'Club Brugge weer stap dichter bij vertrek ex-sterkhouder'

door
'Club Brugge weer stap dichter bij vertrek ex-sterkhouder'

Club Brugge versterkte zich tijdens deze wintermercato reeds met Bas Dost en Stefano Denswil, maar daarmee is het huiswerk van Vincent Mannaert wellicht nog niet af. Ook aan uitgaande zijde staat er bovendien nog wat te gebeuren in Jan Breydel, waar enkele voormalige sterkhouders stilaan op weg lijken richting de uitgang.


Denk maar aan Emmanuel Dennis, Siebe Schrijvers of zelfs Ethan Horvath, die in het verleden allen meermaals van waarde bleken voor Blauw-Zwart maar momenteel niet langer in de plannen van Philippe Clement passen. In dat rijtje hoort ook Simon Deli. De 29-jarige Ivoriaan kwam anderhalf jaar geleden voor 2,5 miljoen over van Slavia Praag en ontpopte zich vervolgens in mum van tijd tot een absolute steunpilaar in de Brugse defensie. Mede door blessureleed is hij dit seizoen echter slechts een schim van zichzelf.

De laatste weken dolf Deli dan ook het onderspit tegen Brandon Mechele en landgenoot Odilon Kossounou, en met Denswil trok de landskampioen zelfs al een nieuwe linkbenige verdediger aan. Een vertrek wenkt dus, waarbij vooral Fenerbahce wordt genoemd. De topclub uit Turkije zou al een bod hebben uitgebracht waarmee Club haar investering zou recupereren, alleen mikken ze daar nog op net iets meer. Toch lijkt een deal in de maak, want volgens Nexus Sport staat Deli zelf alvast open voor een overstap richting Istanboel.

LEES OOK: Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

Hoeveel is Deli volgens u nog waard?

Meest recent

Héérlijke beelden: zo reageert United-fan na mislopen knipbeurt

Manchester United slaagde er dinsdagavond tegen West Ham United niet in om zijn vijfde opeenvolgende ...

20
20
Anderlecht duizelt: Franse topcoach op weg naar RSCA?

Anderlecht speurt naar een nieuwe coach en plots duikt er een Franse topnaam op in de ...

209
209
'Union perplex: absolute toptransfer voor Ross Sykes'

Union SG lanceerde de voorbije seizoenen verschillende spelers richting de Europese topcompetities. ...

65
65
Garcia jubelt: Duivels met grote verrassing naar WK?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel bezig met het vormen van zijn WK-selectie. Voorlopig is dat een ...

95
95
'Kompany torpedeert topaanwinst Club Brugge'

De sportieve leiding van Club Brugge KV maakt zich op voor een uiterst drukke zomermercato. ...

142
142
Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

RSC Anderlecht kreeg de voorbije dagen enkele raken klappen te verwerken. Midden in een diepe ...

230
230
'Arne Engels ziet monsterbod geweigerd'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

40
40
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

278
278
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

41
41
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

444
444
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

25
25
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

204
204
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

343
343
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

394
394
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

74
74
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

184
184
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

304
304
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

173
173
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

69
69
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

391
391
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

118
118
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

98
98
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

59
59
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

528
528
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

843
843

Meer sportnieuws