STVV maakt de komst van Mboyo bekend

door
STVV maakt de komst van Mboyo bekend

Het zat er al enkele dagen aan te komen, maar STVV heeft zijn gewenste spits beet. De Kanaries hebben Ilombé Mboyo weggehaald bij KV Kortrijk. STVV kondigde de transfer nu ook officieel aan.

"Ilombe ‘Petit Pelé’ Mboyo is een Kanarie. De 33-jarige spits komt per direct over van KV Kortrijk. Met de komst van de 1m90 grote Mboyo krijgt Peter Maes extra opties in de aanval en krijgt de ploeg er weer een pak ervaring bij", meldt STVV.

"Mboyo speelde in het verleden bij onder meer Sporting Charleroi, KAA Gent, KRC Genk, het Zwitserse FC Sion, Cercle Brugge en het Saudische Al-Raed. Hij verzamelde in het verleden ook twee caps voor de Rode Duivels. Dit seizoen was hij bij Kortrijk al goed voor acht doelpunten en vier assists in 19 wedstrijden. In totaal heeft hij al 299 wedstrijden op de teller, wist hij hierin 92 te scoren en leverde hij 51 assists af", klinkt het verder.

POLL: Een toptransfer voor STVV?

Meest recent

'Masterplan Garcia: compleet verrassende naam bij Duivels'

Volgende week maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de eerste WK-kwalficatiewedstrijden van de ...

17
17
Vandenhaute weet nu al: "Zij zijn volgend jaar dé grote titelfavoriet"

Met nog twee speeldagen te gaan blijft de titelstrijd in de Jupiler Pro League razend spannend. Het ...

507
507
Sensatie in Eredivisie! Ajax gooit titel te grabbel in minuut 99

In Nederland kent de titelstrijd een onwaarschijnlijke ontknoping. Met de eindmeet in zicht is Ajax ...

249
249
'Club Brugge zorgt voor schok met prijskaartje Onyedika'

Club Brugge KV lijkt tijdens de zomermercato afscheid te gaan nemen van enkele sterkhouders. ...

472
472
'Antwerp heeft één groot voordeel in barrage met Charleroi'

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er bijna op, maar voor Antwerp FC staat er nog heel wat op ...

321
321
'United-nachtmerrie Zirkzee draait uit in droomtransfer'

Manchester United bereidt zich momenteel voor op de finale van de Europa League, maar moet voorts ...

123
123
Titel tóch in gevaar? 'Eén groot struikelblok voor Union'

Met nog twee speeldagen te gaan heeft Union SG de landstitel binnen handbereik. Maar zelfs de ...

236
236
De Bruyne zet fortuin opzij voor één laatste droomtransfer

Kevin De Bruyne staat voor een van de opvallendste beslissingen uit zijn carrière. De Rode ...

696
696
'Transferdossier Raskin krijgt verrassende wending'

Volgende week maakt Rudi Garcia zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. ...

113
113
'Noodscenario bij Real door waanzinnige blessurelijst'

Na de nederlaag in de Clasico van vorig weekend tegen Barça lijkt Real Madrid een kruis te ...

45
45
Anderlecht-fans viseren met ludieke actie weer Vandenhaute

Wouter Vandenhaute besloot onlangs om zich weer wat meer op de achtergrond te houden. Hij gaf de ...

212
212
'Knaltransfer Club Brugge nadert: akkoord met grootmacht'

Ongeacht de uitkomst van de titelstrijd kan Club Brugge toch al terugblikken op een vrij geslaagd ...

433
433
'Sensationele wending Wirtz: Bayern en City staan pal'

Het seizoen is nog niet afgelopen en dus moet de zomermercato nog in al haar hevigheid losbarsten. ...

242
242
Pro League en overheid grijpen keihard in na bekerrellen

De rellen die zich in Brussel afspeelden in de marge van de bekerfinale op 4 mei zinderen nog stevig ...

212
212
'Club schiet in actie: nieuwe spits op komst'

Club Brugge zal er in de laatste twee matchen van het seizoen alles aan doen om de titel nog af te ...

709
709
"Willen revanche nemen" - extra motivatie voor Union

Twee wedstrijden scheiden Union SG nog van een eerste landstitel in 90 jaar tijd. Nadat ze de ...

116
116
Storck en Cercle geven uitleg bij verrassende samenwerking

Zondag is D-Day voor Cercle Brugge. Dan moet het op bezoek bij Patro Eisden voor de heenwedstrijd ...

87
87
KV Kortrijk gooit hyperambitieuze (transfer)plannen op tafel

KV Kortrijk zal komend seizoen in de Challenger Pro League te zien zijn. De club zag ook hoe ...

270
270
KAA Gent vreest gezichtsverlies: ‘Een brevet van onkunde’

KAA Gent zal ook volgend seizoen niet in Europa te zien zijn. De Buffalo’s zijn het zwakke ...

235
235
Louis van Gaal komt met groot transfernieuws

Louis van Gaal is één van de meest gerenommeerde namen in het trainerslandschap. De ...

141
141

Meer sportnieuws