
Ivan Leko verliet Royal Antwerp FC en wordt de nieuwe trainer van het Chinese Shanghai SIPG. De Kroatische trainer hoopt meteen een aanvaller van Club Brugge aan te trekken. Al krijgt hij wel concurrentie vanuit de Bundesliga.
Het Laatste Nieuws weet dat Leko voluit voor Emmanuel Dennis gaat, die Club Brugge in januari zeker gaat verlaten. Hertha BSC is ook in de running voor de aanvaller en beide ploegen gaan een bod doen op Dennis. Die moet Club Brugge verlaten en kwam de afgelopen weken niet meer aan spelen toe.
Dennis staat echter niet te springen om naar China te vertrekken en daarom maakt Hertha een grote kans. Bij Club Brugge hoopten ze in de zomer nog op 20 miljoen euro, maar in Brugge beseffen ze maar al te goed dat deze prijs compleet onhaalbaar is. Dennis heeft er zwakke maanden opzitten en volgens de krant gaan ze in Brugge voor het hoogst haalbare met mogelijk een percentage op de meerwaarde bij een doorverkoop.
POLL: Hoeveel gaat Club krijgen voor Dennis?