Vanhaezebrouck heeft plan met 'verloren toptalent'

349 stemmen
Vanhaezebrouck heeft plan met 'verloren toptalent'

De nederlaag in Kortrijk vlak voor nieuwjaar bleek een domper op de vreugde, maar onder Hein Vanhaezebrouck lijkt AA Gent haar remonte eindelijk in te zetten. Voor de eerste opdracht van 2021, een bezoek aan Beerschot, moet de coach van de Buffalo's het echter meteen zonder twee sterkhouders stellen. Zo is Roman Yaremchuk uiteraard geschorst na zijn domme rode kaart op tweede kerstdag, terwijl ook Vadis Odjidja nog steeds ontbreekt.


De aanvoerder werd met last aan de hamstrings vervangen tegen Club Brugge en is vandaag nog niet voldoende hersteld om alweer vol aan de bak te gaan, zo wist HVH te vertellen tijdens zijn wekelijks perspraatje. Wel zou de sterkhouder op het middenveld, die in de huidige campagne zowat van het ene kwaaltje in het andere sukkelt, op schema zitten. Mogelijk kan Vanhaezebrouck volgende week dus wel weer een beroep doen op Odjidja. Een groter vraagteken hangt echter rond Giorgi Chakvetadze. De nog altijd pas 21-jarige Georgiër wordt in de Ghelamco Arena aanzien als een enorm talent, maar ligt continu in de lappenmand. Ook nu kampt Chakvetadze, die dit seizoen in totaal amper 237 minuten in actie kwam, nog met last.

"Dokters passen allerlei technieken toe om de oplossing te vinden. Het is iets raar maar niet heel ernstig. Zijn knie levert een blijvend pijngevoel op. Dat proberen ze nu weg te krijgen. Hij is anatomisch klaar om er vol tegen aan te gaan, maar dat gevoel bleef hem storen. Hij moet zeker niet geopereerd worden. Mocht het heel duidelijk zijn, was het echter allicht al lang opgelost. Tenslotte zijn er nog al pogingen gedaan. Het is iets eigenaardigs", aldus Vanhaezebrouck over de fysieke toestand van Chakvetadze, die al een tijdje op de sukkel is met een ontsteking aan de patellapees. Toch geeft HVH de hoop in zijn potentieel niet op, met rustdagen die nu voor beterschap moet zorgen. Of hoe Chak in het ideale scenario nog tot zijn plannen behoort.

LEES OOK: ‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Gelooft u nog in Chakvetadze bij AA Gent?

Meest recent

'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

33
33
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

100
100
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

66
66
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

56
56
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

153
153
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

501
501
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

77
77
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

216
216
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

139
139
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

73
73
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

67
67
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

198
198
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

668
668
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

54
54
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

71
71
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

447
447
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

459
459
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

573
573
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1110
1110
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

570
570
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

115
115
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

156
156
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

122
122
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

172
172

Meer sportnieuws