Vier clubs willen Vranjes weghalen bij Anderlecht

door
Vier clubs willen Vranjes weghalen bij Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt Ognjen Vranjes deze maand nog van de hand te kunnen doen. De centrale verdediger heeft amper nog een transferwaarde en bij Paars-Wit zullen ze blij zijn als ze van zijn hoog loon af zijn. Er is interesse.

"Er zijn vier ploegen uit Turkije die mij er graag bij willen hebben", verklaart Vranjes aan het Griekse Gazetta. "Als ik geen club kan vinden die aan mijn verwachtingen voldoet, dan blijf ik bij Anderlecht. Een terugkeer naar AEK Athene? Zij hebben geen contact met mij opgenomen", zegt de speler.

Vranjes geeft aan dat hij een goed contract heeft bij de Brusselaars, waar hij jaarlijks ongeveer 1,3 miljoen euro bruto zou verdienen. Vranjes komt niet meer aan spelen toe onder Vincent Kompany, nadat hij een povere indruk achterliet in het begin van het seizoen. De centrale verdediger ligt nog tot medio 2022 onder contract bij de Belgische recordkampioen en Peter Verbeke moet hopen dat één van de geïnteresseerde Turkse clubs de 'goede club' is voor de speler die sinds 2018 bij Anderlecht voetbalt.

Anderlecht wist de afgelopen weken al Derrick Luckassen en Isaac Kiese Thelin (Kasimpasa) en Peter Zulj (Göztepe) naar Turkije te loodsen. Luka Adzic (Ankaragücü) is er ook actief, maar hij moet er al weg. RSCA zoekt een oplossing, mogelijk in Nederland.

LEES OOK: JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Zal één van de Turkse clubs Vranjes kunnen overtuigen?

Meest recent

Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

1
1
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

4
4
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

20
20
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

42
42
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

10
10
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

32
32
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

33
33
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

29
29
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

62
62
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

29
29
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

131
131
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

100
100
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

92
92
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

46
46
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

661
661
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

24
24
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

53
53
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

83
83
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

189
189
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

107
107
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

68
68
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

39
39
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

129
129

Meer sportnieuws