AA Gent ontkent transfer: "Onjuiste berichtgeving"

168 stemmen
AA Gent ontkent transfer:

Stiekem koestert Ivan De Witte nog ambities voor dit seizoen, maar de kans dat AA Gent zich nog in de top vier weet te scharen lijkt uiterst klein. Tijdens de wintermercato speuren de Buffalo's dan ook niet per se naar direct inzetbare krachten. Interessanter is om vooruit te kijken en opnieuw enkele goudhaantjes voor de langere termijn binnen te hengelen.

Wat dat betreft heeft Michel Louwagie volgens La Dernière Heure alvast een eerste keer beet. Het dagblad meldt immers dat de komst van Algassime Bah eindelijk helemaal rond is. Begin december werd reeds gewag gemaakt van een akkoord met de 18-jarige spelverdeler, maar sindsdien werd het stil rond het dossier. Nu zijn de laatste details blijkbaar dus uitgeklaard en werd er zelfs al een handtekening gezet.

Bah is een nummer 10 die in zijn thuisland Guinee, waar hij tevens aanvoerder is van de U20, als hét grootste talent wordt aanzien. Zo hadden naar verluidt ook grote clubs als AC Milan en Atlético Madrid hem reeds op de radar staan. LDH weet echter dat de jonkie de voorkeur geeft aan AA Gent, waar hij zich rustig verder kan ontwikkelen. Eind deze week komt de nieuwste aanwinst van de vicekampioen toe in België.

UPDATE 13/01
AA Gent is met een opvallende reactie gekomen op de berichten over de komst van Bah. "In bepaalde media vernam KAA GENT dat het Algassime Bah een contract van 4 seizoenen zou gegeven hebben teneinde de A-kern per direct te versterken. Het is ons onduidelijk hoe dergelijke, onjuiste berichtgeving tot stand komt en zonder meer overgenomen wordt", schrijft de club op zijn website.

De Buffalo's ontkennen niet dat ze in contact staan met Bah, maar dat hij een aanwinst voor de beloftenploeg zou moeten worden met het oog op hun integratie in de lagere reeksen. Bovendien is er van een akkoord volgens Gent nog lang geen sprake.


LEES OOK: Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Moet AA Gent hem halen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

74
74
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

87
87
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

128
128
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

60
60
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

34
34
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

254
254
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

84
84
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

137
137
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

366
366
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

104
104
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

279
279
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

455
455
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

260
260
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

820
820
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

393
393
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

300
300
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

295
295
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

82
82
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

581
581
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

95
95
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

300
300
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

284
284
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

343
343
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1370
1370
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

596
596

Meer sportnieuws