'Club Brugge kan transfersom nog zien oplopen'

door
'Club Brugge kan transfersom nog zien oplopen'

Club Brugge heeft deze mercato tot dusver vooral geld uitgegeven. Het telde 4 miljoen euro neer voor de komst van Bas Dost en huurde ook nog Stefano Denswil, terwijl aan uitgaande zijde enkel Michael Krmencik op huurbasis vertrok. Maar Blauw-Zwart lijkt ook snel de nodige miljoenen in ontvangst te zullen mogen nemen.

Woensdagavond laat werden immers de terugwedstrijden van de halve finales van de Copa Libertadores afgewerkt. Daarin plaatsten met Palmeiras en Santos twee Braziliaanse clubs zich voor de finale. Die laatste club deed dat door Boca Juniors met 3-0 te kloppen, nadat de heenmatch op 0-0 geëindigd was. En dat was voor Club een zeer interessante uitslag.

Braziliaanse media wijzen er immers op dat Santos dankzij de kwalificatie Luan Peres definitief zal overnemen van Club. Toen de huurovereenkomst van de verdediger enkele weken geleden verlengd werd, waren de clubs overeengekomen om de transfer definitief te maken als Santos zich zou plaatsen voor de finale. Het zou nu zo'n 3 miljoen euro neertellen om Luan, die de hele match op het veld stond, aan zich te binden. Club realiseert zo een mooie winst, want het telde in de zomer van 2018 slechts 500.000 euro neer voor een speler die zich uiteindelijk nooit kon doorzetten.

UPDATE 15/01
Het Braziliaanse medium A Tribuna komt met nog wat meer informatie over de deal omtrent Luan. Zij weten dat Santos in principe 2,8 miljoen euro zal betalen, maar dat die som ook nog kan oplopen. Er is immers nog een speciale clausule opgenomen in de deal. Die stelt dat als Club nog een hoger bod zou binnenkrijgen voor de verdediger, Santos dat zal moeten evenaren. Club mag dus nog hopen op een hoger bedrag.

LEES OOK: ‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor: Duitsland ontploft’

Denk je dat de som nog zal oplopen?

Meest recent

Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

1
1
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor: Duitsland ontploft’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

39
39
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

33
33
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

132
132
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

55
55
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

227
227
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

26
26
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

209
209
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

38
38
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

469
469
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

171
171
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

173
173
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

59
59
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

73
73
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

192
192
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

164
164
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

83
83
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

231
231
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

328
328
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

47
47
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

255
255
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

237
237
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

40
40
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

416
416
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

140
140

Meer sportnieuws