Neymar bekvecht tot een gat in de nacht met rivaal op Twitter

door
Neymar bekvecht tot een gat in de nacht met rivaal op Twitter

Woensdagavond schreef PSG de Franse Supercup op zijn naam dankzij een 2-1-zege tegen Olympique Marseille. De clash was ook een eerste weerzien tussen de twee clubs sinds hun competitiematch in september. Die clash werd toen ontsierd door een knokpartij in de slotfase en maar liefst vijf rode kaarten, waaronder ook één voor Neymar.


De Braziliaan revancheerde zich toen op Alvaro Gonzalez en beschuldigde de Spaanse verdediger na de match ervan racistische taal gebruikt te hebben. Omgekeerd beschuldigde Gonzalez Neymar ervan homofobe beledigingen geuit te hebben. De Franse voetbalbond boog zich over de zaak, maar kon uiteindelijk voor geen van beide beschuldigingen bewijs vinden.

Vier maanden later waren de kemphanen elkaar nog niet vergeten. Neymar kon het na de match niet laten om Gonzalez te jennen op Twitter. "Koning Alvaro, toch?", schreef hij bij een foto waarop hij met uitgestoken tong een doelpunt viert. Gonzalez sloeg echter terug. "Mijn ouders hebben me altijd geleerd om het vuilnis buiten te zetten", antwoordde hij bij een foto waarop hij Neymar in een duel wegzet. De discussie ging nog verder, waarbij Neymar sneerde dat Gonzalez geen prijzen kan winnen en die terugprikte dat Neymar altijd in de schaduw van Pelé zal staan. Neymar antwoordde daar zelfs om 4u 's nachts nog op door te stellen dat Gonzalez altijd in zijn schaduw zal staan en dat de Spanjaard enkel door hem bekend is.


Zou Neymar met meer klasse met deze situatie moeten omgaan?

Meest recent

De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

0
0
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

61
61
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

12
12
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

74
74
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

36
36
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

51
51
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

270
270
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

266
266
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

696
696
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

188
188
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

36
36
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

366
366
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

209
209
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

846
846
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

290
290
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

359
359
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

205
205
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

100
100
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

620
620
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

261
261
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

124
124
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

562
562
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

478
478
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

715
715
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

260
260

Meer sportnieuws