Antwerp verwent aanhang met clubicoon

320 stemmen
Antwerp verwent aanhang met clubicoon

Luciano D'Onofrio en zijn discipelen staat voor enkele drukke maanden bij Antwerp FC. Op korte termijn wil men gerichte versterking aantrekken voor de kern van coach Frank Vercauteren. Maar er moet ook al gewerkt worden naar volgend seizoen toe, de contracten van een aantal belangrijke spelers lopen immers af.


Onder meer Simen Juklerod, Dieumerci Mbokani en Lior Refaelov beschikken over een aflopende overeenkomst. Dat geldt eveneens voor Ritchie De Laet. De publiekslieveling, die bezig is aan een beresterk seizoen, onderhandelt al een tijdje met de club. Tegenover de podcast Sjotcast gaf hij maandag echter aan dat zijn salaris momenteel het grootste struikelblok vormt. De Laet vraagt zeker geen megaloon, maar wil wel boter bij de vis na zijn sterke prestaties. Voorlopig toonde de club zich nog niet bereid om daar in mee te gaan.

Volgens Het Laatste Nieuws zullen beide partijen er normaal gezien op korte termijn toch uit geraken. In ieder geval mag Antwerp niet te lang meer treuzelen, want de interesse in de steunpilaar neemt zienderogen toe. Zo zou ook Shanghai SIPG, de nieuwe club van ex-coach Ivan Leko, zijn zinnen hebben gezet op De Laet. Daarnaast heerst er belangstelling vanuit Engeland (Championship), Duitsland en Nederland. De polyvalente verdediger zelf zou evenwel liefst gewoon op post willen blijven bij zijn geliefde club.

UPDATE 17u23
De boodschap van De Laet is duidelijk niet in dovemansoren gevallen. Antwerp maakte zopas immers het heuglijke nieuws bekend dat de 32-jarige sterkhouder zijn kribbel zette onder een nieuw contract tot medio 2023. "Clubiconen zijn er om te koesteren. Royal Antwerp FC is dan ook verheugd om aan te kondigen dat het met Ritchie De Laet een principeakkoord heeft bereikt voor… 2,5 jaar! Morgen wordt alles geofficialiseerd en zo zal Ritchie De Laet, die in 2006 in het eerste elftal debuteerde, tot eind juni 2023 onze Rood-Witte kleuren verdedigen!", klinkt het in de officiële aankondiging.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club strijdt met Antwerp, Anderlecht vreest’

De Laet is de belangrijkste speler bij Antwerp

Meest recent

'Turkse topclub wil shoppen in Genk en Anderlecht'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

54
54
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

152
152
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

66
66
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

960
960
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

102
102
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

158
158
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

152
152
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

50
50
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

283
283
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

299
299
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

126
126
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

144
144
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

46
46
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

383
383
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

45
45
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

363
363
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

125
125
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

354
354
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

141
141
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

269
269
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

207
207
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

139
139
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

47
47

Meer sportnieuws