'Anderlecht en Beerschot kunnen zondag gewoon spelen'

door
'Anderlecht en Beerschot kunnen zondag gewoon spelen'

Er staat in de Jupiler Pro League nog één speeldag op het programma in 2020, want komend weekend wordt de negentiende speeldag nog afgewerkt. Eén van de affiches om naar uit te kijken wordt de clash tussen Anderlecht en Beerschot. Beide paars-witte teams strijden volop voor een plaats in de top vier en hebben wat goed te maken.

Anderlecht ging vorige week immers onderuit op het veld van Charleroi, terwijl Beerschot een nul op zes liet noteren in zijn laatste matchen met nederlagen tegen Eupen en Moeskroen. Maar het is voorlopig nog maar de vraag of de partij zal kunnen doorgaan. Beerschot moest zijn laatste twee wedstrijden immers al laten uitstellen na een uitbraak van het coronavirus.

Volgens Sudpresse zal er pas zaterdag duidelijkheid zijn of de match al dan niet gespeeld kan worden. Woensdag werden op het Kiel nieuwe tests afgenomen en de uitslagen daarvan zullen bepalen of de partij door zal kunnen gaan. Bij de laatste testronde bleken veertien spelers en stafleden positief. Als er opnieuw minstens zeven spelers een positieve test zouden afleggen, zal de match opnieuw uitgesteld worden.

UPDATE 25/12
Duidelijkheid is er officieel nog steeds niet omdat de resultaten van de laatste testronde nog niet bekend zijn, maar volgens Het Laatste Nieuws zal de partij tussen Anderlecht en Beerschot van zondag meer dan waarschijnlijk gewoon kunnen doorgaan. Beerschot zou zelf testen uitgevoerd hebben die erop zouden wijzen dat het aantal besmettingen de goede richting uitgaat. Vorige week legden nog veertien spelers en stafleden een positieve test af. Bovendien willen de Ratten zelf ook de match liefst van al spelen, omdat ze willen vermijden dat hun programma na Nieuwjaar nog drukker wordt.

LEES OOK: PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

🚀

Moet Beerschot ook spelen als het nog zeven besmette spelers heeft?

Meest recent

'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

6
6
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

65
65
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

27
27
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

16
16
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

42
42
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

197
197
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

170
170
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

19
19
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

110
110
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

143
143
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

294
294
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

221
221
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

21
21
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

350
350
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

77
77
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

190
190
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

67
67
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

96
96
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

57
57
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

208
208
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

72
72
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

401
401
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

69
69
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

46
46

Meer sportnieuws