'Standard wil naast Oulare en Avenatti nog drie spelers naar uitgang duwen'

door
'Standard wil naast Oulare en Avenatti nog drie spelers naar uitgang duwen'

Bij Standard is het bijltjesdag. Obbi Oulare werd naar de B-kern gestuurd, maar hij is niet de enige speler. La Dernière Heure meldt dat ook Felipe Avenatti uit de A-kern werd gezet.

Komt het nog goed met Obbi Oulare? Die vraag mogen we stilaan stellen nadat Standard hem naar de B-kern stuurde. De aanvaller weigerde een uitleenbeurt aan Barnsley en journalist Sasha Tavolieri weet dat er ook een aankoopoptie van 1,5 miljoen euro in het aanbod zat. Standard zet druk op Oulare door hem naar de B-kern te sturen en de Rouches lijken dus bereid om stevig verlies te maken op de spits. Hij werd immers voor 3,5 miljoen euro weggehaald bij Watford – vooral Mogi Bayat werd er beter van – en daardoor is Standard bereid om 2 miljoen euro verlies te maken op de aanvaller.

Avenatti lijkt weldra de club te verlaten, want hij werd onlangs nog gelinkt aan een uitleenbeurt aan KV Mechelen. De Rouches betaalden voor hem 4 miljoen euro aan KV Kortrijk, maar hij kon op geen enkel moment overtuigen op Sclessin.

UPDATE 23u33
Oulare en Avenatti werden dus al uit de A-kern gezet, maar zij zijn zeker niet de enigen die de club in januari mogen verlaten. Het Laatste Nieuws weet dat Standard ook nog steeds af wil van Aleksandar Boljevic, Duje Cop en Eden Shamir. Het trio wist de voorbije maanden ook niet aan de verwachtingen te voldoen. Daarnaast is ook het vertrek van minstens één sterkhouder om de financiën aan te zuiveren nog steeds aan de orde. Daarvoor komen Samuel Bastien, Selim Amallah en Gojko Cimirot in aanmerking.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen refs speeldag 14 bekend

Zal Standard verzwakt uit de wintermercato komen?

Meest recent

De Bruyne verschaft update over terugkeer uit ziekenboeg

De kwalificatie voor het WK lijkt louter nog een formaliteit, want tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

22
22
Super Sunday in JPL: aanduidingen refs speeldag 14 bekend

Komend weekend staan er in de Jupiler Pro League heel wat fraaie affiches op het programma. Intussen ...

86
86
'Antwerp verrast: voormalig doelwit Anderlecht op proef'

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat na de nederlaag tegen STVV is afgedaald tot de ...

93
93
Renard haalt gram: Anderlecht heeft goudhaantje beet

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen zit Besnik Hasi weer steviger in het zadel bij RSC ...

187
187
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

68
68
Baro op oorlogspad: AA Gent legt bom onder Pro League

Sinds de Pro League in februari de hervorming goedkeurde is er reeds heel wat inkt gevloeid over het ...

441
441
'Genk & Union neus-aan-neus in jacht op goalgetter'

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. Met dank aan een doelpunt van Hyeon-gyu ...

176
176
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

58
58
Hayen hakt knoop door: opvallende wissel bij Club Brugge

Hoogspanning in Jan Breydel, waar woensdag FC Barcelona op bezoek komt. Na de pandoering tegen ...

412
412
'D-Day bij Antwerp: Gheysens beslist over ontslag Wils'

Ook tegen STVV ging Antwerp zondag kansloos met de billen bloot. Met een schamele 11 op 39 op het ...

199
199
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

483
483
'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptalent'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

373
373
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot ontleedt speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

289
289
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

117
117
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

824
824
Essevee bestolen tegen Union? Dit zegt het reglement

Zulte Waregem zag zaterdag tegen landskampioen Union een einde komen aan een fraaie reeks van zes ...

184
184
'De Bruyne slikt: is dít z’n vervanger in januari?’

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

132
132
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

131
131
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

63
63
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

650
650
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

194
194
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

172
172
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

697
697
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

127
127
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

91
91

Meer sportnieuws