Belgische topclubs kunnen polsen bij smaakmaker Waasland-Beveren

door
Belgische topclubs kunnen polsen bij smaakmaker Waasland-Beveren

Bij Waasland-Beveren zijn ze de laatste weken zeer goed bezig en trainer Nicky Hayen mag vooral Aboubakary Koita bedanken. De flankaanvaller is aan een zeer straf seizoen bezig, maar Hayen moet vrezen dat hij in januari gaat vertrekken. Er is immers veel interesse.

Het Nieuwsblad weet dat er heel wat ploegen uit Engeland, Frankrijk en Duitsland ondertussen interesse hebben in de 22-jarige flankaanvaller. De kans is niet onbestaande dat Waasland-Beveren hem laat gaan. De club kan in deze tijden het geld goed gebruiken en een verkoop voor een goed bedrag is een optie, al hopen ze hem dan nog een half jaar te huren.

De 22-jarige flankaanvaller, die zeven keer scoorde in zeventien wedstrijden, staat wel open voor een volgende stap. AA Gent volgt het dossier ook met de nodige interesse op. De Buffalo's verkochten Koita aan Waasland-Beveren en bedongen een percentage bij een doorverkoop. De komende weken komt er meer duidelijkheid in het dossier.

UPDATE 01/01

Aboubakary Koita lokt de interesse van heel wat ploegen, maar de 22-jarige flankaanvaller wil gerust in België blijven. Tegenover Eleven Sports laat hij weten dat een transfer naar een club uit de G5 ook een piste is voor hem. AA Gent lijkt weinig kans te maken, want daar stuurden ze hem al door. Koita laat weten dat hij droomt van de Premier League, waar vooral Arsenal zijn favoriete club is.

Toch sluit hij een transfer naar pakweg de Ligue I ook niet uit. Koita heeft volgens Transfermarkt.nl een marktwaarde van 700.000 euro en ligt nog tot medio 2023 onder contract op de Freethiel.

Moeten de Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

10
10
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

32
32
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

64
64
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

187
187
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

112
112
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

226
226
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

93
93
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

237
237
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

234
234
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

224
224
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

483
483
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

536
536
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

93
93
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

165
165
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

483
483
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

517
517
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

310
310
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

252
252
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

78
78
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

273
273
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

250
250
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

267
267
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

81
81
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

397
397

Meer sportnieuws