'Eredivisie-sensatie bevestigt interesse Club Brugge'

1167 stemmen
'Eredivisie-sensatie bevestigt interesse Club Brugge'

Club Brugge deed de voorbije jaren al meermaals prima zaakjes bij onze noorderburen. Denk maar aan onder andere Ryan Donk, Stefano Denswil, Arnaut Danjuma, Ruud Vormer of vorige zomer nog Noa Lang. Daarbij ging Blauw-Zwart dus geregeld shoppen bij de top in de Eredivisie, maar hield het haar ogen ook bij de iets mindere goden in Nederland open voor versterking.


Zo heeft de landskampioen, dat met Denswil, Vormer, Lang en Bas Dost nu reeds fel Oranje kleurt, volgens FC Rijnmond haar vizier op Abdou Harroui gericht. De 22-jarige Nederlander van Marokkaanse komaf is net als Lang international bij Jong Oranje en maakt tegenwoordig nog het mooie weer bij Sparta Rotterdam. Daar is de centrale middenvelder aan een sterke campagne bezig, met vijf goals in 13 duels. Vorig seizoen was Harroui, die tevens op de flank uit de voeten kan, dan weer goed voor vier doelpunten en negen assists.

Met het oog op de toekomst kan de Eredivisie-sensatie in Jan Breydel wie weet dan ook een opvolger voor Vormer worden. Club zal dan wel de concurrentie te snel af moeten zijn voor het veelbelovend talent, die naar verluidt ook bij FC Groningen en enkele andere clubs op de radar staat. Sparta wil haar polyvalente smaakmaker liefst niet kwijt in januari, maar diens contract loopt wel af in 2022. Ten laatste volgende zomer moet er op Harroui, wiens waarde door Transfermarkt op 3,5 miljoen wordt geschat, wellicht dus worden gecasht.

UPDATE 17u40
Het lijkt Club Brugge wel degelijk menens in de strijd om Harroui, want Nederlandse media blijven de landskampioen hardnekkig linken aan de middenvelder. Die doet zelf bovendien weinig moeite om de geruchten te ontkennen. Gevraagd naar de Brugse interesse wist hij aan FC Rijnmond namelijk te vertellen dat hij wel degelijk bezig is met een potentiële transfer naar Jan Breydel. "Natuurlijk wordt je blij als er interesse is", klinkt het daar onder meer. Al benadrukt Harroui tegelijkertijd wel dat zulke zaken werk zijn voor zijn zaakwaarnemer, en hij zich tot nader order dus gewoon blijft focussen op Sparta.

Club moet opletten voor een overload aan Nederlanders

Meest recent

Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

2
2
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

87
87
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

79
79
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

65
65
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

140
140
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

39
39
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

63
63
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

21
21
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

54
54
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

115
115
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

340
340
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

133
133
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

342
342
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

451
451
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1147
1147
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

125
125
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

448
448
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

162
162
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

182
182
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

90
90
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

123
123
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

70
70

Meer sportnieuws