Antwerp krijgt stevige boost in keeperszoektocht

667 stemmen
Antwerp krijgt stevige boost in keeperszoektocht

Jean Butez is naar verluidt net iets minder lang out dan oorspronkelijk gedacht, terwijl Antwerp volgens sommigen ook de hoop in Alireza Beiranvand nog niet mag opgeven. Toch lijkt de Great Old op zoek naar een oplossing tussen de palen, waarbij twee vertrouwde namen reeds de revue passeerden: onze landgenoten Mile Svilar en Ruud Boffin.


Indien het stamnummer één haar oog werkelijk op een van beide doelmannen heeft laten vallen, kreeg het zopas alvast een fikse boost. Gazet van Antwerpen weet namelijk dat zowel Boffin als Svilar, wiens profielen gezien hun leeftijd voor het overige trouwens vrij ver uit elkaar liggen, allebei wel openstaan voor een verhuis richting de Bosuil. Svilar staat momenteel slechts onder de lat bij de B-ploeg van Benfica en zou wel trek hebben in een kans bij de ex-club van zijn vader Ratko. Alleen moet zijn huidige verbintenis tot 2022 in Lissabon dan wel eerst opengebroken worden vooraleer een verhuur bespreekbaar is. Van een definitieve transfer lijkt voorlopig alleszins weinig sprake.

Bovendien meent GvA dat het nummer zes in de stand, dat uiteraard hogere ambities koestert, twijfelt aan de capaciteiten van de 21-jarige Jonge Duivel als eerste keeper. Dan lijkt de 12 jaar oudere Boffin een veiligere optie. Hij speelt al jarenlang in Turkije, waar de boomlange doelman echter niet alleen een goede reputatie maar tevens een stevig salaris geniet. Toch wil Boffin, die vroeg naar PSV trok en dus nog nooit in de JPL actief was, wegens familiale redenen graag eindelijk terug naar België komen. Of hij betaalbaar is, en huidige werkgever Antalyaspor wil meewerken aan een vertrek, is evenwel nog een ander paar mouwen. Antwerp houdt daarom nog meerdere ijzers in het vuur.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Wie lijkt u de beste optie?

Meest recent

Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

215
215
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

112
112
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

34
34
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

82
82
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

103
103
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

450
450
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

211
211
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

63
63
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

175
175
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

94
94
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

364
364
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

79
79
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

39
39
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

574
574
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

620
620
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

114
114
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

292
292
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

192
192
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

108
108
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

178
178
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

343
343
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

316
316
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

121
121

Meer sportnieuws