'Club heeft concurrent minder voor peperdure Amerikaan'

579 stemmen
'Club heeft concurrent minder voor peperdure Amerikaan'

Club Brugge is al een tijdje geïnteresseerd in de diensten van Bryan Reynolds. De rechtsachter van FC Dallas zou naar verluidt de keuze hebben tussen Blauw-Zwart en Juventus, maar ook AS Roma bleef tot nu toe in de running voor de Amerikaan. De club uit de Italiaanse hoofdstad zou zich inmiddels dan toch teruggetrokken hebben uit de onderhandelingen. 


Volgens Football Italia heeft AS Roma zich definitief teruggetrokken in de strijd om Reynolds. De Giallorossi zouden willen wachten tot de aankomst van de nieuwe Technisch Directeur Tiago Pinto vooraleer er onderhandelingen worden opgestart met potentiële transferdoelwitten. Aangezien dat pas ten vroegste binnen twee weken zal gebeuren, lijken de Romeinen uitgeteld voor de Reynolds-piste. 

Club Brugge zal dus moeten strijden met Juventus om de handtekening van Reynolds. Volgens de Amerikaanse en Italiaanse kranten heeft men bij Blauw-Zwart al een akkoord gevonden met FC Dallas, maar moet de speler zelf wel nog overtuigd worden. Vincent Mannaert zal dus alles uit de kast moeten halen als hij de rechtsachter richting Brugge wil loodsen. 

LEES OOK: 'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Zal Club Brugge de strijd winnen om Reynolds?

Meest recent

Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

110
110
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

159
159
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

38
38
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

285
285
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

332
332
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

212
212
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

35
35
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

160
160
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

393
393
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

251
251
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

580
580
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

168
168
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

219
219
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

485
485
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

372
372
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

627
627
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

575
575
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

218
218
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

663
663
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

175
175
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

236
236
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

245
245
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

137
137
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

255
255
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

591
591

Meer sportnieuws