Vanhaezebrouck heeft plan met 'verloren toptalent'

door
Vanhaezebrouck heeft plan met 'verloren toptalent'

De nederlaag in Kortrijk vlak voor nieuwjaar bleek een domper op de vreugde, maar onder Hein Vanhaezebrouck lijkt AA Gent haar remonte eindelijk in te zetten. Voor de eerste opdracht van 2021, een bezoek aan Beerschot, moet de coach van de Buffalo's het echter meteen zonder twee sterkhouders stellen. Zo is Roman Yaremchuk uiteraard geschorst na zijn domme rode kaart op tweede kerstdag, terwijl ook Vadis Odjidja nog steeds ontbreekt.


De aanvoerder werd met last aan de hamstrings vervangen tegen Club Brugge en is vandaag nog niet voldoende hersteld om alweer vol aan de bak te gaan, zo wist HVH te vertellen tijdens zijn wekelijks perspraatje. Wel zou de sterkhouder op het middenveld, die in de huidige campagne zowat van het ene kwaaltje in het andere sukkelt, op schema zitten. Mogelijk kan Vanhaezebrouck volgende week dus wel weer een beroep doen op Odjidja. Een groter vraagteken hangt echter rond Giorgi Chakvetadze. De nog altijd pas 21-jarige Georgiër wordt in de Ghelamco Arena aanzien als een enorm talent, maar ligt continu in de lappenmand. Ook nu kampt Chakvetadze, die dit seizoen in totaal amper 237 minuten in actie kwam, nog met last.

"Dokters passen allerlei technieken toe om de oplossing te vinden. Het is iets raar maar niet heel ernstig. Zijn knie levert een blijvend pijngevoel op. Dat proberen ze nu weg te krijgen. Hij is anatomisch klaar om er vol tegen aan te gaan, maar dat gevoel bleef hem storen. Hij moet zeker niet geopereerd worden. Mocht het heel duidelijk zijn, was het echter allicht al lang opgelost. Tenslotte zijn er nog al pogingen gedaan. Het is iets eigenaardigs", aldus Vanhaezebrouck over de fysieke toestand van Chakvetadze, die al een tijdje op de sukkel is met een ontsteking aan de patellapees. Toch geeft HVH de hoop in zijn potentieel niet op, met rustdagen die nu voor beterschap moet zorgen. Of hoe Chak in het ideale scenario nog tot zijn plannen behoort.

LEES OOK: KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

Gelooft u nog in Chakvetadze bij AA Gent?

Meest recent

Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

15
15
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

58
58
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

62
62
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

52
52
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

27
27
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

39
39
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

20
20
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

106
106
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

81
81
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

47
47
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

84
84
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

353
353
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

125
125
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

512
512
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

561
561
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

83
83
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

373
373
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

238
238
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

309
309
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

101
101
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

72
72
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

588
588
Sensatie in FA Cup, Ajax speelt derde plaats kwijt

De Engelse FA Cup telt twee ploegen uit de Premier League minder. Zowel Fulham FC als Sunderland FC ...

87
87
Commotie in AA Gent - KV Mechelen: "Spookpenalty!"

Zondagnamiddag stond een cruciaal duel op het programma in de strijd om de Champions' Play-Offs. Zo ...

194
194
Coosemans looft Club-speler: "Sprak met Hans en Simon ..."

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een hoopgevend resultaat geboekt. De Brusselaars gingen namelijk ...

332
332

Meer sportnieuws