Antwerp verwent aanhang met clubicoon

door
Antwerp verwent aanhang met clubicoon

Luciano D'Onofrio en zijn discipelen staat voor enkele drukke maanden bij Antwerp FC. Op korte termijn wil men gerichte versterking aantrekken voor de kern van coach Frank Vercauteren. Maar er moet ook al gewerkt worden naar volgend seizoen toe, de contracten van een aantal belangrijke spelers lopen immers af.


Onder meer Simen Juklerod, Dieumerci Mbokani en Lior Refaelov beschikken over een aflopende overeenkomst. Dat geldt eveneens voor Ritchie De Laet. De publiekslieveling, die bezig is aan een beresterk seizoen, onderhandelt al een tijdje met de club. Tegenover de podcast Sjotcast gaf hij maandag echter aan dat zijn salaris momenteel het grootste struikelblok vormt. De Laet vraagt zeker geen megaloon, maar wil wel boter bij de vis na zijn sterke prestaties. Voorlopig toonde de club zich nog niet bereid om daar in mee te gaan.

Volgens Het Laatste Nieuws zullen beide partijen er normaal gezien op korte termijn toch uit geraken. In ieder geval mag Antwerp niet te lang meer treuzelen, want de interesse in de steunpilaar neemt zienderogen toe. Zo zou ook Shanghai SIPG, de nieuwe club van ex-coach Ivan Leko, zijn zinnen hebben gezet op De Laet. Daarnaast heerst er belangstelling vanuit Engeland (Championship), Duitsland en Nederland. De polyvalente verdediger zelf zou evenwel liefst gewoon op post willen blijven bij zijn geliefde club.

UPDATE 17u23
De boodschap van De Laet is duidelijk niet in dovemansoren gevallen. Antwerp maakte zopas immers het heuglijke nieuws bekend dat de 32-jarige sterkhouder zijn kribbel zette onder een nieuw contract tot medio 2023. "Clubiconen zijn er om te koesteren. Royal Antwerp FC is dan ook verheugd om aan te kondigen dat het met Ritchie De Laet een principeakkoord heeft bereikt voor… 2,5 jaar! Morgen wordt alles geofficialiseerd en zo zal Ritchie De Laet, die in 2006 in het eerste elftal debuteerde, tot eind juni 2023 onze Rood-Witte kleuren verdedigen!", klinkt het in de officiële aankondiging.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

De Laet is de belangrijkste speler bij Antwerp

Meest recent

Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

9
9
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

25
25
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

311
311
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

479
479
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

192
192
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

72
72
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

82
82
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

336
336
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

144
144
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

233
233
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

96
96
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

249
249
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

435
435
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

185
185
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

66
66
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

539
539
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

65
65
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

273
273
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

157
157
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

118
118
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

24
24
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38

Meer sportnieuws