Zo win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 21!

93
Zo win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 21!

Alle inhaalwedstrijden zijn gespeeld, en dus staat het klassement eindelijk weer netjes op orde. Tijd voor speeldag 21, met daarop weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken voor dit weekend.


Beginnen doen we op vrijdag met Eupen tegen Anderlecht, waar Vincent Kompany reeds aankondigde dat het verschil niet groot zal zijn. Wij zijn geneigd hem te geloven en gokken daarom dat er hoogstens twee keer gescoord wordt Am Kehrweg. Verder liepen de Panda's met 48 gele kaarten tot dusver al het vaakst tegen de lamp, tegenover slechts 36 stuks voor Paars-Wit. Indien de thuisploeg straks ook nog eens meer de bon opvliegt, levert dat met behulp van de Bet Builder in totaal 4,10x onze inzet op.



Op zaterdag trekken we richting kust voor een duel op de rand van PO II. KV Oostende tegen KV Kortrijk, dat na dit seizoen blijkbaar afscheid neemt van Yves Vanderhaeghe. Nochtans leidde hij de Kerels zopas nog naar een negen op 12, zij het wel dankzij drie zeges in eigen huis. Op verplaatsing verloopt het een pak moeizamer, met nu zelfs al drie matchen op rij zonder doelpunt. Als ook KVO de nul kan houden, iets waar het tot hiertoe vijf keer in slaagde, rekenen wij ons 3,35x ons inleggeld rijker.

Vervolgens is het de beurt aan Moeskroen en KRC Genk, waar de motor de laatste tijd wat aan het sputteren sloeg. Collectief gezien tenminste, want Paul Onuachu blijft de goals aaneenrijgen. Ook op Le Canonnier zien we hem dus gerust toeslaan. Wie weet wel op corner, een statistiek die wellicht toch in het voordeel van de Limburgers zal overhellen. Doelpunt nummer 20 in evenveel optredens voor de topschutter, plus meer hoekschoppen voor zijn team, is dankzij de Bet Builder 3,00x onze inzet waard.



Twee krakers op zondag, te beginnen met AA Gent tegen Antwerp. Een uitgelezen kans voor kersvers Gouden Schoen Lior Refaelov om meteen te schitteren, iets wat hem best kan lukken. In 21 duels tegen de Buffalo's trof de Israëliër vier keer raak, Sinan Bolat versloeg hij eenmaal in vier ontmoetingen. Al doet Dieumerci Mbokani met respectievelijk zes op 14 en twee op vier toch net iets straffer. Wij zetten erop in dat Dieu die statistieken nog verder aanscherpt, goed voor een quotering van 3,20x onze inleg.

Eindigen doen we op het Kiel, waar Beerschot koploper Club Brugge ontvangt. Van een echte topper kunnen we misschien niet meer spreken, want na een twee op 18 zakte de promovendus wat weg in de stand. Het ideale moment voor Blauw-Zwart om revanche te nemen voor de nederlaag op speeldag één, toen het nog niet over goalgetter Bas Dost beschikte. Hij opende vorige week direct zijn rekening. Indien de Nederlander opnieuw de 0-1 op het bord zet, vermenigvuldigen wij onze bet maal 4,70x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dit weekend dan vol voor de spitsen en rekenen op Onuachu, Mbokani en Dost, die ons bij UNIBET.be samen ruim 45x onze inzet kunnen opleveren.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Sensationele comeback: twee trainers ruiken bloed in CPL

Wie van dit trio is volgens u de beste spits?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

4
4
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

16
16
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

70
70
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

65
65
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

60
60
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

454
454
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

255
255
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

172
172
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

469
469
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

712
712
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

148
148
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

96
96
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

95
95
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

496
496
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

419
419
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

71
71
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

108
108
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

132
132
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

238
238
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

524
524
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

512
512
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

477
477
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

167
167
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

410
410

Meer sportnieuws