Belgische topclubs kunnen polsen bij smaakmaker Waasland-Beveren

door
Belgische topclubs kunnen polsen bij smaakmaker Waasland-Beveren

Bij Waasland-Beveren zijn ze de laatste weken zeer goed bezig en trainer Nicky Hayen mag vooral Aboubakary Koita bedanken. De flankaanvaller is aan een zeer straf seizoen bezig, maar Hayen moet vrezen dat hij in januari gaat vertrekken. Er is immers veel interesse.

Het Nieuwsblad weet dat er heel wat ploegen uit Engeland, Frankrijk en Duitsland ondertussen interesse hebben in de 22-jarige flankaanvaller. De kans is niet onbestaande dat Waasland-Beveren hem laat gaan. De club kan in deze tijden het geld goed gebruiken en een verkoop voor een goed bedrag is een optie, al hopen ze hem dan nog een half jaar te huren.

De 22-jarige flankaanvaller, die zeven keer scoorde in zeventien wedstrijden, staat wel open voor een volgende stap. AA Gent volgt het dossier ook met de nodige interesse op. De Buffalo's verkochten Koita aan Waasland-Beveren en bedongen een percentage bij een doorverkoop. De komende weken komt er meer duidelijkheid in het dossier.

UPDATE 01/01

Aboubakary Koita lokt de interesse van heel wat ploegen, maar de 22-jarige flankaanvaller wil gerust in België blijven. Tegenover Eleven Sports laat hij weten dat een transfer naar een club uit de G5 ook een piste is voor hem. AA Gent lijkt weinig kans te maken, want daar stuurden ze hem al door. Koita laat weten dat hij droomt van de Premier League, waar vooral Arsenal zijn favoriete club is.

Toch sluit hij een transfer naar pakweg de Ligue I ook niet uit. Koita heeft volgens Transfermarkt.nl een marktwaarde van 700.000 euro en ligt nog tot medio 2023 onder contract op de Freethiel.

Moeten de Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

3
3
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

34
34
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

69
69
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

368
368
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

55
55
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

83
83
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

38
38
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

155
155
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

667
667
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

200
200
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

136
136
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

140
140
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

168
168
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

385
385
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

568
568
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

45
45
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

54
54
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

34
34
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

75
75
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

32
32
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

166
166
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

66
66
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

58
58
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1547
1547
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

39
39

Meer sportnieuws