Antwerp krijgt stevige boost in keeperszoektocht

667
Antwerp krijgt stevige boost in keeperszoektocht

Jean Butez is naar verluidt net iets minder lang out dan oorspronkelijk gedacht, terwijl Antwerp volgens sommigen ook de hoop in Alireza Beiranvand nog niet mag opgeven. Toch lijkt de Great Old op zoek naar een oplossing tussen de palen, waarbij twee vertrouwde namen reeds de revue passeerden: onze landgenoten Mile Svilar en Ruud Boffin.


Indien het stamnummer één haar oog werkelijk op een van beide doelmannen heeft laten vallen, kreeg het zopas alvast een fikse boost. Gazet van Antwerpen weet namelijk dat zowel Boffin als Svilar, wiens profielen gezien hun leeftijd voor het overige trouwens vrij ver uit elkaar liggen, allebei wel openstaan voor een verhuis richting de Bosuil. Svilar staat momenteel slechts onder de lat bij de B-ploeg van Benfica en zou wel trek hebben in een kans bij de ex-club van zijn vader Ratko. Alleen moet zijn huidige verbintenis tot 2022 in Lissabon dan wel eerst opengebroken worden vooraleer een verhuur bespreekbaar is. Van een definitieve transfer lijkt voorlopig alleszins weinig sprake.

Bovendien meent GvA dat het nummer zes in de stand, dat uiteraard hogere ambities koestert, twijfelt aan de capaciteiten van de 21-jarige Jonge Duivel als eerste keeper. Dan lijkt de 12 jaar oudere Boffin een veiligere optie. Hij speelt al jarenlang in Turkije, waar de boomlange doelman echter niet alleen een goede reputatie maar tevens een stevig salaris geniet. Toch wil Boffin, die vroeg naar PSV trok en dus nog nooit in de JPL actief was, wegens familiale redenen graag eindelijk terug naar België komen. Of hij betaalbaar is, en huidige werkgever Antalyaspor wil meewerken aan een vertrek, is evenwel nog een ander paar mouwen. Antwerp houdt daarom nog meerdere ijzers in het vuur.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Wie lijkt u de beste optie?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

10
10
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

105
105
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

26
26
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

30
30
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

62
62
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

96
96
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

120
120
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

286
286
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

623
623
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

77
77
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

24
24
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

150
150
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

154
154
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

184
184
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

343
343
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

657
657
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

245
245
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

199
199
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

591
591
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws