'Club Brugge weer stap dichter bij vertrek ex-sterkhouder'

door
'Club Brugge weer stap dichter bij vertrek ex-sterkhouder'

Club Brugge versterkte zich tijdens deze wintermercato reeds met Bas Dost en Stefano Denswil, maar daarmee is het huiswerk van Vincent Mannaert wellicht nog niet af. Ook aan uitgaande zijde staat er bovendien nog wat te gebeuren in Jan Breydel, waar enkele voormalige sterkhouders stilaan op weg lijken richting de uitgang.


Denk maar aan Emmanuel Dennis, Siebe Schrijvers of zelfs Ethan Horvath, die in het verleden allen meermaals van waarde bleken voor Blauw-Zwart maar momenteel niet langer in de plannen van Philippe Clement passen. In dat rijtje hoort ook Simon Deli. De 29-jarige Ivoriaan kwam anderhalf jaar geleden voor 2,5 miljoen over van Slavia Praag en ontpopte zich vervolgens in mum van tijd tot een absolute steunpilaar in de Brugse defensie. Mede door blessureleed is hij dit seizoen echter slechts een schim van zichzelf.

De laatste weken dolf Deli dan ook het onderspit tegen Brandon Mechele en landgenoot Odilon Kossounou, en met Denswil trok de landskampioen zelfs al een nieuwe linkbenige verdediger aan. Een vertrek wenkt dus, waarbij vooral Fenerbahce wordt genoemd. De topclub uit Turkije zou al een bod hebben uitgebracht waarmee Club haar investering zou recupereren, alleen mikken ze daar nog op net iets meer. Toch lijkt een deal in de maak, want volgens Nexus Sport staat Deli zelf alvast open voor een overstap richting Istanboel.

LEES OOK: KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

Hoeveel is Deli volgens u nog waard?

Meest recent

Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

6
6
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

13
13
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

135
135
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

24
24
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

61
61
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

148
148
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

309
309
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

291
291
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

360
360
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

283
283
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

592
592
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

102
102
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

377
377
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

63
63
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

133
133
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

170
170
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

229
229
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

640
640
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

372
372
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

248
248
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

527
527
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

310
310
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

292
292

Meer sportnieuws