'Anderlecht vraagt 30 miljoen voor goudhaantje'

door
'Anderlecht vraagt 30 miljoen voor goudhaantje'

Hij begon nog aarzelend aan het seizoen, maar de afgelopen weken haalde Sambi Lokonga telkens een hoog niveau. Hoewel hij momenteel in de lappenmand ligt, kan de 21-jarige middenvelder dan ook op alsmaar interesse rekenen. Zo worden Sevilla, RB Leipzig, AS Monaco en AC Milan genoemd als potentiële gegadigden.


Die laatste plukte een jaar geleden al Alexis Saelemaekers op in het Lotto Park, die zijn beste vriend uiteraard maar wat graag zou verwelkomen in San Siro. Volgens journalist Christophe Franken van La Dernière Heure hoeven de Rossoneri ondanks de penibele financiële situatie van Paars-Wit dit keer echter niet meteen op gelijkaardige solden te rekenen. Milan betaalde voor Saelemaekers in totaal een zevental miljoen aan de Brusselaars, wat achteraf gezien een koopje bleek. Nu is het diezelfde Saelemaekers die zijn huidige werkgever op het spoor van Lokonga bracht, waarop Milan News contact opnam met Franken.

Hij stelt dat een transfer voor de jonge aanvoerder van de recordkampioen, die daar nog tot 2023 onder contract ligt, komende zomer wel degelijk bespreekbaar is. Alleen moet dan wel de juiste som op tafel komen. Volgens de Anderlecht-watcher eisen Peter Verbeke en co daarbij de absolute jackpot, want de vraagprijs zou maar liefst 30 miljoen euro bedragen. Lokonga zou daarmee het prille clubrecord van Jérémy Doku, die vorige zomer voor 26 miljoen naar Rennes trok, meteen weer van de tabellen vegen. Al is het nog maar de vraag of Paars-Wit werkelijk zo hoog mikt. Mogelijk zal een wat lager bedrag reeds volstaan.

LEES OOK: Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

Hoeveel is Lokonga volgens u waard?

Meest recent

Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

3
3
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

13
13
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

37
37
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

24
24
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

120
120
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

30
30
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

29
29
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

46
46
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

91
91
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

244
244
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

101
101
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

152
152
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

114
114
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

93
93
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

316
316
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

80
80
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

47
47
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

159
159
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

155
155
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

107
107
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

168
168
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

321
321
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

291
291

Meer sportnieuws