TRANSFERUURTJE: 'Deli kan Club verlaten, City aast op Ramos'

283 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Deli kan Club verlaten, City aast op Ramos'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zou zomaar kunnen dat Simon Deli deze winter Club Brugge gaat verlaten. De Ivoriaan was de laatste weken al op de bank beland en Fenerbahçe zou zich nu gemeld hebben voor de verdediger. De Turken azen in eerste instantie wel op Sokratis Papasthatopoulos (Arsenal), maar Deli geldt als alternatief. Met de nakende komst van Stefano Denswil heeft Club al een alternatief achter de hand.



Anderlecht maakt intussen volop werk van een vervanger voor Percy Tau. Het lijkt er alsmaar meer op dat dat Majeed Ashimeru zal worden, want een akkoord met RB Salzburg zou nabij zijn. Her en der klinkt het zelfs dat de Ghanese middenvelder donderdag al op Neerpede verwacht mag worden voor zijn medische testen.

Desondanks gaan er ook nog geruchten dat Anderlecht ook nog onderhandelt met Olympiakos over de komst van Maxi Lovera. Ook bij de Argentijn gaat het om een huurbeurt met aankoopoptie. Paars-Wit probeerde ook nog Shoya Nakajima te huren, maar FC Porto weigerde. Ze willen de Japanner enkel verkopen en dat is voor Anderlecht niet haalbaar.



Verder lijkt Landry Dimata op weg naar de uitgang. De spits zou op zoek zijn naar een nieuwe club in Spanje, maar voorlopig zou er weinig interesse zijn. Bij Anderlecht lijkt hij geen uitzicht te hebben op speelminuten.

Ook bij KRC Genk beweegt er één en ander. De Limburgers zouden een akkoord bereikt hebben over de komst van Mark McKenzie en de transfer van de Amerikaan zou snel aangekondigd moeten worden. Aan uitgaande zijde werd het vertrek van Sebastien Dewaest afgerond. Hij wordt voor de rest van het seizoen verhuurd aan Toulouse, dat ook een aankoopoptie heeft.



KV Kortrijk lijkt een opvallende spitsenwissel door te voeren. Ilombe Mboyo is op weg naar STVV en moet daar enkel nog zijn medische testen afleggen. Als vervanger zou Teddy Chevalier voor de derde keer neerstrijken in het Guldensporenstadion. De 33-jarige Fransman zou overkomen van Valenciennes.

Zulte Waregem zou na een half seizoen alweer afscheid nemen van Daniel Opare. De rechtsachter zou naar Turkije trekken, waar Erzurumspor hem wil binnenhalen. Als vervanger lijkt Andy Najar de voornaamste optie.



BUITENLAND

Sergio Ramos is einde contract bij Real Madrid en op zijn 34ste heeft de verdediger de clubs nog altijd voor het uitkiezen. Ook Manchester City zou de Spanjaard nu nog een voorstel willen doen. Aangezien de Citizens ook Lionel Messi nog steeds willen binnenhalen, betekent dat dat Kevin De Bruyne voorlopig vrede moet nemen met een lager contractvoorstel.

Ajax lijkt zijn eerste winteraanwinst beet te hebben en het is meteen een stevige. De Nederlanders zouden een persoonlijk akkoord hebben met Sebastien Haller en ook met West Ham zou er bijna een overeenkomst bereikt zijn. Ajax zou maar liefst 20 miljoen euro betalen voor de 26-jarige spits.

LEES OOK: Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

Moet Club Deli laten gaan als Denswil komt?

Meest recent

Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

19
19
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

51
51
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

110
110
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

46
46
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

81
81
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

61
61
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

164
164
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

49
49
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

136
136
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

57
57
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

72
72
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

168
168
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

88
88
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

185
185
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

393
393
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

333
333
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

258
258
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

113
113
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

355
355
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

91
91
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

330
330
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

613
613
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

660
660

Meer sportnieuws