Kompany kritisch voor Boucaut: "We lopen achter"

door
Kompany kritisch voor Boucaut:

Vincent Kompany was niet te spreken over de beslissing van de rode kaart voor Kemar Lawrence. Na de partij was de trainer van RSC Anderlecht op een respectvolle manier kritsch voor Alexandre Boucaut. Kompany gaf zijn uitgebreide mening.


"We speelden uitzonderlijk goed in de eerste helft. We wonnen elke tweede bal, we speelden met diepgang, met veel intensiteit en we kregen een zevental kansen. Ik ben trots op onze jongens, maar het klopt dat we niet efficiïent genoeg zijn", zei Kompany over de gemiste kansen.

Dan ging het over de fase van Lawrence. "Iedereen heeft recht op zijn interpretatie. Voetbal is een spel met heel veel intensiteit en het gaat sneller en sneller. De scheidsrechters moeten zich daar aan aanpassen. De speler kan zo hard en zo snel mogelijk tackelen als hij het traject van de bal volgt. Hij raakt op geen enkel moment de speler en brengt hem niet in gevaar. Het beeld wordt verkeerd bekeken en ze zien een gestrekt been, meer niet. Iedereen mag zijn mening hebben, ik dus ook. Het is en blijft voetbal en je moet je aanpassen aan het moderne voetbal. We lopen stilaan achter", aldus Kompany.

Met dat laatste sneerde hij naar de spelleiding in België, die het anders aanpakt dan Kompany het op Europees topniveau gewend was. Iets wat onder meer Philippe Clement ook al aanhaalde in de Champions League. Sonck gaf na het horen van de commentaar van Kompany de coach gelijk. "Ik ben het 100% eens met Kompany."

LEES OOK: 'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Heeft Kompany gelijk?

Meest recent

Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

7
7
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

5
5
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

8
8
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

9
9
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

71
71
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

37
37
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

46
46
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

102
102
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

82
82
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

315
315
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

15
15
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

140
140
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

73
73
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

98
98
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

40
40
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

198
198
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

231
231
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

42
42
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

132
132
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

80
80
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

313
313
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

80
80
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

116
116
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

133
133

Meer sportnieuws