Kompany kritisch voor Boucaut: "We lopen achter"

door
Kompany kritisch voor Boucaut:

Vincent Kompany was niet te spreken over de beslissing van de rode kaart voor Kemar Lawrence. Na de partij was de trainer van RSC Anderlecht op een respectvolle manier kritsch voor Alexandre Boucaut. Kompany gaf zijn uitgebreide mening.


"We speelden uitzonderlijk goed in de eerste helft. We wonnen elke tweede bal, we speelden met diepgang, met veel intensiteit en we kregen een zevental kansen. Ik ben trots op onze jongens, maar het klopt dat we niet efficiïent genoeg zijn", zei Kompany over de gemiste kansen.

Dan ging het over de fase van Lawrence. "Iedereen heeft recht op zijn interpretatie. Voetbal is een spel met heel veel intensiteit en het gaat sneller en sneller. De scheidsrechters moeten zich daar aan aanpassen. De speler kan zo hard en zo snel mogelijk tackelen als hij het traject van de bal volgt. Hij raakt op geen enkel moment de speler en brengt hem niet in gevaar. Het beeld wordt verkeerd bekeken en ze zien een gestrekt been, meer niet. Iedereen mag zijn mening hebben, ik dus ook. Het is en blijft voetbal en je moet je aanpassen aan het moderne voetbal. We lopen stilaan achter", aldus Kompany.

Met dat laatste sneerde hij naar de spelleiding in België, die het anders aanpakt dan Kompany het op Europees topniveau gewend was. Iets wat onder meer Philippe Clement ook al aanhaalde in de Champions League. Sonck gaf na het horen van de commentaar van Kompany de coach gelijk. "Ik ben het 100% eens met Kompany."

LEES OOK: ‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Heeft Kompany gelijk?

Meest recent

Leko hint: 2 talenten voor grote doorbraak bij AA Gent?

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

9
9
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

6
6
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

14
14
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

371
371
Toby over Shauni: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

50
50
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

117
117
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

242
242
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

184
184
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

504
504
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

442
442
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

1106
1106
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

224
224
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

432
432
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

483
483
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

295
295
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

826
826
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

136
136
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

363
363
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

259
259
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1814
1814
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

196
196
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

235
235
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

379
379
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

381
381
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

505
505

Meer sportnieuws