'Club Brugge kan transfersom nog zien oplopen'

door
'Club Brugge kan transfersom nog zien oplopen'

Club Brugge heeft deze mercato tot dusver vooral geld uitgegeven. Het telde 4 miljoen euro neer voor de komst van Bas Dost en huurde ook nog Stefano Denswil, terwijl aan uitgaande zijde enkel Michael Krmencik op huurbasis vertrok. Maar Blauw-Zwart lijkt ook snel de nodige miljoenen in ontvangst te zullen mogen nemen.

Woensdagavond laat werden immers de terugwedstrijden van de halve finales van de Copa Libertadores afgewerkt. Daarin plaatsten met Palmeiras en Santos twee Braziliaanse clubs zich voor de finale. Die laatste club deed dat door Boca Juniors met 3-0 te kloppen, nadat de heenmatch op 0-0 geëindigd was. En dat was voor Club een zeer interessante uitslag.

Braziliaanse media wijzen er immers op dat Santos dankzij de kwalificatie Luan Peres definitief zal overnemen van Club. Toen de huurovereenkomst van de verdediger enkele weken geleden verlengd werd, waren de clubs overeengekomen om de transfer definitief te maken als Santos zich zou plaatsen voor de finale. Het zou nu zo'n 3 miljoen euro neertellen om Luan, die de hele match op het veld stond, aan zich te binden. Club realiseert zo een mooie winst, want het telde in de zomer van 2018 slechts 500.000 euro neer voor een speler die zich uiteindelijk nooit kon doorzetten.

UPDATE 15/01
Het Braziliaanse medium A Tribuna komt met nog wat meer informatie over de deal omtrent Luan. Zij weten dat Santos in principe 2,8 miljoen euro zal betalen, maar dat die som ook nog kan oplopen. Er is immers nog een speciale clausule opgenomen in de deal. Die stelt dat als Club nog een hoger bod zou binnenkrijgen voor de verdediger, Santos dat zal moeten evenaren. Club mag dus nog hopen op een hoger bedrag.

LEES OOK: ‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Denk je dat de som nog zal oplopen?

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

30
30
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

38
38
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

37
37
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

53
53
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

53
53
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

218
218
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

54
54
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

227
227
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

96
96
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

41
41
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

335
335
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

138
138
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

376
376
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

476
476
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

310
310
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

122
122
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

134
134
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

194
194
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

334
334
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

322
322
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

282
282
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

138
138
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

904
904
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

474
474

Meer sportnieuws