'Vercauteren topkandidaat bij Antwerp, Portugees tweede keuze'

963 stemmen
'Vercauteren topkandidaat bij Antwerp, Portugees tweede keuze'

Bij Antwerp zijn ze nog steeds op zoek naar een opvolger voor Ivan Leko, die onlangs koos voor de miljoenen van Shanghai SIPG. Tot dusver bleef het echter behoorlijk stil wat betreft mogelijke opvolgers, want meer dan enkele namen uit het netwerk van Luciano D'Onofrio kwamen tot dusver niet naar buiten. Maar de Great Old blijkt nu ook een andere opvallende piste op zijn minst bewandeld te hebben.


Tegenover La Dernière Heure onthult Alexandre Grosjean, de CEO van Standard, immers dat Standard niet voor Franky Vercauteren gekozen heeft omdat de trainer al aan het onderhandelen was met Antwerp. De Rouches zagen het niet zitten om op te moeten bieden tegen de Great Old. Of Vercauteren nog steeds in beeld is op de Bosuil of inmiddels al afgehaakt heeft, is niet duidelijk.

UPDATE 15u10

Frank Vercauteren is wel degelijk nog altijd in beeld bij Royal Antwerp FC. Het Laatste Nieuws geeft aan dat beide partijen nog steeds in gesprek zijn en Luciano D'Onofrio en Paul Gheysens hebben blijkbaar zeer goede argumenten aangehaald om Vercauteren te overtuigen. De ex-trainer van Anderlecht en KRC Genk zou immers geneigd zijn om in te gaan op het aanbod, maar er is nog geen akkoord.

Als de deal alsnog zou afspringen, is er een Portugese piste als Plan B. Dat is geen toeval, want D'Onofrio heeft zeer goede contacten in Portugal. Onlangs werd Ricardo Sa Pinto, die terug een vrije trainer is na zijn ontslag bij Vasco Da Gama, ook al genoemd als een kandidaat om Ivan Leko op te volgen.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Zal Vercauteren de nieuwe coach van Antwerp worden?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

23
23
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

42
42
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

16
16
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

36
36
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

102
102
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

290
290
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

112
112
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

313
313
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

398
398
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1069
1069
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

422
422
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

159
159
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

175
175
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

84
84
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

257
257
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws