'Anderlecht vraagt 30 miljoen voor goudhaantje'

848 stemmen
'Anderlecht vraagt 30 miljoen voor goudhaantje'

Hij begon nog aarzelend aan het seizoen, maar de afgelopen weken haalde Sambi Lokonga telkens een hoog niveau. Hoewel hij momenteel in de lappenmand ligt, kan de 21-jarige middenvelder dan ook op alsmaar interesse rekenen. Zo worden Sevilla, RB Leipzig, AS Monaco en AC Milan genoemd als potentiële gegadigden.


Die laatste plukte een jaar geleden al Alexis Saelemaekers op in het Lotto Park, die zijn beste vriend uiteraard maar wat graag zou verwelkomen in San Siro. Volgens journalist Christophe Franken van La Dernière Heure hoeven de Rossoneri ondanks de penibele financiële situatie van Paars-Wit dit keer echter niet meteen op gelijkaardige solden te rekenen. Milan betaalde voor Saelemaekers in totaal een zevental miljoen aan de Brusselaars, wat achteraf gezien een koopje bleek. Nu is het diezelfde Saelemaekers die zijn huidige werkgever op het spoor van Lokonga bracht, waarop Milan News contact opnam met Franken.

Hij stelt dat een transfer voor de jonge aanvoerder van de recordkampioen, die daar nog tot 2023 onder contract ligt, komende zomer wel degelijk bespreekbaar is. Alleen moet dan wel de juiste som op tafel komen. Volgens de Anderlecht-watcher eisen Peter Verbeke en co daarbij de absolute jackpot, want de vraagprijs zou maar liefst 30 miljoen euro bedragen. Lokonga zou daarmee het prille clubrecord van Jérémy Doku, die vorige zomer voor 26 miljoen naar Rennes trok, meteen weer van de tabellen vegen. Al is het nog maar de vraag of Paars-Wit werkelijk zo hoog mikt. Mogelijk zal een wat lager bedrag reeds volstaan.

LEES OOK: Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

Hoeveel is Lokonga volgens u waard?

Meest recent

'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

82
82
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

7
7
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

16
16
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

16
16
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

27
27
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

157
157
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

491
491
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

151
151
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

65
65
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

422
422
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

191
191
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

510
510
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

479
479
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

474
474
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

345
345
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

183
183
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

573
573
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

262
262
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

990
990
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

322
322
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

648
648
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

465
465
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

733
733

Meer sportnieuws