'Club Brugge maakt zich zorgen om aanslepend dossier'

door
'Club Brugge maakt zich zorgen om aanslepend dossier'

Wat mogen we nog verwachten tijdens de wintermercato van Club Brugge? Aan inkomende zijde lijkt het huiswerk zo goed als af, met enkel nog eventuele opportuniteiten die de rangen zullen komen vervoegen. Met uitzondering van de verhuur van Michael Krmencik aan PAOK Saloniki is het op uitgaand vlak echter nog altijd wachten op beweging.


De ogen zijn dan vooral op Siebe Schrijvers, Ethan Horvath en Emmanuel Dennis gericht, alleen vallen er nauwelijks geruchten te rapen rond het trio. Schrijvers werd wel al gelinkt aan teams als Antwerp en Beerschot, maar een doorbraak lijkt daar nog niet meteen op komst. Het dossier van de jonge Belg is dan ook vrij ingewikkeld, zeker wanneer de potentiële overnemer een eventuele concurrent is. Bovendien wil Club vast nog boter bij de vis voor de aanvaller, die 2,5 jaar geleden voor drie miljoen werd weggeplukt bij KRC Genk en nog tot 2022 onder contract ligt in Jan Breydel. Horvath zijn verbintenis loopt dan weer komende zomer reeds af.

Toch is het vooral het gebrek aan interesse in Dennis dat Club wellicht zorgen baart. Terwijl de dossiers van Schrijvers en Horvath ondanks hun korte contracten niet al te dringend ogen, is dat in het geval van de Nigeriaan wel het geval. Hij ligt eveneens nog vast tot 2022, maar lijkt uitgekeken op Blauw-Zwart en vice versa. Liefst komt er in januari dus een oplossing uit de bus, waarbij Club nog altijd op een fikse som mikt maar genoegen zal nemen met een fractie van de ruim 20 miljoen die het een halfjaar geleden nog eiste. De vraag is echter of het zelfs dan tot een transfer zal komen. Momenteel blijft het immers wel érg stil rond de wispelturige aanvaller.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

🔥 Populair bij onze lezers

Grote zorgen om Yamal: 'topcarrière in gevaar'
Grote zorgen om Yamal: 'topcarrière in gevaar'

Denkt u dat Dennis zich nog kan herpakken in Brugge?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

162
162
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

85
85
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

259
259
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

282
282
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

711
711
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

517
517
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1728
1728
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

232
232
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1193
1193
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

781
781
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

295
295
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1191
1191
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

451
451
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

461
461
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

523
523
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws