'Vercauteren topkandidaat bij Antwerp, Portugees tweede keuze'

963
'Vercauteren topkandidaat bij Antwerp, Portugees tweede keuze'

Bij Antwerp zijn ze nog steeds op zoek naar een opvolger voor Ivan Leko, die onlangs koos voor de miljoenen van Shanghai SIPG. Tot dusver bleef het echter behoorlijk stil wat betreft mogelijke opvolgers, want meer dan enkele namen uit het netwerk van Luciano D'Onofrio kwamen tot dusver niet naar buiten. Maar de Great Old blijkt nu ook een andere opvallende piste op zijn minst bewandeld te hebben.


Tegenover La Dernière Heure onthult Alexandre Grosjean, de CEO van Standard, immers dat Standard niet voor Franky Vercauteren gekozen heeft omdat de trainer al aan het onderhandelen was met Antwerp. De Rouches zagen het niet zitten om op te moeten bieden tegen de Great Old. Of Vercauteren nog steeds in beeld is op de Bosuil of inmiddels al afgehaakt heeft, is niet duidelijk.

UPDATE 15u10

Frank Vercauteren is wel degelijk nog altijd in beeld bij Royal Antwerp FC. Het Laatste Nieuws geeft aan dat beide partijen nog steeds in gesprek zijn en Luciano D'Onofrio en Paul Gheysens hebben blijkbaar zeer goede argumenten aangehaald om Vercauteren te overtuigen. De ex-trainer van Anderlecht en KRC Genk zou immers geneigd zijn om in te gaan op het aanbod, maar er is nog geen akkoord.

Als de deal alsnog zou afspringen, is er een Portugese piste als Plan B. Dat is geen toeval, want D'Onofrio heeft zeer goede contacten in Portugal. Onlangs werd Ricardo Sa Pinto, die terug een vrije trainer is na zijn ontslag bij Vasco Da Gama, ook al genoemd als een kandidaat om Ivan Leko op te volgen.

LEES OOK: Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Zal Vercauteren de nieuwe coach van Antwerp worden?

Meest recent

Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

7
7
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

58
58
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

80
80
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

56
56
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

139
139
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

210
210
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

197
197
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

83
83
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

60
60
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

199
199
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

38
38
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

107
107
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

200
200
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

760
760
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

94
94
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

152
152
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

195
195
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

208
208
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

74
74
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

129
129
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

134
134
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

236
236
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

451
451
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

255
255

Meer sportnieuws