'Vercauteren topkandidaat bij Antwerp, Portugees tweede keuze'

door
'Vercauteren topkandidaat bij Antwerp, Portugees tweede keuze'

Bij Antwerp zijn ze nog steeds op zoek naar een opvolger voor Ivan Leko, die onlangs koos voor de miljoenen van Shanghai SIPG. Tot dusver bleef het echter behoorlijk stil wat betreft mogelijke opvolgers, want meer dan enkele namen uit het netwerk van Luciano D'Onofrio kwamen tot dusver niet naar buiten. Maar de Great Old blijkt nu ook een andere opvallende piste op zijn minst bewandeld te hebben.


Tegenover La Dernière Heure onthult Alexandre Grosjean, de CEO van Standard, immers dat Standard niet voor Franky Vercauteren gekozen heeft omdat de trainer al aan het onderhandelen was met Antwerp. De Rouches zagen het niet zitten om op te moeten bieden tegen de Great Old. Of Vercauteren nog steeds in beeld is op de Bosuil of inmiddels al afgehaakt heeft, is niet duidelijk.

UPDATE 15u10

Frank Vercauteren is wel degelijk nog altijd in beeld bij Royal Antwerp FC. Het Laatste Nieuws geeft aan dat beide partijen nog steeds in gesprek zijn en Luciano D'Onofrio en Paul Gheysens hebben blijkbaar zeer goede argumenten aangehaald om Vercauteren te overtuigen. De ex-trainer van Anderlecht en KRC Genk zou immers geneigd zijn om in te gaan op het aanbod, maar er is nog geen akkoord.

Als de deal alsnog zou afspringen, is er een Portugese piste als Plan B. Dat is geen toeval, want D'Onofrio heeft zeer goede contacten in Portugal. Onlangs werd Ricardo Sa Pinto, die terug een vrije trainer is na zijn ontslag bij Vasco Da Gama, ook al genoemd als een kandidaat om Ivan Leko op te volgen.

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Zal Vercauteren de nieuwe coach van Antwerp worden?

Meest recent

‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

44
44
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

35
35
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

88
88
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

208
208
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

90
90
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

81
81
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

375
375
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

132
132
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

94
94
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

589
589
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

168
168
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

377
377
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

323
323
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

229
229
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

213
213
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

549
549
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

180
180
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

274
274
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

138
138
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

87
87
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

192
192
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

616
616
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

286
286
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

871
871
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

119
119

Meer sportnieuws