Antwerp krijgt stevige boost in keeperszoektocht

door
Antwerp krijgt stevige boost in keeperszoektocht

Jean Butez is naar verluidt net iets minder lang out dan oorspronkelijk gedacht, terwijl Antwerp volgens sommigen ook de hoop in Alireza Beiranvand nog niet mag opgeven. Toch lijkt de Great Old op zoek naar een oplossing tussen de palen, waarbij twee vertrouwde namen reeds de revue passeerden: onze landgenoten Mile Svilar en Ruud Boffin.


Indien het stamnummer één haar oog werkelijk op een van beide doelmannen heeft laten vallen, kreeg het zopas alvast een fikse boost. Gazet van Antwerpen weet namelijk dat zowel Boffin als Svilar, wiens profielen gezien hun leeftijd voor het overige trouwens vrij ver uit elkaar liggen, allebei wel openstaan voor een verhuis richting de Bosuil. Svilar staat momenteel slechts onder de lat bij de B-ploeg van Benfica en zou wel trek hebben in een kans bij de ex-club van zijn vader Ratko. Alleen moet zijn huidige verbintenis tot 2022 in Lissabon dan wel eerst opengebroken worden vooraleer een verhuur bespreekbaar is. Van een definitieve transfer lijkt voorlopig alleszins weinig sprake.

Bovendien meent GvA dat het nummer zes in de stand, dat uiteraard hogere ambities koestert, twijfelt aan de capaciteiten van de 21-jarige Jonge Duivel als eerste keeper. Dan lijkt de 12 jaar oudere Boffin een veiligere optie. Hij speelt al jarenlang in Turkije, waar de boomlange doelman echter niet alleen een goede reputatie maar tevens een stevig salaris geniet. Toch wil Boffin, die vroeg naar PSV trok en dus nog nooit in de JPL actief was, wegens familiale redenen graag eindelijk terug naar België komen. Of hij betaalbaar is, en huidige werkgever Antalyaspor wil meewerken aan een vertrek, is evenwel nog een ander paar mouwen. Antwerp houdt daarom nog meerdere ijzers in het vuur.

LEES OOK: Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Wie lijkt u de beste optie?

Meest recent

'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

16
16
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

61
61
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

78
78
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

47
47
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

98
98
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

70
70
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

104
104
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

49
49
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

33
33
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

184
184
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

80
80
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

287
287
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

346
346
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

94
94
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

180
180
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

369
369
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

173
173
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

364
364
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

151
151
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

369
369
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

352
352
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

312
312
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

606
606
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

625
625
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

116
116

Meer sportnieuws