'AA Gent wil opnieuw oude bekende Vanhaezebrouck terughalen'

738 stemmen
'AA Gent wil opnieuw oude bekende Vanhaezebrouck terughalen'

Het was een opvallende tendens bij AA Gent het voorbije anderhalf jaar: de terugkeer van oude bekenden uit de succesperiode onder Hein Vanhaezebrouck. In de zomer van 2019 keerden Sven Kums en Laurent Depoitre terug in de Ghelamco Arena, een maand geleden volgde ook Vanhaezebrouck zelf. Mogelijk mag de coach weldra nog een oude bekende verwelkomen.


Volgens Het Nieuwsblad is Gent nog op zoek naar een spits en denkt het daarvoor aan een terugkeer van Kalifa Coulibaly. De 29-jarige Malinees komt dit seizoen bij FC Nantes niet al te vaak aan spelen toe en daar zou Gent van willen profiteren. Coulibaly was van 2015 tot 2017 al aan de slag bij Gent en was toen een belangrijke pion in de succesvolle campagnes in de Champions League en Europa League.

Coulibaly is wel niet de enige naam op het lijstje van Gent. Ook Yonas Malede zou een optie zijn. De 21-jarige Israëliër komt uit voor Maccabi Netanya en was daar dit seizoen al goed voor zeven goals en twee assists in veertien matchen. Hij is bovendien polyvalent en kan uit de voeten als linksbuiten en als diepe spits.

LEES OOK: 'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

Voor wie moet Gent gaan?

Meest recent

Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

20
20
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

16
16
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

74
74
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

52
52
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

508
508
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

193
193
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

233
233
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

348
348
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

108
108
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

84
84
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

133
133
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

225
225
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

40
40
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

290
290
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

209
209
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

38
38
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

38
38
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

152
152
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

258
258
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

73
73
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

221
221
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

218
218
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

289
289
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

123
123

Meer sportnieuws