijk is het aan een rechter om dat te bepalen. Maar als je zestig of tachtig miljoen eist, dan kom je meestal in het midden uit, zo'n rechter wil dan toch een beetje schipperen, Dus ik neem aan: dan is die familie waarschijnlijk met veertig, vijftig miljoen ook tevreden." Derksen stelt dat het een ontzettend lastige discussie is. "Alleen de familie van Nouri vindt hem nog beter dan Frenkie de Jong en Donny van de Beek. Die zijn natuurlijk ook een beetje gekleurd. Ze zien wat die jongens nu in de zak steken... en dat gaat nog jaren door. Ajax zit daar natuurlijk geweldig mee in de maag. Dan willen ze ook nog ieder jaar een benefietwedstrijd voor hem spelen... Dat zal het eerste jaar vollopen, maar daar komt op het laatst natuurlijk de sleet in. Dan lopen de mensen daar niet meer warm voor."

LEES OOK: 'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Gaan beide partijn een akkoord vinden?

Meest recent

Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

134
134
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

705
705
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

22
22
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

274
274
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

93
93
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

245
245
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

441
441
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

128
128
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

100
100
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

238
238
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

187
187
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

186
186
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

612
612
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

489
489
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

537
537
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

232
232
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

822
822
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

696
696
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

158
158
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

263
263
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

478
478

Meer sportnieuws