Zo win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 21!

93
Zo win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 21!

Alle inhaalwedstrijden zijn gespeeld, en dus staat het klassement eindelijk weer netjes op orde. Tijd voor speeldag 21, met daarop weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de interessante tips en pronostieken voor dit weekend.


Beginnen doen we op vrijdag met Eupen tegen Anderlecht, waar Vincent Kompany reeds aankondigde dat het verschil niet groot zal zijn. Wij zijn geneigd hem te geloven en gokken daarom dat er hoogstens twee keer gescoord wordt Am Kehrweg. Verder liepen de Panda's met 48 gele kaarten tot dusver al het vaakst tegen de lamp, tegenover slechts 36 stuks voor Paars-Wit. Indien de thuisploeg straks ook nog eens meer de bon opvliegt, levert dat met behulp van de Bet Builder in totaal 4,10x onze inzet op.



Op zaterdag trekken we richting kust voor een duel op de rand van PO II. KV Oostende tegen KV Kortrijk, dat na dit seizoen blijkbaar afscheid neemt van Yves Vanderhaeghe. Nochtans leidde hij de Kerels zopas nog naar een negen op 12, zij het wel dankzij drie zeges in eigen huis. Op verplaatsing verloopt het een pak moeizamer, met nu zelfs al drie matchen op rij zonder doelpunt. Als ook KVO de nul kan houden, iets waar het tot hiertoe vijf keer in slaagde, rekenen wij ons 3,35x ons inleggeld rijker.

Vervolgens is het de beurt aan Moeskroen en KRC Genk, waar de motor de laatste tijd wat aan het sputteren sloeg. Collectief gezien tenminste, want Paul Onuachu blijft de goals aaneenrijgen. Ook op Le Canonnier zien we hem dus gerust toeslaan. Wie weet wel op corner, een statistiek die wellicht toch in het voordeel van de Limburgers zal overhellen. Doelpunt nummer 20 in evenveel optredens voor de topschutter, plus meer hoekschoppen voor zijn team, is dankzij de Bet Builder 3,00x onze inzet waard.



Twee krakers op zondag, te beginnen met AA Gent tegen Antwerp. Een uitgelezen kans voor kersvers Gouden Schoen Lior Refaelov om meteen te schitteren, iets wat hem best kan lukken. In 21 duels tegen de Buffalo's trof de Israëliër vier keer raak, Sinan Bolat versloeg hij eenmaal in vier ontmoetingen. Al doet Dieumerci Mbokani met respectievelijk zes op 14 en twee op vier toch net iets straffer. Wij zetten erop in dat Dieu die statistieken nog verder aanscherpt, goed voor een quotering van 3,20x onze inleg.

Eindigen doen we op het Kiel, waar Beerschot koploper Club Brugge ontvangt. Van een echte topper kunnen we misschien niet meer spreken, want na een twee op 18 zakte de promovendus wat weg in de stand. Het ideale moment voor Blauw-Zwart om revanche te nemen voor de nederlaag op speeldag één, toen het nog niet over goalgetter Bas Dost beschikte. Hij opende vorige week direct zijn rekening. Indien de Nederlander opnieuw de 0-1 op het bord zet, vermenigvuldigen wij onze bet maal 4,70x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dit weekend dan vol voor de spitsen en rekenen op Onuachu, Mbokani en Dost, die ons bij UNIBET.be samen ruim 45x onze inzet kunnen opleveren.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Sensationele comeback: twee trainers ruiken bloed in CPL

Wie van dit trio is volgens u de beste spits?

Meest recent

Transferdrama Club Brugge: gedroomde jackpot smelt weg

Club Brugge verdiende afgelopen zomer bijna 100 miljoen euro aan de verkoop van spelers. Dat bedrag ...

29
29
Keihard dilemma Van Bommel: WK-uitblinker op de bank?

De Rode Duivels zijn volop bezig met hun voorbereiding op het Nations League-duel van aanstaande ...

58
58
JPL krijgt nieuwe sensatie: "Wat een speler, echt waar"

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, inmiddels zijn al zeven speeldagen afgerond. En ...

311
311
Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

56
56
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

116
116
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

26
26
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

26
26
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

184
184
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

11
11
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

32
32
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

242
242
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

75
75
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

135
135
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

64
64
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

54
54
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

270
270
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

122
122
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

364
364
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

27
27
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

573
573
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

284
284
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

421
421
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

415
415
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

485
485
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

630
630

Meer sportnieuws