'Club Brugge maakt zich zorgen om aanslepend dossier'

door
'Club Brugge maakt zich zorgen om aanslepend dossier'

Wat mogen we nog verwachten tijdens de wintermercato van Club Brugge? Aan inkomende zijde lijkt het huiswerk zo goed als af, met enkel nog eventuele opportuniteiten die de rangen zullen komen vervoegen. Met uitzondering van de verhuur van Michael Krmencik aan PAOK Saloniki is het op uitgaand vlak echter nog altijd wachten op beweging.


De ogen zijn dan vooral op Siebe Schrijvers, Ethan Horvath en Emmanuel Dennis gericht, alleen vallen er nauwelijks geruchten te rapen rond het trio. Schrijvers werd wel al gelinkt aan teams als Antwerp en Beerschot, maar een doorbraak lijkt daar nog niet meteen op komst. Het dossier van de jonge Belg is dan ook vrij ingewikkeld, zeker wanneer de potentiële overnemer een eventuele concurrent is. Bovendien wil Club vast nog boter bij de vis voor de aanvaller, die 2,5 jaar geleden voor drie miljoen werd weggeplukt bij KRC Genk en nog tot 2022 onder contract ligt in Jan Breydel. Horvath zijn verbintenis loopt dan weer komende zomer reeds af.

Toch is het vooral het gebrek aan interesse in Dennis dat Club wellicht zorgen baart. Terwijl de dossiers van Schrijvers en Horvath ondanks hun korte contracten niet al te dringend ogen, is dat in het geval van de Nigeriaan wel het geval. Hij ligt eveneens nog vast tot 2022, maar lijkt uitgekeken op Blauw-Zwart en vice versa. Liefst komt er in januari dus een oplossing uit de bus, waarbij Club nog altijd op een fikse som mikt maar genoegen zal nemen met een fractie van de ruim 20 miljoen die het een halfjaar geleden nog eiste. De vraag is echter of het zelfs dan tot een transfer zal komen. Momenteel blijft het immers wel érg stil rond de wispelturige aanvaller.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Denkt u dat Dennis zich nog kan herpakken in Brugge?

Meest recent

'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

15
15
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

55
55
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

46
46
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

286
286
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

110
110
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

91
91
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

780
780
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

218
218
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

65
65
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

314
314
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

373
373
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

56
56
Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

132
132
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

48
48
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

384
384
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

587
587
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

382
382
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

290
290
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

439
439
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

81
81
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

285
285
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

229
229
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

194
194
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

418
418

Meer sportnieuws