TRANSFERUURTJE: 'Deli kan Club verlaten, City aast op Ramos'

door
TRANSFERUURTJE: 'Deli kan Club verlaten, City aast op Ramos'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zou zomaar kunnen dat Simon Deli deze winter Club Brugge gaat verlaten. De Ivoriaan was de laatste weken al op de bank beland en Fenerbahçe zou zich nu gemeld hebben voor de verdediger. De Turken azen in eerste instantie wel op Sokratis Papasthatopoulos (Arsenal), maar Deli geldt als alternatief. Met de nakende komst van Stefano Denswil heeft Club al een alternatief achter de hand.



Anderlecht maakt intussen volop werk van een vervanger voor Percy Tau. Het lijkt er alsmaar meer op dat dat Majeed Ashimeru zal worden, want een akkoord met RB Salzburg zou nabij zijn. Her en der klinkt het zelfs dat de Ghanese middenvelder donderdag al op Neerpede verwacht mag worden voor zijn medische testen.

Desondanks gaan er ook nog geruchten dat Anderlecht ook nog onderhandelt met Olympiakos over de komst van Maxi Lovera. Ook bij de Argentijn gaat het om een huurbeurt met aankoopoptie. Paars-Wit probeerde ook nog Shoya Nakajima te huren, maar FC Porto weigerde. Ze willen de Japanner enkel verkopen en dat is voor Anderlecht niet haalbaar.



Verder lijkt Landry Dimata op weg naar de uitgang. De spits zou op zoek zijn naar een nieuwe club in Spanje, maar voorlopig zou er weinig interesse zijn. Bij Anderlecht lijkt hij geen uitzicht te hebben op speelminuten.

Ook bij KRC Genk beweegt er één en ander. De Limburgers zouden een akkoord bereikt hebben over de komst van Mark McKenzie en de transfer van de Amerikaan zou snel aangekondigd moeten worden. Aan uitgaande zijde werd het vertrek van Sebastien Dewaest afgerond. Hij wordt voor de rest van het seizoen verhuurd aan Toulouse, dat ook een aankoopoptie heeft.



KV Kortrijk lijkt een opvallende spitsenwissel door te voeren. Ilombe Mboyo is op weg naar STVV en moet daar enkel nog zijn medische testen afleggen. Als vervanger zou Teddy Chevalier voor de derde keer neerstrijken in het Guldensporenstadion. De 33-jarige Fransman zou overkomen van Valenciennes.

Zulte Waregem zou na een half seizoen alweer afscheid nemen van Daniel Opare. De rechtsachter zou naar Turkije trekken, waar Erzurumspor hem wil binnenhalen. Als vervanger lijkt Andy Najar de voornaamste optie.



BUITENLAND

Sergio Ramos is einde contract bij Real Madrid en op zijn 34ste heeft de verdediger de clubs nog altijd voor het uitkiezen. Ook Manchester City zou de Spanjaard nu nog een voorstel willen doen. Aangezien de Citizens ook Lionel Messi nog steeds willen binnenhalen, betekent dat dat Kevin De Bruyne voorlopig vrede moet nemen met een lager contractvoorstel.

Ajax lijkt zijn eerste winteraanwinst beet te hebben en het is meteen een stevige. De Nederlanders zouden een persoonlijk akkoord hebben met Sebastien Haller en ook met West Ham zou er bijna een overeenkomst bereikt zijn. Ajax zou maar liefst 20 miljoen euro betalen voor de 26-jarige spits.

LEES OOK: 'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

Moet Club Deli laten gaan als Denswil komt?

Meest recent

Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

108
108
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

232
232
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

37
37
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

550
550
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

126
126
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

350
350
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

310
310
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

284
284
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

481
481
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

701
701
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

355
355
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

506
506
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

378
378
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

909
909
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

415
415
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

402
402
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

442
442
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1124
1124
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

248
248
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

431
431
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

227
227
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

87
87
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

365
365
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

133
133

Meer sportnieuws