'Anderlecht vraagt 30 miljoen voor goudhaantje'

848 stemmen
'Anderlecht vraagt 30 miljoen voor goudhaantje'

Hij begon nog aarzelend aan het seizoen, maar de afgelopen weken haalde Sambi Lokonga telkens een hoog niveau. Hoewel hij momenteel in de lappenmand ligt, kan de 21-jarige middenvelder dan ook op alsmaar interesse rekenen. Zo worden Sevilla, RB Leipzig, AS Monaco en AC Milan genoemd als potentiële gegadigden.


Die laatste plukte een jaar geleden al Alexis Saelemaekers op in het Lotto Park, die zijn beste vriend uiteraard maar wat graag zou verwelkomen in San Siro. Volgens journalist Christophe Franken van La Dernière Heure hoeven de Rossoneri ondanks de penibele financiële situatie van Paars-Wit dit keer echter niet meteen op gelijkaardige solden te rekenen. Milan betaalde voor Saelemaekers in totaal een zevental miljoen aan de Brusselaars, wat achteraf gezien een koopje bleek. Nu is het diezelfde Saelemaekers die zijn huidige werkgever op het spoor van Lokonga bracht, waarop Milan News contact opnam met Franken.

Hij stelt dat een transfer voor de jonge aanvoerder van de recordkampioen, die daar nog tot 2023 onder contract ligt, komende zomer wel degelijk bespreekbaar is. Alleen moet dan wel de juiste som op tafel komen. Volgens de Anderlecht-watcher eisen Peter Verbeke en co daarbij de absolute jackpot, want de vraagprijs zou maar liefst 30 miljoen euro bedragen. Lokonga zou daarmee het prille clubrecord van Jérémy Doku, die vorige zomer voor 26 miljoen naar Rennes trok, meteen weer van de tabellen vegen. Al is het nog maar de vraag of Paars-Wit werkelijk zo hoog mikt. Mogelijk zal een wat lager bedrag reeds volstaan.

LEES OOK: Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Hoeveel is Lokonga volgens u waard?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

24
24
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

137
137
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

96
96
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

89
89
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

285
285
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

162
162
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

164
164
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

352
352
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

618
618
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

308
308
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3446
3446
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

76
76
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

59
59
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

207
207
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

227
227
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

123
123
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

130
130

Meer sportnieuws