'Anderlecht ziet kansen op goudhaantje van Olympiakos groeien'

door
'Anderlecht ziet kansen op goudhaantje van Olympiakos groeien'

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking en de Brusselaars zijn blijkbaar van plan om de transfers snel af te ronden. Werner Hahn en Mohamed Bouchouari werden al aangetrokken, en het praat met RB Salzburg omtrent een uitleenbeurt van Majeed Ashimeru. Daar stopt het niet bij.


Anderlecht kan aanvallend nog wat versterking gebruiken en volgens Griekse media hebben de Brusselaars hun oog laten vallen op Maximiliano Lovera. De 21-jarige Argentijn komt uit voor Olympiakos, maar daar speelde hij dit seizoen nog maar vier wedstrijden. Paars-Wit zou hem graag willen huren met optie tot aankoop, maar er is nog geen akkoord.

De Grieken haalden Lovera in de zomer van 2019 voor 3,3 miljoen euro weg bij Rosario, maar hij kon zich niet in de basis knokken. De Argentijn, die voor de beloften van Argentinië speelde, is een profiel dat RSCA zoekt. Hij kan op beide flanken uit de voeten, maar zijn beste positie is die van tweede aanvaller. Anderlecht zoekt daar versterking aangezien Percy Tau gaat terugkeren naar Brighton & Hove Albion.
UPDATE 21u03
RSC Anderlecht en Olympiakos hebben vooralsnog geen akkoord gevonden omtrent Maximiliano Lovera. Volgens de Griekse media is de kans echter wel bijzonder groot dat de Argentijnse middenvelder richting het Lotto Park trekt. Olympiakos zou namelijk geen graten zien in een verlengd verblijf van Lovera. De Griekse topclub beschikt met Fortounis en Valbuana al over twee ervaren krachten die op de positie van de Argentijn spelen.

Verder wordt er nog gemeld dat beide clubs wel degelijk met elkaar aan het onderhandelen zijn. Volgens de Griekse bronnen wordt er dan ook zeer snel witte rook verwacht wat betreft Lovera.

LEES OOK: 'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

Is Lovera de ideale vervanger van Tau?

Meest recent

Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

3
3
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

31
31
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

61
61
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

50
50
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

104
104
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

108
108
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

388
388
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

66
66
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

162
162
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

80
80
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

167
167
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

189
189
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

150
150
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

349
349
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

393
393
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

102
102
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

301
301
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

315
315
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

72
72
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

238
238
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

298
298
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

84
84
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

260
260
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

136
136
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

124
124

Meer sportnieuws