Hazard hint al naar pensioen: "Dan ga ik niet door tot mijn 35ste"

door
Hazard hint al naar pensioen:

Het is donderdag feest ten huize Hazard, want Eden Hazard viert zijn 30ste verjaardag. Het is een beetje een verjaardag in mineur na een 2020 om snel te vergeten, want door een waslijst aan blessures kon de aanvaller bij Real Madrid nooit zijn beste niveau halen. Intussen is Hazard wel weer fit en wordt hij door Zinedine Zidane langzaamaan weer gebracht.


Het valt te hopen dat Hazard in 2021 snel weer zijn beste niveau haalt, want als dertiger naderen de laatste jaren van zijn carrière met rasse schreden. Bovendien draait Hazard al lang mee in het topvoetbal, want hij maakte al op zijn zestiende zijn debuut bij Lille. In een interview met RTBF hint de aanvoerder van de Rode Duivels al naar een naderend afscheid.

"Ik weet niet of ik op mijn 35ste nog voetballer zal zijn. Ik denk er soms wel aan, maar wanneer mijn contract bij Real afloopt zal ik 33,5 jaar oud zijn. We zullen zien of mijn lichaam me met rust laat", vertelt hij. "Als de blessures zich opstapelen, zal ik niet doorgaan tot mijn 35ste. Je moet plezier kunnen blijven hebben, want hoe ouder je wordt, hoe meer plezier je nodig hebt. Ik zal altijd in het voetbal blijven, maar misschien niet in het profvoetbal."

LEES OOK: "Real Madrid, Barcelona... Ze wilden me weghalen bij RSCA"

Trending:

'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

Denk je dat Hazard voor zijn 35ste al zal stoppen?

Meest recent

'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

54
54
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

293
293
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

348
348
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

117
117
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

79
79
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

464
464
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

48
48
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1046
1046
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

334
334
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

899
899
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

353
353
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

599
599
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

485
485
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

219
219
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

80
80
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

660
660
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

671
671
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

290
290
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

332
332
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1379
1379
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

866
866
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

171
171
Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Eerder vandaag kon u al lezen dat Erik Van Looy weer enkele nieuwe kandidaten wist te strikken voor ...

242
242
Pocognoli velt oordeel over 'uittocht' bij Union SG

Union SG bereidt zich in alle rust voor op het nieuwe seizoen. Geen Europese voorrondes voor hen, ...

123
123
Anderlecht speelt gelijk: Olivier Renard is aan zet

We weten het wel: je moet geen drastische conclusies trekken na oefenmatchen, maar één ...

541
541

Meer sportnieuws