Club Brugge-duo komt goed weg na aanvaring met politie

door
Club Brugge-duo komt goed weg na aanvaring met politie

Club Brugge had het in de tweede helft tegen STVV niet onder de markt, maar dankzij de moeizame zege snelt Blauw-Zwart toch verder richting een nieuwe landstitel. Ook naast het veld blijken enkele spelers echter haantje de voorste.


Zo werden snelheidsduivels Clinton Mata en Emmanuel Dennis volgens Het Nieuwsblad zopas veroordeeld voor een overtreding die ze beginnen op 19 oktober 2019. De Porsche van die eerste werd toen langs de Expresweg in Brugge tegengehouden wegens overdreven snelheid, met name 136 kilometer per uur waar slechts 90 was toegestaan, waarna de agenten tevens vaststelden dat de voorste zijruiten getint waren. Voor beide inbreuken op de wegcode werd Mata nu gedagvaard. Zijn advocaat betwistte daar dinsdagmorgen alle tenlasteleggingen.

Volgens hem kon niet bewezen worden dat Mata te snel reed, en kocht het nummer zeven in de verkiezing van de Gouden Schoen zijn wagen in de huidige staat bij de garage. Verder werd ook de claim dat Dennis, die op weg naar de uitgang is op Jan Breydel, zijn middelvinger opstak naar een van de agenten ontkend. Tot slot nam de advocaat de politie zelf nog onder vuur door te stellen dat ze blijkbaar graag over voetbal wilden praten met de twee profs. Uiteindelijk werd Mata veroordeeld tot een geldboete van 400 euro, waarvan de helft voorwaardelijk. Een milde straf.

LEES OOK: Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

Akkoord met deze straf?

Meest recent

'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

1
1
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

108
108
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

36
36
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

238
238
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

141
141
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

162
162
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

332
332
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

85
85
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

290
290
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

240
240
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

478
478
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

144
144
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

471
471
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

104
104
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

72
72
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

237
237
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

61
61
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

165
165
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

194
194
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

95
95
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

344
344
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

581
581
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

110
110
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

34
34
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

541
541

Meer sportnieuws