'Anderlecht en Beerschot kunnen zondag gewoon spelen'

door
'Anderlecht en Beerschot kunnen zondag gewoon spelen'

Er staat in de Jupiler Pro League nog één speeldag op het programma in 2020, want komend weekend wordt de negentiende speeldag nog afgewerkt. Eén van de affiches om naar uit te kijken wordt de clash tussen Anderlecht en Beerschot. Beide paars-witte teams strijden volop voor een plaats in de top vier en hebben wat goed te maken.

Anderlecht ging vorige week immers onderuit op het veld van Charleroi, terwijl Beerschot een nul op zes liet noteren in zijn laatste matchen met nederlagen tegen Eupen en Moeskroen. Maar het is voorlopig nog maar de vraag of de partij zal kunnen doorgaan. Beerschot moest zijn laatste twee wedstrijden immers al laten uitstellen na een uitbraak van het coronavirus.

Volgens Sudpresse zal er pas zaterdag duidelijkheid zijn of de match al dan niet gespeeld kan worden. Woensdag werden op het Kiel nieuwe tests afgenomen en de uitslagen daarvan zullen bepalen of de partij door zal kunnen gaan. Bij de laatste testronde bleken veertien spelers en stafleden positief. Als er opnieuw minstens zeven spelers een positieve test zouden afleggen, zal de match opnieuw uitgesteld worden.

UPDATE 25/12
Duidelijkheid is er officieel nog steeds niet omdat de resultaten van de laatste testronde nog niet bekend zijn, maar volgens Het Laatste Nieuws zal de partij tussen Anderlecht en Beerschot van zondag meer dan waarschijnlijk gewoon kunnen doorgaan. Beerschot zou zelf testen uitgevoerd hebben die erop zouden wijzen dat het aantal besmettingen de goede richting uitgaat. Vorige week legden nog veertien spelers en stafleden een positieve test af. Bovendien willen de Ratten zelf ook de match liefst van al spelen, omdat ze willen vermijden dat hun programma na Nieuwjaar nog drukker wordt.

LEES OOK: ‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Moet Beerschot ook spelen als het nog zeven besmette spelers heeft?

Meest recent

Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

23
23
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

30
30
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

88
88
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

165
165
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

31
31
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

45
45
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

42
42
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

294
294
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

203
203
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

233
233
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

277
277
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

401
401
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

183
183
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

44
44
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

191
191
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

532
532
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

205
205
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

215
215
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

70
70
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

190
190
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

252
252
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

669
669
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

260
260
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

63
63
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

515
515

Meer sportnieuws