TRANSFERUURTJE: 'Deli kan Club verlaten, City aast op Ramos'

door
TRANSFERUURTJE: 'Deli kan Club verlaten, City aast op Ramos'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zou zomaar kunnen dat Simon Deli deze winter Club Brugge gaat verlaten. De Ivoriaan was de laatste weken al op de bank beland en Fenerbahçe zou zich nu gemeld hebben voor de verdediger. De Turken azen in eerste instantie wel op Sokratis Papasthatopoulos (Arsenal), maar Deli geldt als alternatief. Met de nakende komst van Stefano Denswil heeft Club al een alternatief achter de hand.



Anderlecht maakt intussen volop werk van een vervanger voor Percy Tau. Het lijkt er alsmaar meer op dat dat Majeed Ashimeru zal worden, want een akkoord met RB Salzburg zou nabij zijn. Her en der klinkt het zelfs dat de Ghanese middenvelder donderdag al op Neerpede verwacht mag worden voor zijn medische testen.

Desondanks gaan er ook nog geruchten dat Anderlecht ook nog onderhandelt met Olympiakos over de komst van Maxi Lovera. Ook bij de Argentijn gaat het om een huurbeurt met aankoopoptie. Paars-Wit probeerde ook nog Shoya Nakajima te huren, maar FC Porto weigerde. Ze willen de Japanner enkel verkopen en dat is voor Anderlecht niet haalbaar.



Verder lijkt Landry Dimata op weg naar de uitgang. De spits zou op zoek zijn naar een nieuwe club in Spanje, maar voorlopig zou er weinig interesse zijn. Bij Anderlecht lijkt hij geen uitzicht te hebben op speelminuten.

Ook bij KRC Genk beweegt er één en ander. De Limburgers zouden een akkoord bereikt hebben over de komst van Mark McKenzie en de transfer van de Amerikaan zou snel aangekondigd moeten worden. Aan uitgaande zijde werd het vertrek van Sebastien Dewaest afgerond. Hij wordt voor de rest van het seizoen verhuurd aan Toulouse, dat ook een aankoopoptie heeft.



KV Kortrijk lijkt een opvallende spitsenwissel door te voeren. Ilombe Mboyo is op weg naar STVV en moet daar enkel nog zijn medische testen afleggen. Als vervanger zou Teddy Chevalier voor de derde keer neerstrijken in het Guldensporenstadion. De 33-jarige Fransman zou overkomen van Valenciennes.

Zulte Waregem zou na een half seizoen alweer afscheid nemen van Daniel Opare. De rechtsachter zou naar Turkije trekken, waar Erzurumspor hem wil binnenhalen. Als vervanger lijkt Andy Najar de voornaamste optie.



BUITENLAND

Sergio Ramos is einde contract bij Real Madrid en op zijn 34ste heeft de verdediger de clubs nog altijd voor het uitkiezen. Ook Manchester City zou de Spanjaard nu nog een voorstel willen doen. Aangezien de Citizens ook Lionel Messi nog steeds willen binnenhalen, betekent dat dat Kevin De Bruyne voorlopig vrede moet nemen met een lager contractvoorstel.

Ajax lijkt zijn eerste winteraanwinst beet te hebben en het is meteen een stevige. De Nederlanders zouden een persoonlijk akkoord hebben met Sebastien Haller en ook met West Ham zou er bijna een overeenkomst bereikt zijn. Ajax zou maar liefst 20 miljoen euro betalen voor de 26-jarige spits.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Moet Club Deli laten gaan als Denswil komt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

50
50
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

9
9
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

77
77
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

39
39
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

57
57
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

104
104
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

218
218
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

137
137
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

182
182
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

378
378
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

204
204
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

276
276
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

547
547
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

104
104
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

34
34
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

209
209
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

207
207
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

141
141
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

58
58
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

191
191
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

149
149
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

620
620
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

389
389
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

311
311
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

271
271

Meer sportnieuws