'Contractonderhandelingen De Bruyne slepen aan omwille van Messi'

door
'Contractonderhandelingen De Bruyne slepen aan omwille van Messi'

Tijdens de mercato belooft er weer heel wat te bewegen in de voetbalwereld. Sommige spelers zoeken nieuwe oorden op, maar anderen besluiten om wat langer bij hun huidige club te blijven. Het ziet ernaar uit dat Kevin de Bruyne tot die tweede groep behoort.

Volgens sportjournalist Fabrizio Romano staat King Kev dicht bij een nieuwe overeenkomst bij Manchester City. De twee partijen zitten aan tafel en de onderhandelingen zouden naar verluidt de goede kant opgaan. De Bruyne zou verlengen tot 2025 en meer dan 300.000 pond per week gaan verdienen. De verwachting is dat er snel witte rook zal volgen in dit dossier, al is er momenteel zeker nog niets getekend.

UPDATE 04/01

De nieuwe overeenkomst van KDB blijkt dan toch geen zekerheid. Volgens de krant Het Laatste Nieuws heeft de Rode Duivel het voorstel van Man City immers naast zich neergelegd. De spelmaker zou netto minder overhouden dan in zijn huidige contract, terwijl hij gezien zijn prestaties toch op een bepaalde opslag rekende. Bovendien vindt De Bruyne dat hij door zijn status recht heeft op één van de hoogste salarissen in de Premier League.

UPDATE 05/01
Opvallend nieuwtje in het dossier-De Bruyne. Sam Lee, City-watcher voor The Athletic, verklaart in de Why Always Us Podcast immers dat het lage voorstel voor De Bruyne alles te maken zou hebben met Lionel Messi. "City is erin geslaagd zijn beste speler te irriteren met een contractvoorstel dat lager ligt dan wat hij nu verdient, omwille van de potentiële komst van Messi", verklaarde hij.

Messi zal uiteraard een nog hoger salaris dan De Bruyne willen en dus kan City het zich niet veroorloven té veel uit te geven. Al zal het volgens Lee allemaal wel in orde komen. "Ik denk dat De Bruyne het contract in kwestie uiteindelijk wel zal tekenen", voorspelt hij immers.

LEES OOK: De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

🚀

Een gebrek aan respect van City?

Meest recent

'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

4
4
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

12
12
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

80
80
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

57
57
Vroegtijdig einde carrière Mignolet? Vader reageert

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

80
80
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

50
50
'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

75
75
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

134
134
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

40
40
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

694
694
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

67
67
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

69
69
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

330
330
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

83
83
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

356
356
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

382
382
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

61
61
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

182
182
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

150
150
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

89
89
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

40
40
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

276
276
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

57
57
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

52
52
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

229
229

Meer sportnieuws