'Antwerp aast op voormalig toptalent van Anderlecht'

door
'Antwerp aast op voormalig toptalent van Anderlecht'

Royal Antwerp FC moet het de komende maanden zonder Jean Butez doen. De Great Old is op zoek naar een nieuwe doelman en het zoekt naar een Belg, wegens geen overschot aan Belgen in de selectie. Er doen twee namen de ronde, zo meldt Het Nieuwsblad.

Volgens de krant Het Nieuwsblad heeft Antwerp Mile Svillar en Ruud Boffin op zijn verlanglijstje staan. Svilar komt bij Benfica niet aan de bak en is er zelfs pas derde doelman. De 21-jarige Belg moet dringend gaan spelen en speelde dit seizoen nog maar vijf keer voor het tweede elftal. Svilar, die in 2017 voor 2,5 miljoen euro overkwam van Anderlecht, kan mogelijk definitief worden overgenomen, want hij ligt er nog maar anderhalf jaar onder contract. Een transfer van Svilar zou de fans veel plezier doen, want zijn vader Ratko Svilar was er in het verleden doelman en groeide er uit tot een clublegende.

Boffin ligt nog tot medio 2022 onder contract bij Antalyaspor, waar hij op zijn 33ste één van de betere doelmannen in de Turkse eerste klasse is. De Limburger is eigenlijk vrij onbekend, want hij speelde in zijn carrière voornamelijk in het buitenland. Boffin, die zijn jeugdopleiding bij STVV, KRC Genk en PSV kende, kwam als prof tot op heden uit voor FC Eindhoven, MVV, VVV-Venlo, West Ham United, Eskisehirspor en sinds 2017 speelt hij voor Antalyaspor.

LEES OOK: Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

Voor wie moet Antwerp gaan?

Meest recent

Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

71
71
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

49
49
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

11
11
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

235
235
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

136
136
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

85
85
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

33
33
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

62
62
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

227
227
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

159
159
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

95
95
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

353
353
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

109
109
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

215
215
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

107
107
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

96
96
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

79
79
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

66
66
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

256
256
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

134
134
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

133
133
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

41
41
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

381
381
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

193
193

Meer sportnieuws