Antwerp verwent aanhang met clubicoon

door
Antwerp verwent aanhang met clubicoon

Luciano D'Onofrio en zijn discipelen staat voor enkele drukke maanden bij Antwerp FC. Op korte termijn wil men gerichte versterking aantrekken voor de kern van coach Frank Vercauteren. Maar er moet ook al gewerkt worden naar volgend seizoen toe, de contracten van een aantal belangrijke spelers lopen immers af.


Onder meer Simen Juklerod, Dieumerci Mbokani en Lior Refaelov beschikken over een aflopende overeenkomst. Dat geldt eveneens voor Ritchie De Laet. De publiekslieveling, die bezig is aan een beresterk seizoen, onderhandelt al een tijdje met de club. Tegenover de podcast Sjotcast gaf hij maandag echter aan dat zijn salaris momenteel het grootste struikelblok vormt. De Laet vraagt zeker geen megaloon, maar wil wel boter bij de vis na zijn sterke prestaties. Voorlopig toonde de club zich nog niet bereid om daar in mee te gaan.

Volgens Het Laatste Nieuws zullen beide partijen er normaal gezien op korte termijn toch uit geraken. In ieder geval mag Antwerp niet te lang meer treuzelen, want de interesse in de steunpilaar neemt zienderogen toe. Zo zou ook Shanghai SIPG, de nieuwe club van ex-coach Ivan Leko, zijn zinnen hebben gezet op De Laet. Daarnaast heerst er belangstelling vanuit Engeland (Championship), Duitsland en Nederland. De polyvalente verdediger zelf zou evenwel liefst gewoon op post willen blijven bij zijn geliefde club.

UPDATE 17u23
De boodschap van De Laet is duidelijk niet in dovemansoren gevallen. Antwerp maakte zopas immers het heuglijke nieuws bekend dat de 32-jarige sterkhouder zijn kribbel zette onder een nieuw contract tot medio 2023. "Clubiconen zijn er om te koesteren. Royal Antwerp FC is dan ook verheugd om aan te kondigen dat het met Ritchie De Laet een principeakkoord heeft bereikt voor… 2,5 jaar! Morgen wordt alles geofficialiseerd en zo zal Ritchie De Laet, die in 2006 in het eerste elftal debuteerde, tot eind juni 2023 onze Rood-Witte kleuren verdedigen!", klinkt het in de officiële aankondiging.

LEES OOK: ‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

De Laet is de belangrijkste speler bij Antwerp

Meest recent

Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

1
1
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

37
37
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

11
11
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

15
15
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

343
343
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

34
34
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

52
52
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

75
75
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

87
87
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

157
157
Taravel ziet kans: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

94
94
Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

STVV blijft dit seizoen maar stunten. Het was de play-offs nog moeizaam begonnen, maar pronkt ...

679
679
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

454
454
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

72
72
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

322
322
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

152
152
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

97
97
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

226
226
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

364
364
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

85
85
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

33
33
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

33
33
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

70
70
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

696
696
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

49
49

Meer sportnieuws