TRANSFERUURTJE: 'Club aast op twee topdeals, Anderlecht slaat toe'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op twee topdeals, Anderlecht slaat toe'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt zinnens om deze maand nog stevig toe te slaan. Zo zou Blauw-Zwart azen op de komst van Lasse Schöne. De 34-jarige Deen is transfervrij sinds zijn contract bij Genoa ontbonden werd. Voorlopig onderhoudt de middenvelder zijn conditie bij ex-club Ajax, dat ook gelinkt wordt aan een terugkeer.



Daarnaast is ook de komst van Bryan Reynolds nog niet van de baan. Eerdere berichten dat Juventus de rechtsachter beet heeft, worden in de VS ontkend en daar klinkt het dat Club woensdag nog een nieuw bod uitgebracht zou hebben op de jonge speler.

In Turkije wordt Club ook gelinkt aan Ömer Faruk Beyaz, een 17-jarige offensieve middenvelder van Fenerbahçe. De jongeling is einde contract en dus een opportuniteit. De concurrentie voor hem is wel groot, want ook Genk, AZ, Rennes, Real Sociedad, Bologna, Schalke en RB Salzburg zouden hem op het oog hebben.



Club lijkt ook definitief verlost te zijn van Luan Peres. Woensdagavond wist Santos zich immers te plaatsen voor de finale van de Copa Libertadores en dat zou betekenen dat ze de verdediger gaan aankopen. Club zou nog zo'n 3 miljoen euro incasseren voor de Braziliaan.

Anderlecht haalde woensdag met Majeed Ashimeru zijn derde winteraanwinst binnen. De Ghanese middenvelder wordt gehuurd van RB Salzburg en Anderlecht heeft ook een aankoopoptie bedongen. Die zou naar verluidt zo'n 2,5 miljoen euro bedragen. Daarna zou Ashimeru voor vier jaar kunnen tekenen. Michal Karbownik werd de voorbije dagen genoemd, maar Anderlecht zou de Pool van Brighton niet willen.



Wie wel in beeld zou zijn, is Jacob Bruun Larsen. De 22-jarige flankaanvaller komt uit voor Hoffenheim, dat een jaar geleden nog 9 miljoen euro voor hem betaalde. De Deen komt dit seizoen echter amper aan de bak en dus zou een uitleenbeurt aan Anderlecht een uitweg kunnen bieden.

Ook Mykola Kukharevych leek op weg te zijn naar Anderlecht, maar die transfer zou op de helling staan. Rukh Lviv zou de prijs voor de jonge spits opgedreven hebben en daardoor haakt Anderlecht voorlopig af. 



Verder wil Paars-Wit nog steeds af van Bubacarr Sanneh. De verdediger, die in 2018 nog 8 miljoen euro kostte, zou zelfs gratis mogen vertrekken. Mogelijk vraagt Anderlecht wel nog een percentage op een eventuele doorverkoop. Veel interesse is er echter niet voor Sanneh.

Antwerp gaat mogelijk een nieuwe doelman halen door de blessure van Butez en de weinig overtuigende prestaties van Beiranvand. Er zouden alvast twee Belgen op het lijstje van de Great Old staan: Mile Svilar (Benfica) en Ruud Boffin (Antalyaspor)



AA Gent wil nog een spits en denkt daarbij aan een oude bekende. Het zou Kalifa Coulibaly willen terughalen, want de Malinees zit op een zijspoor bij FC Nantes. Ook de Israëliër Yonas Malede van Maccabi Netanya zou echter in beeld zijn.

BUITENLAND

Bij Real Madrid kreeg Martin Ödegaard dit seizoen een nieuwe kans, maar het Noorse toptalent kon de voorbije maanden opnieuw niet overtuigen. De kans bestaat daardoor dat hij deze maand opnieuw verhuurd wordt. Ajax wordt alvast genoemd als optie, want de Nederlanders zijn nog op zoek naar een aanvallende middenvelder.

LEES OOK: Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Verwacht je dat Club nog een grote transfer zal doen?

Meest recent

'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

0
0
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

4
4
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

41
41
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

34
34
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

268
268
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

195
195
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

83
83
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

403
403
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

274
274
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

90
90
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

264
264
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

504
504
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

82
82
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

65
65
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

44
44
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

357
357
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

558
558
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

275
275
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

91
91
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

77
77
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

468
468
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

215
215
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

318
318
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

203
203
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

146
146

Meer sportnieuws