'Eredivisie-sensatie bevestigt interesse Club Brugge'

1167
'Eredivisie-sensatie bevestigt interesse Club Brugge'

Club Brugge deed de voorbije jaren al meermaals prima zaakjes bij onze noorderburen. Denk maar aan onder andere Ryan Donk, Stefano Denswil, Arnaut Danjuma, Ruud Vormer of vorige zomer nog Noa Lang. Daarbij ging Blauw-Zwart dus geregeld shoppen bij de top in de Eredivisie, maar hield het haar ogen ook bij de iets mindere goden in Nederland open voor versterking.


Zo heeft de landskampioen, dat met Denswil, Vormer, Lang en Bas Dost nu reeds fel Oranje kleurt, volgens FC Rijnmond haar vizier op Abdou Harroui gericht. De 22-jarige Nederlander van Marokkaanse komaf is net als Lang international bij Jong Oranje en maakt tegenwoordig nog het mooie weer bij Sparta Rotterdam. Daar is de centrale middenvelder aan een sterke campagne bezig, met vijf goals in 13 duels. Vorig seizoen was Harroui, die tevens op de flank uit de voeten kan, dan weer goed voor vier doelpunten en negen assists.

Met het oog op de toekomst kan de Eredivisie-sensatie in Jan Breydel wie weet dan ook een opvolger voor Vormer worden. Club zal dan wel de concurrentie te snel af moeten zijn voor het veelbelovend talent, die naar verluidt ook bij FC Groningen en enkele andere clubs op de radar staat. Sparta wil haar polyvalente smaakmaker liefst niet kwijt in januari, maar diens contract loopt wel af in 2022. Ten laatste volgende zomer moet er op Harroui, wiens waarde door Transfermarkt op 3,5 miljoen wordt geschat, wellicht dus worden gecasht.

UPDATE 17u40
Het lijkt Club Brugge wel degelijk menens in de strijd om Harroui, want Nederlandse media blijven de landskampioen hardnekkig linken aan de middenvelder. Die doet zelf bovendien weinig moeite om de geruchten te ontkennen. Gevraagd naar de Brugse interesse wist hij aan FC Rijnmond namelijk te vertellen dat hij wel degelijk bezig is met een potentiële transfer naar Jan Breydel. "Natuurlijk wordt je blij als er interesse is", klinkt het daar onder meer. Al benadrukt Harroui tegelijkertijd wel dat zulke zaken werk zijn voor zijn zaakwaarnemer, en hij zich tot nader order dus gewoon blijft focussen op Sparta.

Club moet opletten voor een overload aan Nederlanders

Meest recent

Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

29
29
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

5
5
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

49
49
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

143
143
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

28
28
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

11
11
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

59
59
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

54
54
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

89
89
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

116
116
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

249
249
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

460
460
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

206
206
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

165
165
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

430
430
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

74
74
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

400
400
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

47
47
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

70
70
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

124
124
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

282
282
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

83
83
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

153
153
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22

Meer sportnieuws