Anderlecht mag gedroomde aanwinst definitief vergeten

248 stemmen
Anderlecht mag gedroomde aanwinst definitief vergeten

RSC Anderlecht zou dan toch nog een aanvaller willen halen. De Brusselaars kunnen vooral op de flank iets gebruiken en Paars-Wit speurt rond in Noorwegen. Daar loopt immers een buitenkans rond.

Peter Verbeke moet op zoek naar versterking, maar RSCA heeft amper middelen. Anderlecht kan daarom best in landen als Zweden, Noorwegen of Denemarken speuren, waar de competities zijn afgelopen. In Noorwegen speelde Bodo Glimt kampioen en Philip Zinckernagel speelde er de pannen van het dak. De 25-jarige Deen was er goed voor 21 doelpunten en 23 assists in 29 wedstrijden. De tweevoudige Deense international is een technische rechterflankaanvaller, die ook centraal en links uit de voeten kan. Hij heeft een zeer goede traptechniek en een goede dribbel. Hét profiel dat Anderlecht dus zoekt en o zo nodig heeft.

Bovendien is hij op 1 januari einde contract. Zinckernagel heeft zich volgens Turkse media in de kijker gespeeld van Anderlecht. Hij heeft sinds mei de beruchte makelaar Pini Zahavi onder de arm genomen, waardoor RSCA dus wellicht toch wel het nodige tekengeld zal moeten betalen. In de zomer weigerde de speler nog een overstap naar Basaksehir en ondertussen hebben ploegen als Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Rosenborg, Fortuna Düsseldorf, Sporting CP en enkele Spaanse teams al interesse. Zinckernagel weigerde volgens die Turkse media onlangs ook een voorstel uit het Midden-Oosten waar hij jaarlijks 1,2 miljoen euro netto kon verdienen.

UPDATE 29/12

Philip Zinckernagel stond op de radar van tal van Europese clubs en onder meer Anderlecht had interesse. De 26-jarige Noor kiest echter voor een opvallende uitdaging. Volgens Noorse media gaat de flankaanvaller voor Watford tekenen. Dat is een opvallende keuze, want Watford is de laatste jaren niet bepaald de meest stabiele club. Ook dit seizoen werd er weer een trainer ontslagen bij de Engelse club van Christian Kabasele. De club staat momenteel vijfde in de Engelse tweede klasse. Zinckernagel zou er vandaag zijn medische testen afleggen.

UPDATE 01/01
Anderlecht mag de mogelijke komst van Zinckernagel nu ook helemaal vergeten. Zoals hierboven gemeld trekt de Deen inderdaad naar Watford. De Engelse tweedeklasser kondigt aan dat hij een contract voor 5,5 jaar getekend heeft.


Een verlies voor Anderlecht?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

85
85
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

34
34
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

28
28
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

315
315
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

50
50
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

187
187
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

225
225
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

157
157
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

664
664
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

64
64
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

165
165
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

165
165
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1046
1046
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

668
668
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

443
443
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

836
836
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

829
829
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

135
135
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

488
488
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

394
394

Meer sportnieuws