'Club Brugge kan transfersom nog zien oplopen'

door
'Club Brugge kan transfersom nog zien oplopen'

Club Brugge heeft deze mercato tot dusver vooral geld uitgegeven. Het telde 4 miljoen euro neer voor de komst van Bas Dost en huurde ook nog Stefano Denswil, terwijl aan uitgaande zijde enkel Michael Krmencik op huurbasis vertrok. Maar Blauw-Zwart lijkt ook snel de nodige miljoenen in ontvangst te zullen mogen nemen.

Woensdagavond laat werden immers de terugwedstrijden van de halve finales van de Copa Libertadores afgewerkt. Daarin plaatsten met Palmeiras en Santos twee Braziliaanse clubs zich voor de finale. Die laatste club deed dat door Boca Juniors met 3-0 te kloppen, nadat de heenmatch op 0-0 geëindigd was. En dat was voor Club een zeer interessante uitslag.

Braziliaanse media wijzen er immers op dat Santos dankzij de kwalificatie Luan Peres definitief zal overnemen van Club. Toen de huurovereenkomst van de verdediger enkele weken geleden verlengd werd, waren de clubs overeengekomen om de transfer definitief te maken als Santos zich zou plaatsen voor de finale. Het zou nu zo'n 3 miljoen euro neertellen om Luan, die de hele match op het veld stond, aan zich te binden. Club realiseert zo een mooie winst, want het telde in de zomer van 2018 slechts 500.000 euro neer voor een speler die zich uiteindelijk nooit kon doorzetten.

UPDATE 15/01
Het Braziliaanse medium A Tribuna komt met nog wat meer informatie over de deal omtrent Luan. Zij weten dat Santos in principe 2,8 miljoen euro zal betalen, maar dat die som ook nog kan oplopen. Er is immers nog een speciale clausule opgenomen in de deal. Die stelt dat als Club nog een hoger bod zou binnenkrijgen voor de verdediger, Santos dat zal moeten evenaren. Club mag dus nog hopen op een hoger bedrag.

LEES OOK: Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Denk je dat de som nog zal oplopen?

Meest recent

Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

1
1
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

145
145
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

154
154
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

58
58
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

157
157
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

129
129
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

179
179
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

256
256
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

243
243
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

258
258
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

150
150
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

119
119
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

192
192
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

581
581
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

289
289
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

113
113
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

99
99
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

282
282
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

270
270
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

445
445
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

332
332
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

245
245
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

401
401
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1121
1121
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

121
121

Meer sportnieuws