'Contractonderhandelingen De Bruyne slepen aan omwille van Messi'

door
'Contractonderhandelingen De Bruyne slepen aan omwille van Messi'

Tijdens de mercato belooft er weer heel wat te bewegen in de voetbalwereld. Sommige spelers zoeken nieuwe oorden op, maar anderen besluiten om wat langer bij hun huidige club te blijven. Het ziet ernaar uit dat Kevin de Bruyne tot die tweede groep behoort.

Volgens sportjournalist Fabrizio Romano staat King Kev dicht bij een nieuwe overeenkomst bij Manchester City. De twee partijen zitten aan tafel en de onderhandelingen zouden naar verluidt de goede kant opgaan. De Bruyne zou verlengen tot 2025 en meer dan 300.000 pond per week gaan verdienen. De verwachting is dat er snel witte rook zal volgen in dit dossier, al is er momenteel zeker nog niets getekend.

UPDATE 04/01

De nieuwe overeenkomst van KDB blijkt dan toch geen zekerheid. Volgens de krant Het Laatste Nieuws heeft de Rode Duivel het voorstel van Man City immers naast zich neergelegd. De spelmaker zou netto minder overhouden dan in zijn huidige contract, terwijl hij gezien zijn prestaties toch op een bepaalde opslag rekende. Bovendien vindt De Bruyne dat hij door zijn status recht heeft op één van de hoogste salarissen in de Premier League.

UPDATE 05/01
Opvallend nieuwtje in het dossier-De Bruyne. Sam Lee, City-watcher voor The Athletic, verklaart in de Why Always Us Podcast immers dat het lage voorstel voor De Bruyne alles te maken zou hebben met Lionel Messi. "City is erin geslaagd zijn beste speler te irriteren met een contractvoorstel dat lager ligt dan wat hij nu verdient, omwille van de potentiële komst van Messi", verklaarde hij.

Messi zal uiteraard een nog hoger salaris dan De Bruyne willen en dus kan City het zich niet veroorloven té veel uit te geven. Al zal het volgens Lee allemaal wel in orde komen. "Ik denk dat De Bruyne het contract in kwestie uiteindelijk wel zal tekenen", voorspelt hij immers.

LEES OOK: Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Een gebrek aan respect van City?

Meest recent

Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

0
0
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

120
120
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

163
163
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

160
160
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

103
103
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

78
78
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

154
154
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

52
52
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

323
323
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

106
106
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

354
354
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

156
156
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

249
249
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

538
538
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

199
199
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

333
333
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

405
405
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

842
842
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

114
114
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

116
116
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

152
152
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

247
247
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

838
838
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

109
109

Meer sportnieuws