Anderlecht mag gedroomde aanwinst definitief vergeten

door
Anderlecht mag gedroomde aanwinst definitief vergeten

RSC Anderlecht zou dan toch nog een aanvaller willen halen. De Brusselaars kunnen vooral op de flank iets gebruiken en Paars-Wit speurt rond in Noorwegen. Daar loopt immers een buitenkans rond.

Peter Verbeke moet op zoek naar versterking, maar RSCA heeft amper middelen. Anderlecht kan daarom best in landen als Zweden, Noorwegen of Denemarken speuren, waar de competities zijn afgelopen. In Noorwegen speelde Bodo Glimt kampioen en Philip Zinckernagel speelde er de pannen van het dak. De 25-jarige Deen was er goed voor 21 doelpunten en 23 assists in 29 wedstrijden. De tweevoudige Deense international is een technische rechterflankaanvaller, die ook centraal en links uit de voeten kan. Hij heeft een zeer goede traptechniek en een goede dribbel. Hét profiel dat Anderlecht dus zoekt en o zo nodig heeft.

Bovendien is hij op 1 januari einde contract. Zinckernagel heeft zich volgens Turkse media in de kijker gespeeld van Anderlecht. Hij heeft sinds mei de beruchte makelaar Pini Zahavi onder de arm genomen, waardoor RSCA dus wellicht toch wel het nodige tekengeld zal moeten betalen. In de zomer weigerde de speler nog een overstap naar Basaksehir en ondertussen hebben ploegen als Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Rosenborg, Fortuna Düsseldorf, Sporting CP en enkele Spaanse teams al interesse. Zinckernagel weigerde volgens die Turkse media onlangs ook een voorstel uit het Midden-Oosten waar hij jaarlijks 1,2 miljoen euro netto kon verdienen.

UPDATE 29/12

Philip Zinckernagel stond op de radar van tal van Europese clubs en onder meer Anderlecht had interesse. De 26-jarige Noor kiest echter voor een opvallende uitdaging. Volgens Noorse media gaat de flankaanvaller voor Watford tekenen. Dat is een opvallende keuze, want Watford is de laatste jaren niet bepaald de meest stabiele club. Ook dit seizoen werd er weer een trainer ontslagen bij de Engelse club van Christian Kabasele. De club staat momenteel vijfde in de Engelse tweede klasse. Zinckernagel zou er vandaag zijn medische testen afleggen.

UPDATE 01/01
Anderlecht mag de mogelijke komst van Zinckernagel nu ook helemaal vergeten. Zoals hierboven gemeld trekt de Deen inderdaad naar Watford. De Engelse tweedeklasser kondigt aan dat hij een contract voor 5,5 jaar getekend heeft.


Een verlies voor Anderlecht?

Meest recent

'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

23
23
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

21
21
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

19
19
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

21
21
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

67
67
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

27
27
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

98
98
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

24
24
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

87
87
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

154
154
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

55
55
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

267
267
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

166
166
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

176
176
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

115
115
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

85
85
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

111
111
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

44
44
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

225
225
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

258
258
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

246
246
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

85
85
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

503
503
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

394
394
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

468
468

Meer sportnieuws