'Club Brugge kan transfersom nog zien oplopen'

door
'Club Brugge kan transfersom nog zien oplopen'

Club Brugge heeft deze mercato tot dusver vooral geld uitgegeven. Het telde 4 miljoen euro neer voor de komst van Bas Dost en huurde ook nog Stefano Denswil, terwijl aan uitgaande zijde enkel Michael Krmencik op huurbasis vertrok. Maar Blauw-Zwart lijkt ook snel de nodige miljoenen in ontvangst te zullen mogen nemen.

Woensdagavond laat werden immers de terugwedstrijden van de halve finales van de Copa Libertadores afgewerkt. Daarin plaatsten met Palmeiras en Santos twee Braziliaanse clubs zich voor de finale. Die laatste club deed dat door Boca Juniors met 3-0 te kloppen, nadat de heenmatch op 0-0 geëindigd was. En dat was voor Club een zeer interessante uitslag.

Braziliaanse media wijzen er immers op dat Santos dankzij de kwalificatie Luan Peres definitief zal overnemen van Club. Toen de huurovereenkomst van de verdediger enkele weken geleden verlengd werd, waren de clubs overeengekomen om de transfer definitief te maken als Santos zich zou plaatsen voor de finale. Het zou nu zo'n 3 miljoen euro neertellen om Luan, die de hele match op het veld stond, aan zich te binden. Club realiseert zo een mooie winst, want het telde in de zomer van 2018 slechts 500.000 euro neer voor een speler die zich uiteindelijk nooit kon doorzetten.

UPDATE 15/01
Het Braziliaanse medium A Tribuna komt met nog wat meer informatie over de deal omtrent Luan. Zij weten dat Santos in principe 2,8 miljoen euro zal betalen, maar dat die som ook nog kan oplopen. Er is immers nog een speciale clausule opgenomen in de deal. Die stelt dat als Club nog een hoger bod zou binnenkrijgen voor de verdediger, Santos dat zal moeten evenaren. Club mag dus nog hopen op een hoger bedrag.

LEES OOK: Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Denk je dat de som nog zal oplopen?

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

4
4
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

46
46
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

11
11
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

45
45
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

106
106
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

254
254
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

67
67
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

187
187
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

208
208
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

83
83
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1632
1632
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

463
463
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

194
194
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

143
143
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

648
648
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

60
60
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

40
40
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

120
120
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

386
386
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

242
242
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

654
654
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

91
91
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

84
84

Meer sportnieuws