'Club Brugge maakt zich zorgen om aanslepend dossier'

733 stemmen
'Club Brugge maakt zich zorgen om aanslepend dossier'

Wat mogen we nog verwachten tijdens de wintermercato van Club Brugge? Aan inkomende zijde lijkt het huiswerk zo goed als af, met enkel nog eventuele opportuniteiten die de rangen zullen komen vervoegen. Met uitzondering van de verhuur van Michael Krmencik aan PAOK Saloniki is het op uitgaand vlak echter nog altijd wachten op beweging.


De ogen zijn dan vooral op Siebe Schrijvers, Ethan Horvath en Emmanuel Dennis gericht, alleen vallen er nauwelijks geruchten te rapen rond het trio. Schrijvers werd wel al gelinkt aan teams als Antwerp en Beerschot, maar een doorbraak lijkt daar nog niet meteen op komst. Het dossier van de jonge Belg is dan ook vrij ingewikkeld, zeker wanneer de potentiële overnemer een eventuele concurrent is. Bovendien wil Club vast nog boter bij de vis voor de aanvaller, die 2,5 jaar geleden voor drie miljoen werd weggeplukt bij KRC Genk en nog tot 2022 onder contract ligt in Jan Breydel. Horvath zijn verbintenis loopt dan weer komende zomer reeds af.

Toch is het vooral het gebrek aan interesse in Dennis dat Club wellicht zorgen baart. Terwijl de dossiers van Schrijvers en Horvath ondanks hun korte contracten niet al te dringend ogen, is dat in het geval van de Nigeriaan wel het geval. Hij ligt eveneens nog vast tot 2022, maar lijkt uitgekeken op Blauw-Zwart en vice versa. Liefst komt er in januari dus een oplossing uit de bus, waarbij Club nog altijd op een fikse som mikt maar genoegen zal nemen met een fractie van de ruim 20 miljoen die het een halfjaar geleden nog eiste. De vraag is echter of het zelfs dan tot een transfer zal komen. Momenteel blijft het immers wel érg stil rond de wispelturige aanvaller.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Denkt u dat Dennis zich nog kan herpakken in Brugge?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

14
14
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

98
98
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

82
82
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

171
171
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

167
167
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

329
329
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

325
325
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

236
236
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

70
70
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

53
53
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

61
61
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

500
500
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

916
916
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

250
250
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

374
374
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws