'Club Brugge kan transfersom nog zien oplopen'

623 stemmen
'Club Brugge kan transfersom nog zien oplopen'

Club Brugge heeft deze mercato tot dusver vooral geld uitgegeven. Het telde 4 miljoen euro neer voor de komst van Bas Dost en huurde ook nog Stefano Denswil, terwijl aan uitgaande zijde enkel Michael Krmencik op huurbasis vertrok. Maar Blauw-Zwart lijkt ook snel de nodige miljoenen in ontvangst te zullen mogen nemen.

Woensdagavond laat werden immers de terugwedstrijden van de halve finales van de Copa Libertadores afgewerkt. Daarin plaatsten met Palmeiras en Santos twee Braziliaanse clubs zich voor de finale. Die laatste club deed dat door Boca Juniors met 3-0 te kloppen, nadat de heenmatch op 0-0 geëindigd was. En dat was voor Club een zeer interessante uitslag.

Braziliaanse media wijzen er immers op dat Santos dankzij de kwalificatie Luan Peres definitief zal overnemen van Club. Toen de huurovereenkomst van de verdediger enkele weken geleden verlengd werd, waren de clubs overeengekomen om de transfer definitief te maken als Santos zich zou plaatsen voor de finale. Het zou nu zo'n 3 miljoen euro neertellen om Luan, die de hele match op het veld stond, aan zich te binden. Club realiseert zo een mooie winst, want het telde in de zomer van 2018 slechts 500.000 euro neer voor een speler die zich uiteindelijk nooit kon doorzetten.

UPDATE 15/01
Het Braziliaanse medium A Tribuna komt met nog wat meer informatie over de deal omtrent Luan. Zij weten dat Santos in principe 2,8 miljoen euro zal betalen, maar dat die som ook nog kan oplopen. Er is immers nog een speciale clausule opgenomen in de deal. Die stelt dat als Club nog een hoger bod zou binnenkrijgen voor de verdediger, Santos dat zal moeten evenaren. Club mag dus nog hopen op een hoger bedrag.

LEES OOK: 'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Denk je dat de som nog zal oplopen?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

120
120
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

198
198
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

47
47
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

149
149
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

83
83
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

73
73
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

157
157
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

254
254
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

360
360
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

189
189
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

547
547
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

61
61
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

341
341
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

251
251
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

374
374
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

250
250
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

174
174
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

224
224
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

173
173
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

653
653
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

103
103
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

52
52
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

293
293
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

113
113

Meer sportnieuws