Zo win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 21!

door
Zo win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 21!

Alle inhaalwedstrijden zijn gespeeld, en dus staat het klassement eindelijk weer netjes op orde. Tijd voor speeldag 21, met daarop weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken voor dit weekend.


Beginnen doen we op vrijdag met Eupen tegen Anderlecht, waar Vincent Kompany reeds aankondigde dat het verschil niet groot zal zijn. Wij zijn geneigd hem te geloven en gokken daarom dat er hoogstens twee keer gescoord wordt Am Kehrweg. Verder liepen de Panda's met 48 gele kaarten tot dusver al het vaakst tegen de lamp, tegenover slechts 36 stuks voor Paars-Wit. Indien de thuisploeg straks ook nog eens meer de bon opvliegt, levert dat met behulp van de Bet Builder in totaal 4,10x onze inzet op.



Op zaterdag trekken we richting kust voor een duel op de rand van PO II. KV Oostende tegen KV Kortrijk, dat na dit seizoen blijkbaar afscheid neemt van Yves Vanderhaeghe. Nochtans leidde hij de Kerels zopas nog naar een negen op 12, zij het wel dankzij drie zeges in eigen huis. Op verplaatsing verloopt het een pak moeizamer, met nu zelfs al drie matchen op rij zonder doelpunt. Als ook KVO de nul kan houden, iets waar het tot hiertoe vijf keer in slaagde, rekenen wij ons 3,35x ons inleggeld rijker.

Vervolgens is het de beurt aan Moeskroen en KRC Genk, waar de motor de laatste tijd wat aan het sputteren sloeg. Collectief gezien tenminste, want Paul Onuachu blijft de goals aaneenrijgen. Ook op Le Canonnier zien we hem dus gerust toeslaan. Wie weet wel op corner, een statistiek die wellicht toch in het voordeel van de Limburgers zal overhellen. Doelpunt nummer 20 in evenveel optredens voor de topschutter, plus meer hoekschoppen voor zijn team, is dankzij de Bet Builder 3,00x onze inzet waard.



Twee krakers op zondag, te beginnen met AA Gent tegen Antwerp. Een uitgelezen kans voor kersvers Gouden Schoen Lior Refaelov om meteen te schitteren, iets wat hem best kan lukken. In 21 duels tegen de Buffalo's trof de Israëliër vier keer raak, Sinan Bolat versloeg hij eenmaal in vier ontmoetingen. Al doet Dieumerci Mbokani met respectievelijk zes op 14 en twee op vier toch net iets straffer. Wij zetten erop in dat Dieu die statistieken nog verder aanscherpt, goed voor een quotering van 3,20x onze inleg.

Eindigen doen we op het Kiel, waar Beerschot koploper Club Brugge ontvangt. Van een echte topper kunnen we misschien niet meer spreken, want na een twee op 18 zakte de promovendus wat weg in de stand. Het ideale moment voor Blauw-Zwart om revanche te nemen voor de nederlaag op speeldag één, toen het nog niet over goalgetter Bas Dost beschikte. Hij opende vorige week direct zijn rekening. Indien de Nederlander opnieuw de 0-1 op het bord zet, vermenigvuldigen wij onze bet maal 4,70x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dit weekend dan vol voor de spitsen en rekenen op Onuachu, Mbokani en Dost, die ons bij UNIBET.be samen ruim 45x onze inzet kunnen opleveren.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: ‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

Wie van dit trio is volgens u de beste spits?

Meest recent

'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

10
10
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

55
55
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

35
35
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

75
75
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

34
34
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

83
83
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

205
205
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

239
239
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

241
241
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

328
328
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

283
283
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

141
141
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

52
52
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

242
242
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

67
67
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

535
535
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

440
440
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

164
164
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

252
252
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

958
958
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

149
149
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

579
579
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

286
286

Meer sportnieuws