'Inter wil zich versterken met verrassende Rode Duivel'

door
'Inter wil zich versterken met verrassende Rode Duivel'

Bij Internazionale nemen ze in januari wellicht afscheid van Radja Nainggolan, want de middenvelder komt amper aan spelen toe en kan naar Cagliari, Fiorentina en Torino. Maar dat betekent niet noodzakelijk dat Romelu Lukaku als enige Belg zal achterblijven bij de Nerazzurri. Hij zal er mogelijk een verrassende Rode Duivel mogen verwelkomen.


Corriere dello Sport meldt immers dat Divock Origi op het lijstje van Inter staat. De aanvaller mag in januari vertrekken bij Liverpool, aangezien hij er amper nog aan de bak komt. Heel wat clubs uit de Premier League tonen interesse, maar ook Inter zou zich dus gaan melden. Antonio Conte zou er nog een extra aanvaller bij willen, aangezien Alexis Sanchez geblesseerd is en Andrea Pinamonti in januari wellicht vertrekt.

Aangezien Inter in januari daarvoor echter geen grote bedragen wil uitgeven, zou Origi als een goede oplossing gezien worden. Onze landgenoot mag Anfield immers op huurbasis verlaten en zou op die manier een goedkope optie zijn voor Inter. Enige nadeel is wel dat Origi in principe op zoek is naar meer speelminuten en hij ook bij Inter wellicht vrede zou moeten nemen met een rol als luxe-invaller, aangezien het spitsenduo Lukaku-Lautaro Martinez in principe incontournable is.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Zou Inter een goede club zijn voor Origi?

Meest recent

'Einde verhaal: flop wil Anderlecht verlaten'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

12
12
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

28
28
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

85
85
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

14
14
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

97
97
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

39
39
Defensie en spitsen Duivels: Alderweireld geeft voorkeur

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

176
176
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

55
55
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

173
173
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

357
357
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

236
236
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

59
59
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

113
113
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

208
208
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

137
137
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

111
111
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

102
102
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

162
162
Witsel weet niet wat hij ziet: "Dit was héél emotioneel"

Na ongeveer een uur spelen bracht Rudi Garcia Axel Witsel in het veld. Hij gaf het Luikse publiek zo ...

196
196
Onthuld: 'Mannaert verkoos deze topcoach boven Garcia'

Na het behoud in de A-divisie van de Nations League, heeft Rudi Garcia ook zijn tweede grote target ...

433
433
Garcia vs. De Bilde: is dít de reden voor spanningen?

De Rode Duivels vierden dinsdagavond een uitgebreid feestje na hun kwalificatie voor het WK 2026. ...

532
532
Twee nieuwe WK-sprookjes, opsteker Duivels bij loting

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht geplaatst voor het WK in Canada, Mexico en de ...

242
242
'De Cat grof wild: transferplannen Anderlecht bekend'

Door de vroegtijdige uitschakeling van de Belgische ploeg op het WK U17, is Nathan De Cat ruim op ...

403
403
‘Druk op García stijgt: Belgische topcoach klopt al aan’

De druk op Rudi García wordt met de dag zwaarder: de resultaten vallen nog mee, maar op het ...

361
361

Meer sportnieuws