AA Gent ontkent transfer: "Onjuiste berichtgeving"

168
AA Gent ontkent transfer:

Stiekem koestert Ivan De Witte nog ambities voor dit seizoen, maar de kans dat AA Gent zich nog in de top vier weet te scharen lijkt uiterst klein. Tijdens de wintermercato speuren de Buffalo's dan ook niet per se naar direct inzetbare krachten. Interessanter is om vooruit te kijken en opnieuw enkele goudhaantjes voor de langere termijn binnen te hengelen.

Wat dat betreft heeft Michel Louwagie volgens La Dernière Heure alvast een eerste keer beet. Het dagblad meldt immers dat de komst van Algassime Bah eindelijk helemaal rond is. Begin december werd reeds gewag gemaakt van een akkoord met de 18-jarige spelverdeler, maar sindsdien werd het stil rond het dossier. Nu zijn de laatste details blijkbaar dus uitgeklaard en werd er zelfs al een handtekening gezet.

Bah is een nummer 10 die in zijn thuisland Guinee, waar hij tevens aanvoerder is van de U20, als hét grootste talent wordt aanzien. Zo hadden naar verluidt ook grote clubs als AC Milan en Atlético Madrid hem reeds op de radar staan. LDH weet echter dat de jonkie de voorkeur geeft aan AA Gent, waar hij zich rustig verder kan ontwikkelen. Eind deze week komt de nieuwste aanwinst van de vicekampioen toe in België.

UPDATE 13/01
AA Gent is met een opvallende reactie gekomen op de berichten over de komst van Bah. "In bepaalde media vernam KAA GENT dat het Algassime Bah een contract van 4 seizoenen zou gegeven hebben teneinde de A-kern per direct te versterken. Het is ons onduidelijk hoe dergelijke, onjuiste berichtgeving tot stand komt en zonder meer overgenomen wordt", schrijft de club op zijn website.

De Buffalo's ontkennen niet dat ze in contact staan met Bah, maar dat hij een aanwinst voor de beloftenploeg zou moeten worden met het oog op hun integratie in de lagere reeksen. Bovendien is er van een akkoord volgens Gent nog lang geen sprake.


LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Moet AA Gent hem halen?

Meest recent

Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

4
4
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

84
84
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

18
18
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

18
18
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

56
56
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

157
157
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

27
27
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

61
61
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

96
96
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

14
14
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

53
53
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

338
338
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

168
168
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

182
182
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

83
83
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

128
128
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

69
69
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

138
138
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

300
300
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

221
221

Meer sportnieuws