'Club Brugge maakt zich zorgen om aanslepend dossier'

733 stemmen
'Club Brugge maakt zich zorgen om aanslepend dossier'

Wat mogen we nog verwachten tijdens de wintermercato van Club Brugge? Aan inkomende zijde lijkt het huiswerk zo goed als af, met enkel nog eventuele opportuniteiten die de rangen zullen komen vervoegen. Met uitzondering van de verhuur van Michael Krmencik aan PAOK Saloniki is het op uitgaand vlak echter nog altijd wachten op beweging.


De ogen zijn dan vooral op Siebe Schrijvers, Ethan Horvath en Emmanuel Dennis gericht, alleen vallen er nauwelijks geruchten te rapen rond het trio. Schrijvers werd wel al gelinkt aan teams als Antwerp en Beerschot, maar een doorbraak lijkt daar nog niet meteen op komst. Het dossier van de jonge Belg is dan ook vrij ingewikkeld, zeker wanneer de potentiële overnemer een eventuele concurrent is. Bovendien wil Club vast nog boter bij de vis voor de aanvaller, die 2,5 jaar geleden voor drie miljoen werd weggeplukt bij KRC Genk en nog tot 2022 onder contract ligt in Jan Breydel. Horvath zijn verbintenis loopt dan weer komende zomer reeds af.

Toch is het vooral het gebrek aan interesse in Dennis dat Club wellicht zorgen baart. Terwijl de dossiers van Schrijvers en Horvath ondanks hun korte contracten niet al te dringend ogen, is dat in het geval van de Nigeriaan wel het geval. Hij ligt eveneens nog vast tot 2022, maar lijkt uitgekeken op Blauw-Zwart en vice versa. Liefst komt er in januari dus een oplossing uit de bus, waarbij Club nog altijd op een fikse som mikt maar genoegen zal nemen met een fractie van de ruim 20 miljoen die het een halfjaar geleden nog eiste. De vraag is echter of het zelfs dan tot een transfer zal komen. Momenteel blijft het immers wel érg stil rond de wispelturige aanvaller.

LEES OOK: Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Denkt u dat Dennis zich nog kan herpakken in Brugge?

Meest recent

Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

5
5
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

15
15
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

53
53
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

27
27
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

38
38
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

30
30
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

101
101
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

136
136
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

56
56
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

36
36
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

60
60
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

351
351
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

359
359
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

226
226
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

193
193
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

241
241
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

497
497
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

131
131
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

74
74
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

120
120
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

570
570
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

109
109
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

388
388
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

205
205
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

203
203

Meer sportnieuws