'Vercauteren topkandidaat bij Antwerp, Portugees tweede keuze'

963 stemmen
'Vercauteren topkandidaat bij Antwerp, Portugees tweede keuze'

Bij Antwerp zijn ze nog steeds op zoek naar een opvolger voor Ivan Leko, die onlangs koos voor de miljoenen van Shanghai SIPG. Tot dusver bleef het echter behoorlijk stil wat betreft mogelijke opvolgers, want meer dan enkele namen uit het netwerk van Luciano D'Onofrio kwamen tot dusver niet naar buiten. Maar de Great Old blijkt nu ook een andere opvallende piste op zijn minst bewandeld te hebben.


Tegenover La Dernière Heure onthult Alexandre Grosjean, de CEO van Standard, immers dat Standard niet voor Franky Vercauteren gekozen heeft omdat de trainer al aan het onderhandelen was met Antwerp. De Rouches zagen het niet zitten om op te moeten bieden tegen de Great Old. Of Vercauteren nog steeds in beeld is op de Bosuil of inmiddels al afgehaakt heeft, is niet duidelijk.

UPDATE 15u10

Frank Vercauteren is wel degelijk nog altijd in beeld bij Royal Antwerp FC. Het Laatste Nieuws geeft aan dat beide partijen nog steeds in gesprek zijn en Luciano D'Onofrio en Paul Gheysens hebben blijkbaar zeer goede argumenten aangehaald om Vercauteren te overtuigen. De ex-trainer van Anderlecht en KRC Genk zou immers geneigd zijn om in te gaan op het aanbod, maar er is nog geen akkoord.

Als de deal alsnog zou afspringen, is er een Portugese piste als Plan B. Dat is geen toeval, want D'Onofrio heeft zeer goede contacten in Portugal. Onlangs werd Ricardo Sa Pinto, die terug een vrije trainer is na zijn ontslag bij Vasco Da Gama, ook al genoemd als een kandidaat om Ivan Leko op te volgen.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Zal Vercauteren de nieuwe coach van Antwerp worden?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

82
82
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

44
44
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

27
27
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

101
101
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

114
114
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

26
26
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

45
45
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

268
268
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

155
155
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

42
42
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

209
209
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

140
140
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

136
136
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

424
424
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

332
332
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

132
132
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

134
134
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

92
92
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

33
33
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

199
199
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws