Belgische topclubs kunnen polsen bij smaakmaker Waasland-Beveren

406 stemmen
Belgische topclubs kunnen polsen bij smaakmaker Waasland-Beveren

Bij Waasland-Beveren zijn ze de laatste weken zeer goed bezig en trainer Nicky Hayen mag vooral Aboubakary Koita bedanken. De flankaanvaller is aan een zeer straf seizoen bezig, maar Hayen moet vrezen dat hij in januari gaat vertrekken. Er is immers veel interesse.

Het Nieuwsblad weet dat er heel wat ploegen uit Engeland, Frankrijk en Duitsland ondertussen interesse hebben in de 22-jarige flankaanvaller. De kans is niet onbestaande dat Waasland-Beveren hem laat gaan. De club kan in deze tijden het geld goed gebruiken en een verkoop voor een goed bedrag is een optie, al hopen ze hem dan nog een half jaar te huren.

De 22-jarige flankaanvaller, die zeven keer scoorde in zeventien wedstrijden, staat wel open voor een volgende stap. AA Gent volgt het dossier ook met de nodige interesse op. De Buffalo's verkochten Koita aan Waasland-Beveren en bedongen een percentage bij een doorverkoop. De komende weken komt er meer duidelijkheid in het dossier.

UPDATE 01/01

Aboubakary Koita lokt de interesse van heel wat ploegen, maar de 22-jarige flankaanvaller wil gerust in België blijven. Tegenover Eleven Sports laat hij weten dat een transfer naar een club uit de G5 ook een piste is voor hem. AA Gent lijkt weinig kans te maken, want daar stuurden ze hem al door. Koita laat weten dat hij droomt van de Premier League, waar vooral Arsenal zijn favoriete club is.

Toch sluit hij een transfer naar pakweg de Ligue I ook niet uit. Koita heeft volgens Transfermarkt.nl een marktwaarde van 700.000 euro en ligt nog tot medio 2023 onder contract op de Freethiel.

Moeten de Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

1
1
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

24
24
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

12
12
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

44
44
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

307
307
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

80
80
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

149
149
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

63
63
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

193
193
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

55
55
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

90
90
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

115
115
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

102
102
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

164
164
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

99
99
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

128
128
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

346
346
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

160
160
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

156
156
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

93
93
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

172
172
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

266
266
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

57
57
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

234
234

Meer sportnieuws