Neymar bekvecht tot een gat in de nacht met rivaal op Twitter

345 stemmen
Neymar bekvecht tot een gat in de nacht met rivaal op Twitter

Woensdagavond schreef PSG de Franse Supercup op zijn naam dankzij een 2-1-zege tegen Olympique Marseille. De clash was ook een eerste weerzien tussen de twee clubs sinds hun competitiematch in september. Die clash werd toen ontsierd door een knokpartij in de slotfase en maar liefst vijf rode kaarten, waaronder ook één voor Neymar.


De Braziliaan revancheerde zich toen op Alvaro Gonzalez en beschuldigde de Spaanse verdediger na de match ervan racistische taal gebruikt te hebben. Omgekeerd beschuldigde Gonzalez Neymar ervan homofobe beledigingen geuit te hebben. De Franse voetbalbond boog zich over de zaak, maar kon uiteindelijk voor geen van beide beschuldigingen bewijs vinden.

Vier maanden later waren de kemphanen elkaar nog niet vergeten. Neymar kon het na de match niet laten om Gonzalez te jennen op Twitter. "Koning Alvaro, toch?", schreef hij bij een foto waarop hij met uitgestoken tong een doelpunt viert. Gonzalez sloeg echter terug. "Mijn ouders hebben me altijd geleerd om het vuilnis buiten te zetten", antwoordde hij bij een foto waarop hij Neymar in een duel wegzet. De discussie ging nog verder, waarbij Neymar sneerde dat Gonzalez geen prijzen kan winnen en die terugprikte dat Neymar altijd in de schaduw van Pelé zal staan. Neymar antwoordde daar zelfs om 4u 's nachts nog op door te stellen dat Gonzalez altijd in zijn schaduw zal staan en dat de Spanjaard enkel door hem bekend is.


Zou Neymar met meer klasse met deze situatie moeten omgaan?

Meest recent

Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

0
0
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

50
50
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

30
30
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

32
32
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

110
110
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

227
227
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

64
64
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

121
121
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

25
25
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

192
192
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

62
62
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

36
36
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

550
550
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

499
499
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

68
68
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

270
270
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

145
145
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

289
289
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

151
151
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

185
185
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

113
113
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

73
73
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

623
623

Meer sportnieuws