'Anderlecht en Beerschot kunnen zondag gewoon spelen'

234 stemmen
'Anderlecht en Beerschot kunnen zondag gewoon spelen'

Er staat in de Jupiler Pro League nog één speeldag op het programma in 2020, want komend weekend wordt de negentiende speeldag nog afgewerkt. Eén van de affiches om naar uit te kijken wordt de clash tussen Anderlecht en Beerschot. Beide paars-witte teams strijden volop voor een plaats in de top vier en hebben wat goed te maken.

Anderlecht ging vorige week immers onderuit op het veld van Charleroi, terwijl Beerschot een nul op zes liet noteren in zijn laatste matchen met nederlagen tegen Eupen en Moeskroen. Maar het is voorlopig nog maar de vraag of de partij zal kunnen doorgaan. Beerschot moest zijn laatste twee wedstrijden immers al laten uitstellen na een uitbraak van het coronavirus.

Volgens Sudpresse zal er pas zaterdag duidelijkheid zijn of de match al dan niet gespeeld kan worden. Woensdag werden op het Kiel nieuwe tests afgenomen en de uitslagen daarvan zullen bepalen of de partij door zal kunnen gaan. Bij de laatste testronde bleken veertien spelers en stafleden positief. Als er opnieuw minstens zeven spelers een positieve test zouden afleggen, zal de match opnieuw uitgesteld worden.

UPDATE 25/12
Duidelijkheid is er officieel nog steeds niet omdat de resultaten van de laatste testronde nog niet bekend zijn, maar volgens Het Laatste Nieuws zal de partij tussen Anderlecht en Beerschot van zondag meer dan waarschijnlijk gewoon kunnen doorgaan. Beerschot zou zelf testen uitgevoerd hebben die erop zouden wijzen dat het aantal besmettingen de goede richting uitgaat. Vorige week legden nog veertien spelers en stafleden een positieve test af. Bovendien willen de Ratten zelf ook de match liefst van al spelen, omdat ze willen vermijden dat hun programma na Nieuwjaar nog drukker wordt.

LEES OOK: 'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

Moet Beerschot ook spelen als het nog zeven besmette spelers heeft?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

105
105
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

42
42
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

78
78
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

649
649
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

114
114
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

206
206
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

162
162
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

145
145
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

261
261
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

171
171
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

509
509
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

248
248
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

233
233
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

471
471
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

150
150
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws