'Anderlecht vraagt 30 miljoen voor goudhaantje'

848 stemmen
'Anderlecht vraagt 30 miljoen voor goudhaantje'

Hij begon nog aarzelend aan het seizoen, maar de afgelopen weken haalde Sambi Lokonga telkens een hoog niveau. Hoewel hij momenteel in de lappenmand ligt, kan de 21-jarige middenvelder dan ook op alsmaar interesse rekenen. Zo worden Sevilla, RB Leipzig, AS Monaco en AC Milan genoemd als potentiële gegadigden.


Die laatste plukte een jaar geleden al Alexis Saelemaekers op in het Lotto Park, die zijn beste vriend uiteraard maar wat graag zou verwelkomen in San Siro. Volgens journalist Christophe Franken van La Dernière Heure hoeven de Rossoneri ondanks de penibele financiële situatie van Paars-Wit dit keer echter niet meteen op gelijkaardige solden te rekenen. Milan betaalde voor Saelemaekers in totaal een zevental miljoen aan de Brusselaars, wat achteraf gezien een koopje bleek. Nu is het diezelfde Saelemaekers die zijn huidige werkgever op het spoor van Lokonga bracht, waarop Milan News contact opnam met Franken.

Hij stelt dat een transfer voor de jonge aanvoerder van de recordkampioen, die daar nog tot 2023 onder contract ligt, komende zomer wel degelijk bespreekbaar is. Alleen moet dan wel de juiste som op tafel komen. Volgens de Anderlecht-watcher eisen Peter Verbeke en co daarbij de absolute jackpot, want de vraagprijs zou maar liefst 30 miljoen euro bedragen. Lokonga zou daarmee het prille clubrecord van Jérémy Doku, die vorige zomer voor 26 miljoen naar Rennes trok, meteen weer van de tabellen vegen. Al is het nog maar de vraag of Paars-Wit werkelijk zo hoog mikt. Mogelijk zal een wat lager bedrag reeds volstaan.

LEES OOK: Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Hoeveel is Lokonga volgens u waard?

Meest recent

Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

5
5
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

8
8
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

69
69
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

125
125
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

27
27
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

120
120
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

236
236
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

666
666
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

38
38
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

132
132
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

193
193
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

120
120
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

108
108
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

304
304
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

478
478
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

188
188
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

696
696
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

727
727
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

121
121
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

94
94
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

187
187
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

229
229
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

96
96
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

25
25
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

83
83

Meer sportnieuws