Neymar bekvecht tot een gat in de nacht met rivaal op Twitter

door
Neymar bekvecht tot een gat in de nacht met rivaal op Twitter

Woensdagavond schreef PSG de Franse Supercup op zijn naam dankzij een 2-1-zege tegen Olympique Marseille. De clash was ook een eerste weerzien tussen de twee clubs sinds hun competitiematch in september. Die clash werd toen ontsierd door een knokpartij in de slotfase en maar liefst vijf rode kaarten, waaronder ook één voor Neymar.


De Braziliaan revancheerde zich toen op Alvaro Gonzalez en beschuldigde de Spaanse verdediger na de match ervan racistische taal gebruikt te hebben. Omgekeerd beschuldigde Gonzalez Neymar ervan homofobe beledigingen geuit te hebben. De Franse voetbalbond boog zich over de zaak, maar kon uiteindelijk voor geen van beide beschuldigingen bewijs vinden.

Vier maanden later waren de kemphanen elkaar nog niet vergeten. Neymar kon het na de match niet laten om Gonzalez te jennen op Twitter. "Koning Alvaro, toch?", schreef hij bij een foto waarop hij met uitgestoken tong een doelpunt viert. Gonzalez sloeg echter terug. "Mijn ouders hebben me altijd geleerd om het vuilnis buiten te zetten", antwoordde hij bij een foto waarop hij Neymar in een duel wegzet. De discussie ging nog verder, waarbij Neymar sneerde dat Gonzalez geen prijzen kan winnen en die terugprikte dat Neymar altijd in de schaduw van Pelé zal staan. Neymar antwoordde daar zelfs om 4u 's nachts nog op door te stellen dat Gonzalez altijd in zijn schaduw zal staan en dat de Spanjaard enkel door hem bekend is.


LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

Zou Neymar met meer klasse met deze situatie moeten omgaan?

Meest recent

STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

8
8
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

13
13
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

49
49
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

39
39
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

236
236
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

193
193
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

173
173
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

19
19
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

77
77
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

184
184
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

79
79
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

59
59
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

210
210
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

331
331
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

81
81
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

251
251
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

262
262
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

301
301
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

277
277
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

52
52
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

355
355
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

28
28
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

246
246
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

32
32
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

609
609

Meer sportnieuws