TRANSFERUURTJE: 'Deli kan Club verlaten, City aast op Ramos'

door
TRANSFERUURTJE: 'Deli kan Club verlaten, City aast op Ramos'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zou zomaar kunnen dat Simon Deli deze winter Club Brugge gaat verlaten. De Ivoriaan was de laatste weken al op de bank beland en Fenerbahçe zou zich nu gemeld hebben voor de verdediger. De Turken azen in eerste instantie wel op Sokratis Papasthatopoulos (Arsenal), maar Deli geldt als alternatief. Met de nakende komst van Stefano Denswil heeft Club al een alternatief achter de hand.



Anderlecht maakt intussen volop werk van een vervanger voor Percy Tau. Het lijkt er alsmaar meer op dat dat Majeed Ashimeru zal worden, want een akkoord met RB Salzburg zou nabij zijn. Her en der klinkt het zelfs dat de Ghanese middenvelder donderdag al op Neerpede verwacht mag worden voor zijn medische testen.

Desondanks gaan er ook nog geruchten dat Anderlecht ook nog onderhandelt met Olympiakos over de komst van Maxi Lovera. Ook bij de Argentijn gaat het om een huurbeurt met aankoopoptie. Paars-Wit probeerde ook nog Shoya Nakajima te huren, maar FC Porto weigerde. Ze willen de Japanner enkel verkopen en dat is voor Anderlecht niet haalbaar.



Verder lijkt Landry Dimata op weg naar de uitgang. De spits zou op zoek zijn naar een nieuwe club in Spanje, maar voorlopig zou er weinig interesse zijn. Bij Anderlecht lijkt hij geen uitzicht te hebben op speelminuten.

Ook bij KRC Genk beweegt er één en ander. De Limburgers zouden een akkoord bereikt hebben over de komst van Mark McKenzie en de transfer van de Amerikaan zou snel aangekondigd moeten worden. Aan uitgaande zijde werd het vertrek van Sebastien Dewaest afgerond. Hij wordt voor de rest van het seizoen verhuurd aan Toulouse, dat ook een aankoopoptie heeft.



KV Kortrijk lijkt een opvallende spitsenwissel door te voeren. Ilombe Mboyo is op weg naar STVV en moet daar enkel nog zijn medische testen afleggen. Als vervanger zou Teddy Chevalier voor de derde keer neerstrijken in het Guldensporenstadion. De 33-jarige Fransman zou overkomen van Valenciennes.

Zulte Waregem zou na een half seizoen alweer afscheid nemen van Daniel Opare. De rechtsachter zou naar Turkije trekken, waar Erzurumspor hem wil binnenhalen. Als vervanger lijkt Andy Najar de voornaamste optie.



BUITENLAND

Sergio Ramos is einde contract bij Real Madrid en op zijn 34ste heeft de verdediger de clubs nog altijd voor het uitkiezen. Ook Manchester City zou de Spanjaard nu nog een voorstel willen doen. Aangezien de Citizens ook Lionel Messi nog steeds willen binnenhalen, betekent dat dat Kevin De Bruyne voorlopig vrede moet nemen met een lager contractvoorstel.

Ajax lijkt zijn eerste winteraanwinst beet te hebben en het is meteen een stevige. De Nederlanders zouden een persoonlijk akkoord hebben met Sebastien Haller en ook met West Ham zou er bijna een overeenkomst bereikt zijn. Ajax zou maar liefst 20 miljoen euro betalen voor de 26-jarige spits.

LEES OOK: Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Moet Club Deli laten gaan als Denswil komt?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

38
38
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

35
35
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

79
79
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

34
34
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

34
34
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

144
144
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

57
57
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

32
32
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

199
199
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

30
30
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

584
584
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

252
252
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

204
204
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

105
105
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

109
109
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

66
66
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

117
117
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

759
759
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

207
207
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

335
335
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

51
51
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

705
705
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

286
286
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

102
102
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

151
151

Meer sportnieuws