Antwerp krijgt stevige boost in keeperszoektocht

667 stemmen
Antwerp krijgt stevige boost in keeperszoektocht

Jean Butez is naar verluidt net iets minder lang out dan oorspronkelijk gedacht, terwijl Antwerp volgens sommigen ook de hoop in Alireza Beiranvand nog niet mag opgeven. Toch lijkt de Great Old op zoek naar een oplossing tussen de palen, waarbij twee vertrouwde namen reeds de revue passeerden: onze landgenoten Mile Svilar en Ruud Boffin.


Indien het stamnummer één haar oog werkelijk op een van beide doelmannen heeft laten vallen, kreeg het zopas alvast een fikse boost. Gazet van Antwerpen weet namelijk dat zowel Boffin als Svilar, wiens profielen gezien hun leeftijd voor het overige trouwens vrij ver uit elkaar liggen, allebei wel openstaan voor een verhuis richting de Bosuil. Svilar staat momenteel slechts onder de lat bij de B-ploeg van Benfica en zou wel trek hebben in een kans bij de ex-club van zijn vader Ratko. Alleen moet zijn huidige verbintenis tot 2022 in Lissabon dan wel eerst opengebroken worden vooraleer een verhuur bespreekbaar is. Van een definitieve transfer lijkt voorlopig alleszins weinig sprake.

Bovendien meent GvA dat het nummer zes in de stand, dat uiteraard hogere ambities koestert, twijfelt aan de capaciteiten van de 21-jarige Jonge Duivel als eerste keeper. Dan lijkt de 12 jaar oudere Boffin een veiligere optie. Hij speelt al jarenlang in Turkije, waar de boomlange doelman echter niet alleen een goede reputatie maar tevens een stevig salaris geniet. Toch wil Boffin, die vroeg naar PSV trok en dus nog nooit in de JPL actief was, wegens familiale redenen graag eindelijk terug naar België komen. Of hij betaalbaar is, en huidige werkgever Antalyaspor wil meewerken aan een vertrek, is evenwel nog een ander paar mouwen. Antwerp houdt daarom nog meerdere ijzers in het vuur.

LEES OOK: 'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Wie lijkt u de beste optie?

Meest recent

Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

31
31
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

39
39
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

11
11
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

73
73
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

55
55
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

102
102
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

79
79
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

223
223
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

27
27
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

134
134
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

90
90
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

206
206
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1106
1106
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

95
95
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

275
275
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

373
373
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

29
29
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

58
58
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

334
334
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

160
160
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

425
425
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

317
317
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

493
493
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

516
516
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

261
261

Meer sportnieuws