'Eredivisie-sensatie bevestigt interesse Club Brugge'

1167 stemmen
'Eredivisie-sensatie bevestigt interesse Club Brugge'

Club Brugge deed de voorbije jaren al meermaals prima zaakjes bij onze noorderburen. Denk maar aan onder andere Ryan Donk, Stefano Denswil, Arnaut Danjuma, Ruud Vormer of vorige zomer nog Noa Lang. Daarbij ging Blauw-Zwart dus geregeld shoppen bij de top in de Eredivisie, maar hield het haar ogen ook bij de iets mindere goden in Nederland open voor versterking.


Zo heeft de landskampioen, dat met Denswil, Vormer, Lang en Bas Dost nu reeds fel Oranje kleurt, volgens FC Rijnmond haar vizier op Abdou Harroui gericht. De 22-jarige Nederlander van Marokkaanse komaf is net als Lang international bij Jong Oranje en maakt tegenwoordig nog het mooie weer bij Sparta Rotterdam. Daar is de centrale middenvelder aan een sterke campagne bezig, met vijf goals in 13 duels. Vorig seizoen was Harroui, die tevens op de flank uit de voeten kan, dan weer goed voor vier doelpunten en negen assists.

Met het oog op de toekomst kan de Eredivisie-sensatie in Jan Breydel wie weet dan ook een opvolger voor Vormer worden. Club zal dan wel de concurrentie te snel af moeten zijn voor het veelbelovend talent, die naar verluidt ook bij FC Groningen en enkele andere clubs op de radar staat. Sparta wil haar polyvalente smaakmaker liefst niet kwijt in januari, maar diens contract loopt wel af in 2022. Ten laatste volgende zomer moet er op Harroui, wiens waarde door Transfermarkt op 3,5 miljoen wordt geschat, wellicht dus worden gecasht.

UPDATE 17u40
Het lijkt Club Brugge wel degelijk menens in de strijd om Harroui, want Nederlandse media blijven de landskampioen hardnekkig linken aan de middenvelder. Die doet zelf bovendien weinig moeite om de geruchten te ontkennen. Gevraagd naar de Brugse interesse wist hij aan FC Rijnmond namelijk te vertellen dat hij wel degelijk bezig is met een potentiële transfer naar Jan Breydel. "Natuurlijk wordt je blij als er interesse is", klinkt het daar onder meer. Al benadrukt Harroui tegelijkertijd wel dat zulke zaken werk zijn voor zijn zaakwaarnemer, en hij zich tot nader order dus gewoon blijft focussen op Sparta.

LEES OOK: Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Club moet opletten voor een overload aan Nederlanders

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

30
30
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

161
161
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

51
51
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

50
50
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

468
468
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

140
140
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

58
58
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

99
99
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

324
324
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

499
499
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

304
304
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

614
614
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

226
226
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

311
311
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

113
113
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

81
81
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

465
465
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

232
232
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

179
179
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

514
514
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

303
303

Meer sportnieuws