'Anderlecht en Beerschot kunnen zondag gewoon spelen'

door
'Anderlecht en Beerschot kunnen zondag gewoon spelen'

Er staat in de Jupiler Pro League nog één speeldag op het programma in 2020, want komend weekend wordt de negentiende speeldag nog afgewerkt. Eén van de affiches om naar uit te kijken wordt de clash tussen Anderlecht en Beerschot. Beide paars-witte teams strijden volop voor een plaats in de top vier en hebben wat goed te maken.

Anderlecht ging vorige week immers onderuit op het veld van Charleroi, terwijl Beerschot een nul op zes liet noteren in zijn laatste matchen met nederlagen tegen Eupen en Moeskroen. Maar het is voorlopig nog maar de vraag of de partij zal kunnen doorgaan. Beerschot moest zijn laatste twee wedstrijden immers al laten uitstellen na een uitbraak van het coronavirus.

Volgens Sudpresse zal er pas zaterdag duidelijkheid zijn of de match al dan niet gespeeld kan worden. Woensdag werden op het Kiel nieuwe tests afgenomen en de uitslagen daarvan zullen bepalen of de partij door zal kunnen gaan. Bij de laatste testronde bleken veertien spelers en stafleden positief. Als er opnieuw minstens zeven spelers een positieve test zouden afleggen, zal de match opnieuw uitgesteld worden.

UPDATE 25/12
Duidelijkheid is er officieel nog steeds niet omdat de resultaten van de laatste testronde nog niet bekend zijn, maar volgens Het Laatste Nieuws zal de partij tussen Anderlecht en Beerschot van zondag meer dan waarschijnlijk gewoon kunnen doorgaan. Beerschot zou zelf testen uitgevoerd hebben die erop zouden wijzen dat het aantal besmettingen de goede richting uitgaat. Vorige week legden nog veertien spelers en stafleden een positieve test af. Bovendien willen de Ratten zelf ook de match liefst van al spelen, omdat ze willen vermijden dat hun programma na Nieuwjaar nog drukker wordt.

LEES OOK: Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Moet Beerschot ook spelen als het nog zeven besmette spelers heeft?

Meest recent

'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

3
3
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

37
37
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

112
112
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

212
212
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

214
214
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

248
248
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

220
220
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

261
261
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

68
68
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

283
283
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

238
238
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

261
261
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

181
181
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

342
342
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

142
142
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

107
107
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

172
172
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

290
290
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

558
558
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

541
541
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

52
52
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

317
317
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

260
260
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

79
79
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

214
214

Meer sportnieuws