Antwerp verwent aanhang met clubicoon

320 stemmen
Antwerp verwent aanhang met clubicoon

Luciano D'Onofrio en zijn discipelen staat voor enkele drukke maanden bij Antwerp FC. Op korte termijn wil men gerichte versterking aantrekken voor de kern van coach Frank Vercauteren. Maar er moet ook al gewerkt worden naar volgend seizoen toe, de contracten van een aantal belangrijke spelers lopen immers af.


Onder meer Simen Juklerod, Dieumerci Mbokani en Lior Refaelov beschikken over een aflopende overeenkomst. Dat geldt eveneens voor Ritchie De Laet. De publiekslieveling, die bezig is aan een beresterk seizoen, onderhandelt al een tijdje met de club. Tegenover de podcast Sjotcast gaf hij maandag echter aan dat zijn salaris momenteel het grootste struikelblok vormt. De Laet vraagt zeker geen megaloon, maar wil wel boter bij de vis na zijn sterke prestaties. Voorlopig toonde de club zich nog niet bereid om daar in mee te gaan.

Volgens Het Laatste Nieuws zullen beide partijen er normaal gezien op korte termijn toch uit geraken. In ieder geval mag Antwerp niet te lang meer treuzelen, want de interesse in de steunpilaar neemt zienderogen toe. Zo zou ook Shanghai SIPG, de nieuwe club van ex-coach Ivan Leko, zijn zinnen hebben gezet op De Laet. Daarnaast heerst er belangstelling vanuit Engeland (Championship), Duitsland en Nederland. De polyvalente verdediger zelf zou evenwel liefst gewoon op post willen blijven bij zijn geliefde club.

UPDATE 17u23
De boodschap van De Laet is duidelijk niet in dovemansoren gevallen. Antwerp maakte zopas immers het heuglijke nieuws bekend dat de 32-jarige sterkhouder zijn kribbel zette onder een nieuw contract tot medio 2023. "Clubiconen zijn er om te koesteren. Royal Antwerp FC is dan ook verheugd om aan te kondigen dat het met Ritchie De Laet een principeakkoord heeft bereikt voor… 2,5 jaar! Morgen wordt alles geofficialiseerd en zo zal Ritchie De Laet, die in 2006 in het eerste elftal debuteerde, tot eind juni 2023 onze Rood-Witte kleuren verdedigen!", klinkt het in de officiële aankondiging.

LEES OOK: Refs eerste speeldag nieuw JPL-seizoen bekendgemaakt

De Laet is de belangrijkste speler bij Antwerp

Meest recent

Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Een voetbalclub die haar spelerskern en nieuwe wedstrijdshirts voorstelt in een parenclub. Het ...

2
2
‘Neymar dropt plots transferbommetje bij Santos’

Neymar stond lange tijd aan de top van het Europese voetbal, maar de laatste jaren werd hij vooral ...

8
8
Ajax pakt uit met transferstunt van formaat

Ajax wil weer aan de top van het Nederlandse voetbal staan. De Amsterdammers verliezen mogelijk nog ...

53
53
Refs eerste speeldag nieuw JPL-seizoen bekendgemaakt

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League klopt op de deur en het Refereeing Department heeft de ...

33
33
‘Strijd om Bertaccini barst los: Anderlecht wijst bod af’

RSC Anderlecht en Adriano Bertaccini stevenen af op een breuk. De aanvaller past naar verluidt niet ...

387
387
Van Bommel kijkt mee: 'Verrassende transfer Roméo Lavia'

Met Mark van Bommel aan het roer als bondscoach, mag een aantal jonge gasten hopen op een (nieuwe) ...

158
158
Club Brugge breekt de bank: kersverse topaanwinst binnen

Club Brugge heeft in aanloop naar de competitiestart nog een tandje bijgestoken. Daags na de komst ...

652
652
'STVV strikt WK-ganger; KVM wil shoppen in eigen land'

Vrijdagavond gaat het seizoen 2026-2027 van start in de Jupiler Pro League. Maar aan de vooravond ...

133
133
Tzolis doet monden openvallen bij Arsenal: meteen nieuwe bijnaam

Christos Tzolis realiseerde in het tussenseizoen een absolute droomtransfer. De flankaanvaller ...

588
588
Lukaku weg bij Napoli: nu al terugkeer naar Anderlecht?

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku op vertrekken staat bij SSC Napoli. Waar zijn ...

514
514
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

216
216
Club op voorhand al kampioen? Boeckx ziet twéé valkuilen

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League staat voor de deur. Het belooft een interessante ...

706
706
Charleroi vangt vette jackpot; Standard blokt Lazio af

Het aftellen tot de start van het seizoen in de Jupiler Pro League is nu ook echt begonnen. Maar de ...

117
117
Lukaku niet welkom: ‘We willen hem absoluut niet’

Romelu Lukaku wordt opnieuw gelinkt aan een bijzonder gevoelige transfer. De supporters van zijn ...

304
304
'Leko grijpt al in: drastische wissel in basiself Club'

Club Brugge krijgt als landskampioen de eer om het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang ...

769
769
'Genk nog niet klaar: nieuwe topdossiers voor De Condé'

KRC Genk heeft een woelige voorbereiding afgesloten met een opsteker en won in zijn laatste ...

775
775
'Anderlecht draaft door: Sibierski gaat strijd met Rigaux aan'

Daags voor de start van de competitie telt RSC Anderlecht een viertal directe aanwinsten in de ...

557
557
'Pikante transferwending Noa Lang: prijskaartje bekend'

Ondanks een degelijke huurbeurt aan Galatasaray, zit een nieuwe kans er vooralsnog niet in voor Noa ...

191
191
'Twee vliegen in één klap: Club Brugge rondt huiswerk af'

Maandag stelde Club Brugge met Hanbeom Lee een nieuwe verdediger voor, dinsdag is het wellicht de ...

517
517
'Anderlecht gooit remmen los: Bruno op wenken bediend'

Helemaal zeker is het nog niet, maar met de kwalificatie voor de derde voorronde van de Europa ...

578
578
'Code rood in Genk: Club all-in voor Adedeji-Sternberg'

Het beloofde dé soap van de zomer te worden, maar de afgelopen weken bleef het enigszins stil ...

1192
1192
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1423
1423
Brandon Mechele raakt Club-supporters vol in het hart

Brandon Mechele beleeft de mooiste weken uit zijn carrière én zijn privéleven. ...

573
573
Nieuwe bondscoach Nederland: grote Van Gaal-wending

Het is ondertussen al ruim een maand geleden dat Ronald Koeman uitzwaaide als bondscoach en ...

230
230
'Club Brugge raast door: duurste aanwinst van zomermercato'

Club Brugge heeft maandag zijn nieuwste verdediger Han-beom Lee voorgesteld. En ook de vijfde grote ...

665
665

Meer sportnieuws