'Contractonderhandelingen De Bruyne slepen aan omwille van Messi'

door
'Contractonderhandelingen De Bruyne slepen aan omwille van Messi'

Tijdens de mercato belooft er weer heel wat te bewegen in de voetbalwereld. Sommige spelers zoeken nieuwe oorden op, maar anderen besluiten om wat langer bij hun huidige club te blijven. Het ziet ernaar uit dat Kevin de Bruyne tot die tweede groep behoort.

Volgens sportjournalist Fabrizio Romano staat King Kev dicht bij een nieuwe overeenkomst bij Manchester City. De twee partijen zitten aan tafel en de onderhandelingen zouden naar verluidt de goede kant opgaan. De Bruyne zou verlengen tot 2025 en meer dan 300.000 pond per week gaan verdienen. De verwachting is dat er snel witte rook zal volgen in dit dossier, al is er momenteel zeker nog niets getekend.

UPDATE 04/01

De nieuwe overeenkomst van KDB blijkt dan toch geen zekerheid. Volgens de krant Het Laatste Nieuws heeft de Rode Duivel het voorstel van Man City immers naast zich neergelegd. De spelmaker zou netto minder overhouden dan in zijn huidige contract, terwijl hij gezien zijn prestaties toch op een bepaalde opslag rekende. Bovendien vindt De Bruyne dat hij door zijn status recht heeft op één van de hoogste salarissen in de Premier League.

UPDATE 05/01
Opvallend nieuwtje in het dossier-De Bruyne. Sam Lee, City-watcher voor The Athletic, verklaart in de Why Always Us Podcast immers dat het lage voorstel voor De Bruyne alles te maken zou hebben met Lionel Messi. "City is erin geslaagd zijn beste speler te irriteren met een contractvoorstel dat lager ligt dan wat hij nu verdient, omwille van de potentiële komst van Messi", verklaarde hij.

Messi zal uiteraard een nog hoger salaris dan De Bruyne willen en dus kan City het zich niet veroorloven té veel uit te geven. Al zal het volgens Lee allemaal wel in orde komen. "Ik denk dat De Bruyne het contract in kwestie uiteindelijk wel zal tekenen", voorspelt hij immers.

LEES OOK: 'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Een gebrek aan respect van City?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

59
59
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

24
24
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

47
47
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

45
45
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

77
77
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

215
215
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

175
175
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

292
292
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

363
363
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

157
157
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

116
116
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

292
292
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

947
947
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

392
392
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

294
294
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

795
795
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

224
224
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

742
742
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

496
496
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1064
1064

Meer sportnieuws