'Club Brugge weer stap dichter bij vertrek ex-sterkhouder'

door
'Club Brugge weer stap dichter bij vertrek ex-sterkhouder'

Club Brugge versterkte zich tijdens deze wintermercato reeds met Bas Dost en Stefano Denswil, maar daarmee is het huiswerk van Vincent Mannaert wellicht nog niet af. Ook aan uitgaande zijde staat er bovendien nog wat te gebeuren in Jan Breydel, waar enkele voormalige sterkhouders stilaan op weg lijken richting de uitgang.


Denk maar aan Emmanuel Dennis, Siebe Schrijvers of zelfs Ethan Horvath, die in het verleden allen meermaals van waarde bleken voor Blauw-Zwart maar momenteel niet langer in de plannen van Philippe Clement passen. In dat rijtje hoort ook Simon Deli. De 29-jarige Ivoriaan kwam anderhalf jaar geleden voor 2,5 miljoen over van Slavia Praag en ontpopte zich vervolgens in mum van tijd tot een absolute steunpilaar in de Brugse defensie. Mede door blessureleed is hij dit seizoen echter slechts een schim van zichzelf.

De laatste weken dolf Deli dan ook het onderspit tegen Brandon Mechele en landgenoot Odilon Kossounou, en met Denswil trok de landskampioen zelfs al een nieuwe linkbenige verdediger aan. Een vertrek wenkt dus, waarbij vooral Fenerbahce wordt genoemd. De topclub uit Turkije zou al een bod hebben uitgebracht waarmee Club haar investering zou recupereren, alleen mikken ze daar nog op net iets meer. Toch lijkt een deal in de maak, want volgens Nexus Sport staat Deli zelf alvast open voor een overstap richting Istanboel.

LEES OOK: Club verliest steunpilaar: absolute topaanwinst onderweg

Hoeveel is Deli volgens u nog waard?

Meest recent

"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

55
55
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

24
24
Club verliest steunpilaar: absolute topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

232
232
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

32
32
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

64
64
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

110
110
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

23
23
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

97
97
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

95
95
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

48
48
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

110
110
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

162
162
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

225
225
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

84
84
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

507
507
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

149
149
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

169
169
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

369
369
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

149
149
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

161
161
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

77
77
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

114
114
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

353
353
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

257
257
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

175
175

Meer sportnieuws