'Vercauteren topkandidaat bij Antwerp, Portugees tweede keuze'

door
'Vercauteren topkandidaat bij Antwerp, Portugees tweede keuze'

Bij Antwerp zijn ze nog steeds op zoek naar een opvolger voor Ivan Leko, die onlangs koos voor de miljoenen van Shanghai SIPG. Tot dusver bleef het echter behoorlijk stil wat betreft mogelijke opvolgers, want meer dan enkele namen uit het netwerk van Luciano D'Onofrio kwamen tot dusver niet naar buiten. Maar de Great Old blijkt nu ook een andere opvallende piste op zijn minst bewandeld te hebben.


Tegenover La Dernière Heure onthult Alexandre Grosjean, de CEO van Standard, immers dat Standard niet voor Franky Vercauteren gekozen heeft omdat de trainer al aan het onderhandelen was met Antwerp. De Rouches zagen het niet zitten om op te moeten bieden tegen de Great Old. Of Vercauteren nog steeds in beeld is op de Bosuil of inmiddels al afgehaakt heeft, is niet duidelijk.

UPDATE 15u10

Frank Vercauteren is wel degelijk nog altijd in beeld bij Royal Antwerp FC. Het Laatste Nieuws geeft aan dat beide partijen nog steeds in gesprek zijn en Luciano D'Onofrio en Paul Gheysens hebben blijkbaar zeer goede argumenten aangehaald om Vercauteren te overtuigen. De ex-trainer van Anderlecht en KRC Genk zou immers geneigd zijn om in te gaan op het aanbod, maar er is nog geen akkoord.

Als de deal alsnog zou afspringen, is er een Portugese piste als Plan B. Dat is geen toeval, want D'Onofrio heeft zeer goede contacten in Portugal. Onlangs werd Ricardo Sa Pinto, die terug een vrije trainer is na zijn ontslag bij Vasco Da Gama, ook al genoemd als een kandidaat om Ivan Leko op te volgen.

LEES OOK: Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Zal Vercauteren de nieuwe coach van Antwerp worden?

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

31
31
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

43
43
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

37
37
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

59
59
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

55
55
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

221
221
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

55
55
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

229
229
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

97
97
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

42
42
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

340
340
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

138
138
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

377
377
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

478
478
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

314
314
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

123
123
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

135
135
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

195
195
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

338
338
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

322
322
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

284
284
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

138
138
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

905
905
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

476
476

Meer sportnieuws