AA Gent ontkent transfer: "Onjuiste berichtgeving"

door
AA Gent ontkent transfer:

Stiekem koestert Ivan De Witte nog ambities voor dit seizoen, maar de kans dat AA Gent zich nog in de top vier weet te scharen lijkt uiterst klein. Tijdens de wintermercato speuren de Buffalo's dan ook niet per se naar direct inzetbare krachten. Interessanter is om vooruit te kijken en opnieuw enkele goudhaantjes voor de langere termijn binnen te hengelen.

Wat dat betreft heeft Michel Louwagie volgens La Dernière Heure alvast een eerste keer beet. Het dagblad meldt immers dat de komst van Algassime Bah eindelijk helemaal rond is. Begin december werd reeds gewag gemaakt van een akkoord met de 18-jarige spelverdeler, maar sindsdien werd het stil rond het dossier. Nu zijn de laatste details blijkbaar dus uitgeklaard en werd er zelfs al een handtekening gezet.

Bah is een nummer 10 die in zijn thuisland Guinee, waar hij tevens aanvoerder is van de U20, als hét grootste talent wordt aanzien. Zo hadden naar verluidt ook grote clubs als AC Milan en Atlético Madrid hem reeds op de radar staan. LDH weet echter dat de jonkie de voorkeur geeft aan AA Gent, waar hij zich rustig verder kan ontwikkelen. Eind deze week komt de nieuwste aanwinst van de vicekampioen toe in België.

UPDATE 13/01
AA Gent is met een opvallende reactie gekomen op de berichten over de komst van Bah. "In bepaalde media vernam KAA GENT dat het Algassime Bah een contract van 4 seizoenen zou gegeven hebben teneinde de A-kern per direct te versterken. Het is ons onduidelijk hoe dergelijke, onjuiste berichtgeving tot stand komt en zonder meer overgenomen wordt", schrijft de club op zijn website.

De Buffalo's ontkennen niet dat ze in contact staan met Bah, maar dat hij een aanwinst voor de beloftenploeg zou moeten worden met het oog op hun integratie in de lagere reeksen. Bovendien is er van een akkoord volgens Gent nog lang geen sprake.


LEES OOK: AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Moet AA Gent hem halen?

Meest recent

Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

32
32
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

261
261
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

33
33
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

52
52
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

143
143
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

82
82
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

275
275
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

131
131
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

167
167
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

126
126
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

195
195
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

226
226
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

162
162
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

172
172
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

40
40
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

293
293
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

539
539
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

336
336
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

178
178
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

65
65
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

167
167
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

133
133
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

478
478
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

161
161
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

313
313

Meer sportnieuws